SZS30

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bevált, jól tisztít, nem érzékenyít, viszont szerintem fehérít. Engem nem zavar az íze, már nagyon unom az erősen mentolos fogkrémeket, ez szerencsére nem az. Nem utolsó szempont az sem, hogy jól habzik, így kellemes vele a fogmosás.

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Mint Fresh Frissítő Mentás Gyógynövényes Fogkrém
2019. augusztus 24.

Nagyon szépen tisztít, olyan mintha egy egészen picit fehérítene is, de lehet hogy ezt csak beképzeltem. Remekül habzik, és kellemesen de nem durván mentolos. Biztos hogy újra fogom venni, mindegyik Himalaya fogkrémmel meg vagyok elégedve, érzékenyek a fogaim de semmi gondot nem okozott, sőt.

Catrice Ultimate Körömlakk

Catrice Ultimate Körömlakk
2019. augusztus 24.

Szívesen ajánlom, nagyon szép színek, jó fedés jellemzi, két rétegben is tökéletesen fed, és pár napot simán kibír lepattogzás nélkül. Nagyon szeretem, biztos beszerzek belőle több árnyalatot is.

Catrice Light Spectrum Strobing Brick

Catrice Light Spectrum Strobing Brick
2019. augusztus 24.

Akciósan, féláron jutottam hozzá, ennyi pénzt biztosan megért, nagyon szép árnyalat, jól variálható attól függően, hogy melyik részébe mártjuk bele jobban az ecsetet, szép fénye van, de nem túl durva. Örülök, hogy megvettem.

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza

Trend It Up Ultra Slim Szemceruza
2019. augusztus 24.

Szeretem a trend it up termékeit, mert szerintem ár érték arányban szuperek, de már bocsánat, ez mégis micsoda? Egyetlen szemkihúzás során ötször törik le belőle, pedig nem nyomom nagyon oda, mert olyan kemény, hogy egy fogpiszkálóval is vakarhatnám a szemem. Nagyon nem tetszik.

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2019. augusztus 24.

Szintén a 400-as és a 470-es árnyalatban vettem meg, és nem bántam meg. Természetes nude színek, nekem tényleg mattnak tűnik, persze nem annyira, mint a lerobbanthatatlan folyékony matt rúzsok, de az nekem maga a borzalom. Ez nagyon nagyon tetszik, ezért a pénzért ajándék. Ha elfogy, szinte biztos hogy újra fogom venni.

Essence This Is Me. Ajakrúzs

Essence This Is Me. Ajakrúzs
2019. augusztus 24.

Ár érték arányban szerintem rendben van. Két árnyalatban van meg, az egyik végül mégsem jött be (9), de a másik nagyon tetszik (5). Szeretem a matt nude rúzsokat, biztosan el fogom használni, de hogy újravevős-e, azt még nem tudtam eldönteni.

Artdeco Perfect Mat Lipstick

Artdeco Perfect Mat Lipstick
2019. augusztus 24.

Nagyon szépen fed, és viszonylag tartós is, én ebéd után szoktam újra kenni. Kellemes az illata is. Nekem nem is szárít, ellentétben más matt rúzsokkal. Szívesen ajánlom. Ezt is érdemes akcióban levadászni, úgy nagyon megéri az árát.

Artdeco Szemhéjpúder

Artdeco Szemhéjpúder
2019. augusztus 24.

Nagyon kedvelem ezeket a szemhéjpúdereket, erősen pigmentáltak, eléggé tartósak, és az a legszuperebb, hogy úgy válogathatjuk össze a színeket ahogy szeretnénk, így nem vész kárba akár egy fél paletta. Csak ajánlani tudom. Érdemes akciókra vadászni, úgy tényleg megéri.

Artdeco Szemhéjalapozó

Artdeco Szemhéjalapozó
2019. augusztus 24.

Az összetevő lista nem szép, sőt. A kiszerelés szerintem nem praktikus, nekem nagyon gyorsan használhatatlanra száradt a tégelyben. Én sokkal jobban kedvelem a tubusos vagy applikátoros szemhéjpúder alapozókat, és azok nem is száradnak be olyan hamar. Szerintem erősen túlhypeolt termék.