SZS30

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Clinique Colour Surge Eye Shadow Quad

Clinique Colour Surge Eye Shadow Quad
2019. augusztus 24.

Gyönyörű szép, pigmentált színek, matt és fényes vegyesen. Az ára miatt nem biztos, hogy megéri, de tény, hogy nagyon szép és jó minőségű.

Redness Solutions Daily Relief Cream

Redness Solutions Daily Relief Cream
2019. augusztus 24.

Kellemes az állaga, pozitív, hogy a harmadik összetevő a shea vaj, magát a pirosságot nem feltétlen húzza le, de legalább nem ront a meglévő állapoton. Összességében nem rossz, így hirtelen nem is tudnék más alternatívát írni helyette.

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus

Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion Plus
2019. augusztus 24.

Nem sikerült megszeretni, komolyan nem tudom hogy ez mégis mire jó? Lehet hogy arra, hogy a szappan és az alkoholos tonik után megszüntesse a bőr durva húzódását? Az illata sem az igazi, és nem kap tőle levegőt a bőröm egyáltalán.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. augusztus 24.

Szeretem, és jól hidratálja a vízhiányos bőrt, de mint minden gél állag, hagy egy ragacsos réteget maga után. Azért a 72 óra egy merész kijelentés. Lehet hogy smink alá, primer helyett kellene használni, ha már ragad, valami haszon is legyen belőle, a hidratáláson kívül is :)

Clinique Even Better Alapozó SPF 15

Clinique Even Better Alapozó SPF 15
2019. augusztus 24.

Közepes fedésű, viszonylag fénylő finisű alapozó. Ettől függetlenül ajánlom, ha valaki nem egy matt maszk hatást keres. Púderrel és vastagabb rétegben akár még azt is lehet gyártani vele :)

Pupa Natural Side Foundation

Pupa Natural Side Foundation
2019. augusztus 24.

Nekem nagyon bevált, remélem nem csak limitált időszakos termékcsaládról van szó. Szép a fedése, nem teljesen matt, de le lehet púderezni, ha valaki a teljesen matt hatást kedveli. Csak ajánlani tudom.

Pupa Natural Side BB Krém

Pupa Natural Side BB Krém
2019. augusztus 24.

Kb úgy fed, mint egy könnyebb, közepes fedésű alapozó. Nekem bevált, és nagyon szimpatikus, hogy 98,3% természetes összetevő van benne. Remélem, hogy ez a natural side vonal nem csak limitált időszakos dolog lesz.

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10

Estée Lauder Double Wear Stay in Place Korrektor SPF10
2019. augusztus 24.

Az ára miatt 4*, egyébként 5 lenne. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, a színe pont passzol, a fedésével sincs gondom, és nekem a helyén is maradt nap végéig, lepúderezve persze.

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift

Dove Go Fresh Körte és Aloe Vera Izzadásgátló Stift
2019. augusztus 24.

Azt hiszem itt én leszek a totál negatív vélemény. az ég világon semmit nem ér izzadás ellen, nagyon durván megfogja a ruhát, és nekem ez is büdös. Persze van egy körtés beütése, de ott van mögötte az az édes állott szag... Soha többet.

Johnson's Baby Bedtime Hintőpor

Johnson's Baby Bedtime Hintőpor
2019. augusztus 24.

Szintén száraz sampon helyett használom, ennek is és a sima változatnak is szeretem az illatát, és nem irritál, nem viszketek tőle.