szucsivettke

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2017. április 11.

Nagyon szeretem. Nekem november óta van meg az utazó méret és szinte minden hétköznap használom, szóval nagyon sokáig elég. Télen az alapozó alá tettem fel primerként és highlighternek is ezt használtam. Tavasszal és nyáron nem szeretek alapozót használni, szóval most alapozó helyett is ezt a krémet vetem be, mivel én azt vettem észre, hogy egy egységes, egészséges fényt ad az arcomnak, ami szépen kiegyenlíti a bőrtónusomat és így nincs is szükségem alapozóra.
4 hónap után talán most kezd kifogyni, de biztos, hogy újrarendelem!

The Body Shop Epres Ajakvaj

The Body Shop Epres Ajakvaj
2017. április 11.

Annyira szeretném, ez lenne nekem a tökéletes ajakápoló, isteni az illata, jól végzi a dolgát, viszont ez a tégelyes megoldáááááás.....wáh de utálom!!!!!! Ha kicsit hosszabb a körmöm rögtön alámegy, nem beszélve arról, hogy mennyi bacit viszek így fel az ajkaimra, undorítóóóó!!!!!
Elfelejthetnék végre ezt a tégelyes külsőt!

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry

eos Smooth Sphere Lip Balm - Pomegranate Raspberry
2017. április 11.

Az illata szuper, a kiszerelése nagyon cuki és praktikus is, de nem lett a kedvencem. Vannak azok az ajakápolók, amik nálam az "ördögi kör" hatást érik el, ez lényegében az jelenti, hogy amikor bekenem vele a számat, akkor egy rövid ideig hidratálja, aztán mintha szárazabb lenne mint előtte volt és muszáj vagyok 20percenként kenegetni a számat, mert teljesen kirepedezik.
Nekem a tökéletes ajakápoló a The Body Shop tégelyes ajakápolója lenne, EOS-es csomagolásban :D :D

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2017. április 11.

Nem rossz spirál, de nem azoknak való, akik a maximumhatást akarják kihozni a pilláikból. A Maybelline Lash Sensationalnek a nyomába sem ér. Ennek ellenére én mégis mindennap használom, de csak az alsó pillasorra. Oda egyszerűen tökéletes, a vékony fejnek köszönhetően nagyon könnyen és szépen lehet vele dolgozni.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. április 11.

Imádom, imádom, imádom, nagyon szép pillákat csinál. Viszont ha igazi drámai hatást akarok elérni, akkor kombinálnom kell az yves rocher sexy pulp spiráljával... két réteg maybelline és harmadik rétegnek az yves rocher.... olyan pillákat csinálnak, hogy nem nagyon lehet eldönteni, hogy ez most műszempilla vagy én vagyok a legszerencsésebb természetes szempillájú lány a világon :D

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2017. április 11.

Ajándék volt a törzsvásárlói kártyámhoz. Én nagyon megszerettem, de csak kiegészítő spirálnak használom, nálam a fő-fő kedvenc a Maybelline Lash Sensational, abból viszek fel mindig két réteget és harmadik rétegnek ezt szoktam használni, mivel nagyon szépen szétválasztja a pilláimat és szép dús hatást lehet vele elérni.
Az árát egy "kiegészítő spirálhoz" képest borsosnak találom, viszont lehet meg fogom venni ennyiért is, mert nekem nagyon működik ez a Maybelline-Yves Rocher duó a felső pilláimra, az alsóra sorra sajnos egyik sem jó :D

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H

Yves Rocher Zéro Défaut Flawless Skin Foundation 14H
2017. április 11.

Sajnos én egy picit túl világos árnyalatot választottam, de télen hordható volt. Nekem az alapozóval nem volt problémám, gyenge közepes fedésűnek mondanám, pattanásos arcbőrre nem ajánlom, viszont az én túlérzékeny bőrömön semmilyen irritációt nem okozott. Jó az állaga, könnyen eloszlatható, viszont az illata borzalmasan erős és émelyítő nekem.
El fogom használni, de biztos, hogy nem veszem újra, ezen az áron már találok számomra jobban megfelelő alapozót is

Catrice Allround Korrektor

Catrice Allround Korrektor
2017. április 11.

Nem rossz, de nekem a kezelhetőségével vannak problémáim. Ha egy kicsit hűvösebb helyen tárolom, utána alig tudom használni. Plusz pont, hogy három bőrtónusú árnyalat is van benne, viszont szintén az állaga miatt én ezeket egyszerűen nem tudom keverni, jah és előfordul, hogy megül a minimális ráncaimban. Elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2017. április 11.

Immmádom! Biztos, hogy újraveszem.

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder

Essence Sun Club Matt Bronzosító Púder
2017. április 11.

Szuper kis bronzosító!! Ár-érték arányban nagyon megéri. Akartam egy olcsóbb bronzosítót, amit nem sajnálok, ha bedobálok mindennap a táskámba és össze-vissza karcolódik. Az ára ellenére jól pigmentált, természetes hatású végeredményt lehet vele elérni, nekem kontúrozásra is nagyon bevált.
Ja és olyan isteni mandula illata van, hogy legszívesebben megenném :D :D