SZS30

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Johnson's Baby Powder - Hintőpor

Johnson's Baby Powder - Hintőpor
2019. augusztus 24.

Nagyon szeretem, néha kis mennyiségben száraz sampon helyett is használom, ettől legalább nem viszket a fejem, nem úgy mint a túlárazott száraz samponoktól.

Collistar Superconcentrated Anticellulite Night Treatment

Collistar Superconcentrated Anticellulite Night Treatment
2019. augusztus 24.

4* az ára miatt. Egyébként nekem 5 lenne. Elképesztően gyorsan beszívódik, szinte már hihetetlen, nagyon selymes bőrt hagyva maga után. Kellemes az illata is. A bőr pár hét után érezhetően feszesebb, persze a narancsbőrt ez sem tünteti el, de egyik krém sem fogja önmagában. Nekem tetszett.

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub

Collistar Anti-Water Talasso-Scrub
2019. augusztus 24.

Folyadék elvezető vagy karcsúsító hatásáról nem tudok beszámolni, de ne is várjunk ilyet szerintem egy bőrradírtól. Egyébként fantasztikus, ápoló olajokat tartalmaz, ami miatt nincs szükség utána testápolóra. Imádom az illatát, egészen különleges és sokáig érezni utána, de eléggé megosztó, sokan pont ezt nem bírják benne.

Vichy 48 Órás Izzadságszabályozó No White Marks &Yellow Stains

Vichy 48 Órás Izzadságszabályozó No White Marks &Yellow Stains
2019. augusztus 24.

Nekem ez is 5*, mint a testvére. Én nem igazán érzek különbséget a kettő között, meg vagyok elégedve ezzel is. Jól gátolja az izzadást, szinte tényleg nem fogja meg a ruhát. És igen, pont olyan lassan szárad, mint aféle golyós dezodor. Én szeretem. Összecsomagolt verzióban érdemes venni, akkor a második termék féláron van, mert különben nem olcsó.

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor

Vichy Izzadságszabályozó Golyós Dezodor
2019. augusztus 24.

Finom az illata, hatékonyan gátolja az izzadást, jóval kevésbé fogja meg a ruhákat, mint a drogériás társai, egyszóval imádom. Egyetlen negatívum, hogy viszonylag lassan szárad, kell neki pár perc. Nálam ettől függetlenül 5*, egy golyós dezodor sosem lesz stift feeling felvitelkor.

Borotalco Invisible Stift

Borotalco Invisible Stift
2019. augusztus 24.

Ezt a terméket gyártják még? Én sajnos hónapok óta nem találom sehol, pedig régen szerettem. Valóban nem fogja meg a ruhát, és plusz pont hogy nincs az az édes púderes illata, mint a hagyományos zöld kupakos verziójának. Mivel alumínium mentes, nem is értem hogy gondolják a 48 órát amit ráírtak, de azért egy napot egészen jól kibír.

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift

Rexona Motionsense Invisible Black & White Deo Stift
2019. augusztus 24.

Az izzadásgátló hatásával nincsen baj, viszont az nem igaz, hogy nem fogja meg a ruhát. Fehéret sárgára (bár azt melyik nem), feketét fehérre. Persze lehet hogy nem annyira durván, mint a többi, de azért fog.

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő

Nivea Hawaiian Flower & Oil Tusfürdő
2019. augusztus 24.

Ez a másik kedvenc nivea tusfürdőm, nagyon finom friss illata van, különösen nyáron imádom használni ezeket a gél állagú termékeket, sokkal frissítőbb érzést kelt, mint a krémesek.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2019. augusztus 24.

Ez az egyik kedvenc nivea tusfürdőm, a másik a kék hawaian, nagyon finom illata van, és nem szárítja a bőrt.

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. augusztus 24.

Imádom az illatát, a gyerekkoromat idézi, amikor még ő volt A krém. Nekem most már túl zsíros érzetet kelt, és elképesztően lassan szívódik be, ha egyáltalán... Ettől függetlenül egy jó alap krém, és száraz bőrre tudom ajánlani.