Szonja114

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. április 2.

Számomra A lemosó. Annyi mindent kiprobaltam már, de csak ez nem csípi a szemem, és szuperül tisztít, ennél több nem is kell.

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2019. március 28.

Te jó ég!! Ez maga a megvaltas, a csoda! Annyi de annyi “mindenmentes” dezodort kiprobaltam, egyszeruen egyik sem müködött, pedig én nem vagyok kihivas, nem vagyok annyira izzadós, de mégis iszonyat büdös lettem mindig ezektől a mentes cuccoktol ( büdösebb, mintha nem is használtam volna semmit...) De ezt felkenem reggel, és egész nap nincs kellemetlen szag, plusz rögtön mélyvízbe dobtam, mert futás előtt közvetlen kentem fel, és tökéletesen működött! Meleg szívvel ajanlom mindenkinek! Ár-érték arányban egyáltalán nem vészes, mert a nagyobb adag 2000 Forint, de nagyon sokáig elég, 8-9 -10 hónapig nagyjából, ezalatt az idő alatt elfogyasztok 3-4 másikat, ami pénzben sokkal többre jön ki.

Babylove Dusche & Shampoo Tusfürdő és Sampon

Babylove Dusche & Shampoo Tusfürdő és Sampon
2017. február 9.

Sajnos két rossz sampon választás utan a fejbőröm rettentően viszket, es korpás lett. Kínomban ezt a terméket vettem meg, es meg kell hogy mondjam, jo valasztas volt! Ettől kevésbé viszketek, es a hajam sem lett egyelore zsírosabb, de altalaban 2-3 hónap a bűvös határ, valahogy addigra unja meg a hajam a samponokat (Amik bevaltak. Amik irritálnak, az két alkalom alatt kiderul). Már sminklemosasra is ezt használom, szépen tisztít, és a bőröm nagyon puha lesz utana :) Szeretem.

Essence BB Beauty Balm Lip Gloss

Essence BB Beauty Balm Lip Gloss
2017. február 9.

Már megint egy olyan termék, amit csak az akció miatt vettem meg :D Viszont meglepően jol teljesít. Nem ápolja az ajkaimat, de nem is szárítja, igy szamomra megfelelő. Nude színben vettem meg, es imádom. Színt is ad, csillog is, de nem annyira szembetűnően, és nincsenek benne hatalmas csillámok hála az égnek. Szoktam úgy is használni, h előbb egy ajakceruzaval "színezem" a szám, és arra kenem fel, igy is nagyon szépen mutat. Számomra tartósabb, mint az eddigi szajfenyeim, mert lehet vele egyszer-ketszer inni is, bírja:)) Örülök ennek a kis terméknek

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2017. február 4.

Én is ekcémára vettem, mint sokan mások. Nekem nagyon-nagyon bevált, előtte hónapokig küszködtem a bőrömmel, ráadásul pont az arcomon volt egy ekcémás folt, szörnyen szembetűnő es csúnya volt. De hála ennek a kis krémnek, mar 3 nap utan majdnem teljesen eltűnt!! :))) imádom

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal

Balea Selyemfényű Hajsampon Frangipáni és Gyöngy Kivonattal
2017. január 31.

Szerettem ezt a sampont. Csodával határos modon nem zsirositotta a hajamat, es puhava is varázsolta. Ilyen nalam egyszerre ritkan van. Viszont a legutóbbi hasznalatkor teljesen véletlenül a hajsampon a kezemről az arcboromre folyt le. Abban a pillanatban ahol a sampon érintkezett a borommel, iszonyúan piros lett, csípett, egészen mintha megégette volna valami. Milyen jo h idoben kiderult, ha az arcommal ezt művelte, ki tudja mit tett volna a fejborommel. Baleas sampontol eddig nem volt bajom, nem is tudom most az összetevők közül vajon mi bántotta az egyebkent nem érzékeny bőrömet. Sajnoos ez a termék kuka.

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Balzsam
2016. április 5.

Az illata jó, de ennyi. A samponjával együtt használom, a hajam fényesebb lesz ugyan, de a hajvégeimet a balzsam abszolút nem ápolja.

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2016. április 5.

Puha lesz tőle a hajam, de másnapra ebből semmi sem marad meg :( Szerettem volna ha működik, azért még kísérletezek vele. Egyelőre emiatt csak 2 csillag.

Aqua Tinikrém

Aqua Tinikrém
2016. április 4.

Már nagyjából két éve használom ezt a krémet, és nagyon szeretem :) Én csak bekenem vele az arcom éjszakára, és úgy hagyom, de nem is tudom mit kéne lemosni, nekem beszívja a bőröm. Nem tudnám megmondani, hogy a pattanásaimon segített-e, viszont a bőröm nagyon puha lett tőle. Az ára baráti, és nekem a színe is nagyon bejön :D

Cien Soft Bőrápoló Krém

Cien Soft Bőrápoló Krém
2016. április 4.

Nagyon jó kis termék, én főleg arcra használom,bár nem ez a funkciója, mert szerintem kissé eltömíti a pórusaimat. Viszont a bőröm nagyon puha lesz tőle :) Csak sajnos néha kijön 1-2 pattanás miatta.