szoszike125

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2011. december 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Aden Folyékony Ajakrúzs

Aden Folyékony Ajakrúzs
2017. január 19.

Amióta megvan, nem akarok más rúzshoz nyúlni. Imádom. Egyáltalán nem szárít, csodálatos a szín( 15 barnás nude) és egész nap tart. Nálam ő a tökéletes nude rúzs.

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2017. január 19.

A Corset és a Saten Ribbon árnyalatok vannak meg. Én nagyon szeretem őket, szuper tartósok, egész nap a helyükön maradnak. Engem nem is szárítanak. Tervezek még további árnyalatokat beszerezni.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 3 Szemhéjpúder Paletta
2017. január 19.

Pár napja jutottam hozzá Pink Pandáról. Most akciósan 990 Ft-ért szerezhető be. Nagyon szép természetes színek vannak benne, minden színnek van egy kis rózsaszínes beütése. Én nagyon szeretem, mióta megvan ezt használom nappali sminkekhez. A színek pigmentáltsága vegyes, illetve egy két színt elég macerás felvinni. Ennyi pénzt megért.

W7 Trends Honolulu Bronzosító

W7 Trends Honolulu Bronzosító
2017. január 19.

IMÁDOM! Nagyon ritkán elérhető magyar webshopokban, de pár nap szállítási idővel ebayről is megrendelhető Angliából közel 2 ezer forinttért. Nagyon szép a színe, a világos bőrömön is jól mutat. Bronzosításhoz és kontúrozáshoz is egyaránt ezt használom.Imádom a dobozát, attól függetlenül, hogy papír nagyon kemény és nagyon stabil. A hozzá járó ecset és puha és jól használható. Az eredeti Benefit Hoola bronzert még nem használtam, de nem gondolom, hogy sokkal többet tudna. Néha a nap folyamán azért frissítésre szorul.

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém

L'Oreal Skin Perfection Nappali Ápoló Krém
2017. január 19.

Legjobb drogériás hidratáló krém amit kipróbáltam. Sokat akciózzák, 2000 Ft körül sokszor ki lehet fogni. Könnyen beszívódik, használat után érezhetően selymesebb a bőröm.

Barry M Lip Paint Ajakrúzs

Barry M Lip Paint Ajakrúzs
2017. január 19.

Nemrég szereztem be a 154-es Pale Nude árnyaltot a Pink Pandáról, de elég vegyes érzéseim vannak a rúzzsal kapcsolatban. Egyrészt a színe egészen más mint amire a képek alapján számítottam, de természetesen ez benne van a pakliban netes vásárlás esetén. Én inkább egy rózsaszínes tónusú nude árnyalatot vártam, és amit kaptam az egy narancsos barackos árnyalat. Maga a rúzs nagyon krémes, a legpigmentáltabb rúzsom, ami egy nagyon igényes matt csomagolásban van elrejtve. A rúzs nagyon picike, valamiért sokkal kisebb mint a többi rúzsom (nem tudom hogy a csomagolása csalókás, vagy valójában kisebb az átlagos rúzs méretnél). A legnagyobb problémám a termékkel h iszonyatosan szárít.Ilyet még soha nem tapasztaltam egy rúzsnál sem. Igazából nem tudom, hogy el fogom-e használni, mert nagyon kellemetlen a viselete ebből kifolyólag. Szemezek még a Marshmallow árnyalattal is..nem tudom érdemes e kockáztatni . ( hidratáltak az ajkaim, nincs száraz rész amit kihangsúlyozhatna, mégis iszonyatosan szárít)

Freedom Makeup Mono Szemhéjpúder

Freedom Makeup Mono Szemhéjpúder
2017. január 19.

A pepcoban vásároltam meg 360 Ft-ért a Gilded árnyalatot. Nagyon szeretem. Gyönyörű szép fényes rózsaszín, nagyon tartós és nagyon pigmentált. Ár érték arányban kiváló.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. január 19.

Imádom ezt az alapozót. Liquid állagú, ezért a pipettával könnyen fel lehet vinni. Nagyon szép közepes fedést biztosít, egész nap a helyén marad.

Aura Fix Me Sminkfixáló Spray

Aura Fix Me Sminkfixáló Spray
2017. január 19.

Sajnos én sem éreztem, hogy ezáltal sokkal tartósabb lenne a sminkem. Nagyon erős indokolatlan illata van. Sminkelés után célszerű várni pár percet, mert már jártam úgy h lefolyt a sminkem miután felfújtam. Megpróbálom még megszeretni....

Syoss Volume Lift Hajlakk

Syoss Volume Lift Hajlakk
2017. január 19.

Egy beauty blogger ajánlása alapján vásároltam meg a terméket, és elég nagy csalódás volt. Habár könnyen kifésülhető, a tangle teezeremet tönkre tette, mert kis ragacs csomókban jön le, amit képtelenség belőle kimosni.( ezt már időközben több barátnőm is tapasztalta) Habár megfelelő tartás ad, soha nem tapasztaltam még ilyen ragadós érzetet egy hajlakknál sem. Biztosan nem veszem újra.