SZS30

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték

L'Oreal Excellence Creme Hajfesték
2019. október 21.

7.1 hamvasszőke
A hajam töve konkrétan narancssárga lett.. A felső 5 centit, magyarul a lenövést leszámítva máshol rendben van a színe, de a töve az vállhatatlan!!! Ne vegyétek meg...

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló

Anita Toth Organic Products Sweet Lavender Testápoló
2019. szeptember 25.

Mintám volt belőle, és azt gondoltam, hogy kifogtam egy romlott példányt, de az előző vélemények alapján már nem vagyok benne biztos. Bár nekem avasnak tűnt a szaga. Csak a lábamra bírtam kenni, mert annyira büdös volt, hogy csak ott viseltem el. Zsíros, alig akar beszívódni. Botrányos... Tizedennyiért is lehet kapni minőségi alapanyagokból készült testápolót.

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel

Neutrogena Norwegian Formula Tápláló Kézkrém Sarki Szederrel
2019. augusztus 24.

Az illata miatt lett ez a kedvenc a Neutrogena termékek közül, egyébként mindegyiket kedvelem, egy jó hidratáló hatású kézkrémnek gondolom. Valószínűleg újra fogom venni.

Alverde Kompakt Púder

Alverde Kompakt Púder
2019. augusztus 24.

Szeretem az Alverde termékeit, de nekem ez sajnos nem vált be egyáltalán, nagyon csúnya réteget képzett az arcomon, egyáltalán nem volt természetes, vékonyabb rétegben meg mintha nem is lett volna rajtam semmi.

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott

Alverde Tusfürdő Menta és Bergamott
2019. augusztus 24.

Igazi nyári frissítő illat, imádom! Remélem nem limitált termék, mert biztosan sokszor újra venném.

Artdeco No Color Fixáló Púder

Artdeco No Color Fixáló Púder
2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, hogy nincs színe, így nem is befolyásolja az alatta lévő alapozó, vagy korrektor színét. Azt nem tudom, hogy fényképen mennyire látszik vagy sem, de ez nekem nem is annyira releváns. Biztosan újra fogom venni.

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder

Clinique Stay-Matte Sheer Pressed Powder
2019. augusztus 24.

A kedvenc kompakt púderem. Szépen mattít, hosszan tart, de egy esetleges átfénylés esetén simán fel lehet vinni még egy réteget, nem lesz maszk hatása. Ettől függetlenül az utóbbi időben a porpúdereket részesítettem előnyben, szerintem szebben eldolgozhatóak, bár az is lehet, hogy ez csak a felvitel módján múlik, és az ecsettel sokkal szebb végeredményt kapunk.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. augusztus 24.

Mindig ezt használom, amikor tökéletes fedésre vágyom. Kicsit drágának találom, de alkalmakra nagyon szuper termék, tényleg nagyon hosszan tart, gyakorlatilag a nap végén is ugyanúgy néz ki. Szívesen ajánlom.

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem a kiöblítés nélkül használható hajápoló termékeket. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat, de nem nehezíti el, és valóban szép fényes lesz szárítás után. Biztosan újra fogom venni.

Listerine Zero Szájvíz

Listerine Zero Szájvíz
2019. augusztus 24.

A Listerinek közül ezt szeretem a legjobban, bár kicsit erős ennek is az íze nekem. De gyanítom, ha nem mentolos verziót szeretnék, akkor a gyerek termékek között kellene körül néznem. Egyébként jó kis termék, valószínűleg újra fogom venni, ha nem találok más alternatívát.