SZS30

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Varga Gyógynövényes Sampon

Varga Gyógynövényes Sampon
2019. augusztus 24.

Akkor szoktam megvenni ezt a sampont, amikor már minden baja van a hajamnak - mondjuk nem tudom ezt minek várom meg. Tehát ha már egyre jobban zsírosodik, viszket stb. Ez a sampon mindig segít rajta, helyre teszi kicsit. Hosszú távon szárít - sajnos a hajvégeket különösen, gondolom a gyógynövények miatt. Így balzsam, hajvégápoló mindenképpen szükséges hozzá.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Geranium Radiance Remedy Sampon Fakó, Festett Hajra

2019. augusztus 24.

A Botanicals termékcsaládból ez a kedvencem. Jól tisztít, jól habzik, kellemes az állaga, kevés kell belőle, így sokáig elég. Már többször újra vettem.

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Hajerősítő Kezelés
2019. augusztus 24.

Nekem ettől szabályosan össze gubancolódott a hajam, pedig a samponnál tapasztalt pozitívumok miatt szereztem be, de ez nem vált be. Igazából nem tudom mire való, de nekem egy szenvedés volt utána a fésülködés.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Sampon
2019. augusztus 24.

Én nem éreztem légies frissességet, nekem kicsit gusztustalan az állaga, és elég gyorsan össze esett utána a hajam, ezt biztosan nem fogom újra venni. Ugyanolyan gyorsan zsírosodott utána, mint bármi más után.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2019. augusztus 24.

Egészen jó kis termék, bár azért nem vagyok maradéktalanul elégedett. Eleinte éreztem némi dúsító hatást, de egy idő után olyan mintha hozzá szokott volna a hajam, és már gyorsan összeesik. Egynek jó, még az is lehet hogy újra fogom venni.

Nivea Men Creme

Nivea Men Creme
2019. augusztus 24.

Ez a Nivea krém bezzeg remekül beszívódik, nekem az illata is tetszik, remek alternatívája lett a hagyományos verziónak. Kézkrémként használom, főleg télen.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. augusztus 24.

Nekem ő a klasszikus, a legjobb micellás víz ami létezik. Kár, hogy az ára eléggé magas, kizárólag akcióban éri meg. Olcsóbb árkategóriában is lehet találni egészen jókat. Ettől függetlenül 5*.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2019. augusztus 24.

Jó-jó, de semmi extra, szerintem egy túlhypeolt termék. Nekem néha kicsit irritálta a szemem, a sminket sem mindig szedte le könnyen. Nekem semmi különös, nem fogom újra venni, nála jobb micellás vizek vannak hasonló árkategóriában is.

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre

Mixa Optimal Tolerance Micellás Víz Érzékeny és Reaktív Bőrre
2019. augusztus 24.

Ez egy remek és olcsóbb alternatívája a klasszikus Bioderma micellás víznek. Ugyanolyan jól eltávolítja a sminket (illetve inkább úgy mondom, hogy ugyanannyira), nem irritálja a szemet, és a bőrt sem. Szerintem ár érték arányban verhetetlen. Nagyon sok micellás vizet kipróbáltam már, nem is tudom már megszámolni, hány félét, de ehhez rendszeresen vissza térek.

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2019. augusztus 24.

Gyerekkorom tusfürdője :) Régen is szerettem, ez szerencsére nem változott, nagyon nagy pozitívum, hogy kicsit sem szárít, kellemes a használata, újra fogom venni, bár lehet hogy más illatokat is kipróbálok.