sztinke

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dermedic Tolerans Gél Az Arc és A Test Mosására

Dermedic Tolerans Gél Az Arc és A Test Mosására
2021. július 15.

Nem tudom miért kerül ehhez a termékhez, hogy nem gyártják.
Egy ideje használom már a vegyes, vízhiányos, tág pórusú, hiperérzékeny bőrömre és nekem nagyon bevált. Kellemes használni, krémes, mégis jól habzó állaga van. Alaposan tisztít, anélkül, hogy szárítana. Tökéletesen kordában tartja (a termékcsalád hidratáló krémjével együtt használva) a zsírosodást, és a vízhiányt is. Irritációt sem okoz, sőt picit nyugtat is.

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volumennövelő Ajakápoló
2021. március 21.

Gondolom kifutó termék, mert nagyon akciósan vettem pár hónapja (1000,- Ft sem volt). A sötétebb színt választottam, szépen kiemeli a számat, épp csak annyival lesz tőle sötétebb, hogy nem tűnök vízi hullának. :D A mentol kicsit bizserget és a vérbőség miatt valóban picit dúsabbnak is látszanak az ajkak. Viszont nincs valami nagy hidratáló hatása, úgyhogy inkább nyáron lehet hasznát venni, mikor nem annyira szárazak az ajkak alapból. Újra nem venném, főleg az eredeti árán, de el fogom használni.

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért
2021. március 21.

A jó vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem lett csodaszer. Kellemes az illata, az állaga és instant simává, mattá teszi a bőrt, de nekem két egymást követő használattal irritálja a bőröm. El tudtam használni, de csak 2-3 naponta egyet-egyet, így nem nagyon csinál semmit, az igazi 7 napos jótékony hatást pedig nem fogom megtudni sose. Kár érte.

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam

Gliss Kur Supreme Length Spray Balzsam
2021. március 9.

Idejét se tudom, mióta használok Gliss kur kifésülő spray-t. Talán mióta kapható. :D Váltogatom őket, számomra mind elég hasonló hatással bír, csak az illatuk más. Legutóbb ez a fajta volt otthon. Funkcióját ellátja, könnyíti a kifésülést, kellemes az illata, habár nem túl tartósan marad meg a hajban. Néhány fújást szoktam alkalmazni a törölközőszáraz hajhosszra, nem viszem túlzásba.
Az utóbbi időben azonban többször kihagytam a használatát, és azt tapasztaltam, hogy nem sokkal nehezebb kifésülni a hajamat nélküle, ellenben lassabban zsírosodik. Sajnos alapjáraton 2-3 naponta hajat kell mosnom, úgyhogy minden további nap gyakorlatilag ajándék. Szóval lehet, hogy nem lesz már minden hajmosás része a Gliss kur spray, de valószínűleg fogok tartani otthon továbbra is.

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2021. február 17.

Kombinált, vízhiányos, tágpórusú bőröm van, ami sajnos egyre érzékenyebb. Úgyhogy a pórusaim hiába igényelnék, egyre ritkábban merek csak hámlasztani, nyomkodni, pakolást használni. Szerettem volna szeretni ezt a terméket, mert kellemes az állaga, jól is tisztít, de nagyon irritálja a bőröm. Hiába kenem vékonyan, 1-2 percig hagyom csak fent, sőt próbáltam úgy is, mintha arclemosó lenne, vagyis egyből lemosom, de az eredmény ugyanaz... Viszkető, égő, hámló piros foltok, pöttyök. :(

Bell Hypoallergenic Amazing Lash Mascara Waterproof

Bell Hypoallergenic Amazing Lash Mascara Waterproof
2021. február 17.

