szofka77

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2010 pont

Regisztráció dátuma: 2020. május 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2020. szeptember 2.

En szeretem arcra is hasznalom es pothaj veg apolasara is. Szuper

Balmain Shine Spray Hajfény

Balmain Shine Spray Hajfény
2020. július 15.

Rendeltem netrol valamivel selymesebb lesz de a kiszaradt hajjal semmit sem tud kezdeni...valamit javit a szerkezeten

Ahava Mineral Tusfürdő Holt-Tengeri Ásványokkal

Ahava Mineral Tusfürdő Holt-Tengeri Ásványokkal
2020. június 30.

En ausztriabol kaptam belole mintat, tetszik szepen tisztit mint a tobbi tusfurdo .. mar mar bio is lehetne. Ja es meg az erzekeny boromre is kivalo nem okozott kiuteseket, pattanasokat.

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution

The Ordinary Glycolic Acid 7% Toning Solution
2020. június 27.

Nekem ez kimarja az arcom nem jott be

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2020. június 27.

Nekem bejott bar a piros aha+bha az erosebb de megszebb borkepet eredmenyez de ez ugyanolyat de fele akkora hatassal.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2020. június 27.

Nekem egy elozo szemalatti gyulladasbol maradtak rancok, na ez kb 70-80%-at eltuntette elegedett vagyok. Minden negativ velemeny ellenere is megvettem es kellemesen csalodtam

Balmain Ápoló Hajkefe Póthajhoz

Balmain Ápoló Hajkefe Póthajhoz
2020. június 19.

Imadom szep luxus fesu es gyonyoruen fesuli pothajcimat. 😊
Nagyon szuper ar kb 5ezer ft volt fodraszcikkesben. Szep sima lesz a hajam utana, bar a gubancokat nehezen szedi ki.

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával

Manna Mélytisztító, Bőrmegújító Pakolás Zöld Teával
2020. június 19.

23 eves vagyok es kombinalt borom van. Felig hig felig suru masszara sikeredett kikevernem, nekem is huzodott az arcom, lemostam de egyaltalan nem tapasztaltam pirossagot barbnem hagytam fent 15 percig max 7-8 percig. Szep osszetevok, Jo aron. 5csillag.

Trend It Up Soft Almonds Anti Pollution Primer

Trend It Up Soft Almonds Anti Pollution Primer
2020. június 12.

Egesz jo, nekem az illata szagtalan es szintelen konnyen kenheto gel allagu. Tokjo. Es csak 699ft volt DM-ben akciosan. Tetszik a kiszereles praktikus utazashoz, es ami plusz pont h nincsen benne alkohol szarito hatasa miatt.

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2020. június 5.

Ez csak nekem egy sima hidratalo, bar kulonleges hogy elsobb krem majd gèl. Eleinte csipte az arcomat, illata kicsit sok nekem. Nyarra biztos jo.