szokenyul

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

hello baby cosmetics Fürdető& Babaolaj

hello baby cosmetics Fürdető& Babaolaj
2017. január 10.

Pihepuhává varázsolja a kislányom bőrét. Szuper összetevők egy csini kis adagolóban. Számomra egyértelműen újravevős a történet. 😀 Az illatát meg kellett szoknom, de most már kifejezetten tetszik.

hello baby cosmetics Popsikrém

hello baby cosmetics Popsikrém
2016. november 11.

Szuper összetételű krém, amit az újszülött kislányomnál használok. Bár maga a krém mennyiségre nem tűnik soknak, kevés is elég belőle, így úgy gondolom egy jó darabig biztos elég lesz. Eddig max pont! Ha muszáj negatívumot írnom akkor az lenne, hogy nem kapható sok helyen és az ára is húzós.

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2016. június 25.

A kisfiam ekcémás bőrere szuperül bevált. Ha váltok is maximum egy olcsóbb ugyanilyen összetevőjű szappanra. A nyálkássága engem nem zavart és a fiamat sem. Nem habzik ugyan, de nálam ez sem ér mínusz pontot. :)

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2016. május 20.

Eddig csalódás, nem igazán segít a kisfiam fején. Ráadásul igen húzós az ára. Remélem lesz változás és akkor updatelek.

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk

s-he stylezone Gyorsan Száradó Körömlakk
2016. május 20.

Szerintem az olcsóbb drogériás lakkok közül ez igen jó minőséget nyújt. Bár elsőre folyósnak tűnik nagyon, szerintem szépen fed és közepesen tartós. A színei nekem abszolút bejövősek.

Alverde 4in1 Concealer

Alverde 4in1 Concealer
2016. május 20.

Nem nyerte el a tetszésemet. Nehezen dolgozható el, nem fed szépen és nekem pillanatok alatt elfogyott úgy hogy csak a szemem alatti karikákra használtam. Az Alverde nálam arcápolásban tuti, de a dekorkozmetikai termékei haloványak nagyon.

Alverde Cover & Stay Make-Up SPF6

Alverde Cover & Stay Make-Up SPF6
2016. május 20.

Sajnos egy Alverde alapozó sem jött be. Ez nekem kukacosodott a bőrömön ráadásul nem lehetett szépen felkenni és valahogyan természtellenes hatást keltett.

Alverde Mineral Make-Up Alapozó

Alverde Mineral Make-Up Alapozó
2016. május 20.

Nekem ez semmit nem fedett, cserébe csillogtam tőle mint a diszkógömb. A grátisz, az apró pattanások voltak.

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo

Alverde Soft Aloe Vera Perle Golyós Deo
2016. május 20.

Huhh a legnagyobb Balea csalódásom. Szörnyű érzetet hagy maga után. De a legrosszabb: pillanatok alatt beizzadok alatta, ráadásul olyan kellemetlen szagút. Mindezt úgy produkálja, hogy konkrétan én vagyok az akivel a testvéreim úgy viccelődnek hogy ha akarnék se tudnék megizzadni. Ez a dezodor nálam nem hogy elfedné vagy meggátolná a szagokat, de megezerszerezi.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2016. május 20.

Szuper illat, jól hidratál de igen zsíros érzést hagy maga után így én csak este, lefekvés előtt használom. A nehéz beszívódásért van a mínusz egy csillag.