Habár kontaktlencsét használok napi szinten, alapvetően nincs érzékeny szemem, úgyhogy ezt sem a kíméletesség miatt választottam. Szimplán szempillaspirál-mániás vagyok. :D Ez olyan kis igényesnek tűnt, letisztult dizájn, dobozos csomagolás, és az ára is korrekt. Nekem nem a vízálló változat van meg, hanem a sima.
A színe fantasztikus, tényleg igazi fekete. A klasszikus spirálkeféket kimondottan szeretem, úgyhogy annak is örültem. Viszont a festék minősége számomra hagy némi kívánnivalót... A tartóssága nem a legjobb, kicsit hajlamos peregni/kenődni délutánra, valamint baromira tapaszt, és hiába a jó kefe, nem tudom szétfésülni a szálakat. :/ Ha rétegezni próbálom, még rosszabb. Talán, ha kicsit szárad a festék, jobb lesz, de valószínűleg nem ő lesz az új kedvencem.

Dermedic Linum Emolient Nyugtató Hidratáló Krém

Dermedic Linum Emolient Nyugtató Hidratáló Krém
2021. február 11.

Néhány minta elkenegetése után megvettem a teljes kiszerelést is.
A bőröm nem száraz, viszont vízhiányos, kombinált, tág pórusú, öregedő és egyre érzékenyebb, vagyis halmozottan hátrányos. :D Leginkább az érzékenység zavar, egyrészt mert látványos, mikor piros pöttyök, foltok jönnek ki, másrészt borzasztó kellemetlen is, ég, hámlik, viszket. Ilyenkor a PC Skin recovery-t szoktam bevetni, ami igazi csodaszer, de sajnos elég drága. Ezért keresgélek alternatívát. A Bioderma Sensibio és a Dermedic Tolerans krémek nem rosszak, egyáltalán nem irritálnak, vagyis nem rontanak a helyzeten, mikor épp nyűgös a bőröm, de sajnos elégnek sem bizonyultak. Csak nyugodt időszakban tudom őket használni.
Ez a nyugtató krém viszont egyelőre jónak tűnik, napról napra csökkenti a pirosságot, hámlást, közben mégsem zsírosít. Kíváncsian várom, hogy hosszú távon is ilyen jól beválik e. :)
Egyébként ami a terméket illeti, igényes papírdobozban kapható tubusos krém. Fehér színű, illata nincs, könnyű állagú, nem kukacosodik felkenéskor (többlépcsős rutinban sem), és nem is tömíti el a pórusokat.
Ár-érték arányban mindenképp nagyon megéri. :)

Dermedic Hydrain3 Hialuro Szérum

Dermedic Hydrain3 Hialuro Szérum
2021. január 28.

Mintát próbáltam én is, néhány napig tesztelve a terméket. Nekem bevált, nagyon könnyen beszívódik, érezhetően feltölt és hidratál. Az illata viszont zavaróan erős, lehet hogy hosszabb távon irritálná is az érzékeny bőrömet. A hatása miatt nem kizárt, hogy egyszer beszerzem teljes kiszerelésben, de nem mostanában, van elég kencém. :)

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam

Mixa Atopiance Testápoló Balzsam
2021. január 28.

Köszönöm mindenkinek a véleményét, miattatok vettem meg! :) Nagyon hálás vagyok!
Rendszeres használattal teljesen megszűnt a viszketés, hámlás, szárazság (az ekcémás folt is) és az érzekenység is csökkent.
Nagyon kellemes az állaga, könnyű bemasszírozni, nem ragad, nincs illata, csak csendben teszi a dolgát, jobban, mint eddig bármi.

Lactovit Lactooil Mélyen Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactooil Mélyen Hidratáló Tusfürdő
2021. január 1.

Egyre érzékenyebb és szárazabb a bőröm a testemen is, és mivel más márka olajos tusfürdője bevált, erről a márkáról pedig sok jót olvastam, gondoltam kipróbálom. Az illata nem a kedvencem, de az a legkevesebb, hiszen nem egyszer illatmentes tusfürdőt/testápolót veszek, azokhoz képest ez a mézes illat kellemes. Az állaga nagyon jó, és tisztít is, azonban egyáltalán nem vált be nekem. Borzasztóan szárít... Hiába kentem magam utána, napról napra érdesebb lett a bőröm, szinte porzott és viszketett. Úgyhogy most már csak kézmosásra használom. Kár érte.