Szoszi25

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2021. szeptember 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Salt of the Earth Illatanyagmentes Golyós Dezodor

Salt of the Earth Illatanyagmentes Golyós Dezodor
2022. június 30.

Tökéletes. Semmi szag, irritáció. Kitart 24 órát, extrém melegben is.

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó

Bioderma Hydrabio H2O Arc- és Sminklemosó
2022. június 30.

Nagyon igényes bőrömet nem szárítja, nem irritálja. Végre egy lemosó, amit használhatok a Cerave mellett.

Uriage Age Protect Ránctalanító Filler

Uriage Age Protect Ránctalanító Filler
2022. február 3.

Mintám van belőle, így 2 nap használat után nagyon tetszik. A retinol tartalma miatt csak télen merem használni. Ránctalanító hatásáról csak később tudok beszámolni, azonban, hogy nem csípi a bőrömet, nem lángol tőle a rozaceám, már most látom. Nagyon gyorsan beszívódik, nem fénylik, érezhető, hogy lélegzik mellette a bőr.

Kneipp Natural Care & Color Natural Red

Kneipp Natural Care & Color Natural Red
2022. február 1.

Sajnos nagyon természetellenes volta a piros, maszatolódott. Nem volt szép az összhatás. Csomósodott is. Ajakápolónak túlpigmentált, rúzsnak meg nem elég a fedése krémessége. A natur vagy nude árnyalattól vékonynak tűnt a szám, öregített.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2022. január 30.

Éjszakai krémnek szántam, de pillanatok alatt felszívódotz, mintha semmit sem kenterm volna magamra. Nekem ez éjszakàra sajnos kevés.
Gondoltam elhasználom néhanapi smink alá, de úgy is kevés volt. Jelenleg a nyakamra, dekoltázsomra kenem, ott működik.

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid
2022. január 30.

Az egyetlen alapozó amit elvisel a bőrőm . Viszonylag világos árnyalatra van szükségem, 1.2 tökéletes. Mintha semmi sem lenne rajtam, az összkép azonban szuper. Nem irritál, nem okoz pattanást. Rozaceán nem változtat.

Schwarzkopf Professional Chroma ID Színező Pakolás

Schwarzkopf Professional Chroma ID Színező Pakolás
2022. január 7.

6-12 -es színt használtam bevörösödött világosbarna hajamra. Nekem heti 2 hajmosás mellett 3 hétig tartott. A hajam állaga jó, és csak tovább javított rajt, nem szárít, nem irritál, nem zsírosít. Imádom. Másik árnyalatban újra fogom venni.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2022. január 7.

És működik! Számomra hihetetlen, hogy ennyi pénzért ilyen szuper arckrémet kapok. Hisztis bőröm hálás érte télen.

Nivea Q10 Power Ránctalanító Nappali Krém SPF15 Parfümmentes

Nivea Q10 Power Ránctalanító Nappali Krém SPF15 Parfümmentes
2021. december 27.

Az előttem szólóhoz hasonlóan jártam. Beszívódik, hidratál, majd egy óra múlva ragyogok mint a discogömb...

Yves Rocher Zöld Tea Parfüm Tusfürdő

Yves Rocher Zöld Tea Parfüm Tusfürdő
2021. december 27.

Egyik nagy kedvencem. Szerintem teljesen unisex. Használat után az egész fürdőt belengi az üde illat, mely rajtam is sokáig érezhető. Nem szárít.