szucsnikky

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2021. február 26.

Imádom az illatát, és tetszik az, hogy szilikon és parabénmentes, viszont (gondolom pont a szilikonmentessége miatt) sajnos annyira nem is puha tőle a hajam :( Így csak 4 pontot adok neki.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. február 24.

Az arcomra nem kenném, ahhoz túl nehéz állagú, viszont a testemen a téli hidegtől kiszáradt bőröm imádja! Estére szoktam bekenni, hamar beszívódik, nem is hagy ragacsos érzetet maga után, másnapra pihe-puha a bőröm. Nagyon tetszik az is, hogy illatmentes, így egyáltalán nem irritálja az amúgy elég érzékeny bőröm.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2021. február 24.

Sajnos én is azok táborát erősítem, akik kipattognak tőle. Ezen kívül 2-3 használat után más hatását észre sem vettem, abba is hagytam a használatát. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Schwarzkopf Live Lightener + Twist

Schwarzkopf Live Lightener + Twist
2020. október 8.

Nagyon vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. A Cool Rose árnyalatot vettem meg. Az itteni rossz vélemények ellenére lelkesen indultam neki a dolognak, mert alapból természetes, világos/középszőke hajam van évszaktól függően, régebben a színezők mindig jól befogták. Gondoltam most valami tartósat szeretnék, ha már szenvedek vele, ne 2-3 mosásig tartson. Megcsináltam otthon magamnak, még talán 5-10 perccel tovább rajta is hagytam az ajánlottnál, de már annyira rózsaszínnek és élnénknek látszott, hogy tovább nem mertem rajtahagyni. Majd kiöblítettem, ráraktam a dobozban lévő balzsamot. Már picit gyanús volt, hogy alig látok benne bármi színt is, gondoltam majd ha megszárítom akkor jobban fogom látni. Hát megszárítottam. És majdnem SEMMI. Éppenhogycsak meglátszik, nagyon minimálisan, szomorú is voltam, teljes pénzkidobásnak tartottam. Este csináltam, le is feküdtem aludni, majd másnap miután felkeltem, mintha erősödött volna a szín. Viszont nekem sem annyira rózsaszíne,s inkább barackvirág színű. Én még mindig nem látom magamon annyira látványosan, csak ha pont a tökéletes pillanatban a tökéletesen ráeső fényben a jó szögben nézek rá. Viszont akikkel azóta találkoztam, azt mondták, hogy ők látják, és szerintük nagyon szép lett.
Szóval nem tudom eldönteni, visszajelzések alapján látszik és szép, magamnak ezt annyira nem így látom. A tartósságára kíváncsi leszek, jövök updatelni 1-2 mosás után.

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray
2020. augusztus 12.

Imádom a Dove dezodorokat, és általánosságban a kókuszos termékeket is, ez viszont nagyon nem jött át nekem. Folyton izzadtságszagúnak érzem magam, ha épp ezt az illatút használtam, kb használat után már fél órával is, mikor még kb teljesen esélytelen, hogy megizzadtam volna bármiben is.

Biosolis Face Cream SPF30

Biosolis Face Cream SPF30
2020. augusztus 6.

Hosszas keresgélés után végre megtaláltam A fényvédőt! Sok idő és utánaolvasás kellett hogy rájöjjek, a kémiai fényvédőtől pattog ki annyira az arcom, mert az arra érzékenyeknél sajnos ilyen hormonreakciót vált ki azáltal, hogy felszívódik a bőrben. Ugyan ez a krém nem szívódik be teljesen (végülis ezért is hívjuk fizikai fényvédőnek), és hagy egy pici fényes réteget, ami, ha mondjuk strandolni megyek, egyáltalán nem zavaró, ha pedig napközbeni rohangáláshoz használom, akkor egy kis púderrel simán lehet korrigálni. Egy egész napot töltöttem vele a strandon, úgy, hogy egyszer sem kentem újra, és az extra érzékeny/leégős bőrömnek semmi baja nem lett! Nálam abszolút 5 csillag, úgy érzem, benne megtaláltam az igazit :)

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel
2020. augusztus 6.

Én is beálltam a sorba, és az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket. Felvitel után közvetlenül picit csíp, de ez hamar elmúlik, ahogy a ragacsos érzet is. Összességében egyenletesebb bőrképet kapok utána, viszont sajnos nekem elmaradt az a "wow" hatás, amit ennyi pénzért azért elvárnék. Elhasználom, de nekem nem lesz újravevős, ár-érték arányban vannak ettől jobb termékek is.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2020. július 8.

Egy használat után meg kell válnom tőle, borzasztóan kipattogott tőle az arcom, ami egyébként nem feltétlenül csak a krém hibája. Sajnos hormonproblémáim vannak, a kémiai fényvédők pedig az erre érzékenyekben hormonreakciót válthatnak ki, sajnos nálam pont ez történt. Ettől függetlenül jó kis krém, hamar beszívódott, kellemes érzés volt viselni, egy egész napon át kint voltam a szabadban és nem égtem le. Aztán másnapra jöttek a kiütések. Azért adok rá 3 csillagot, mert akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak biztos bevált.
Ugyanitt a krémem eladó, egyszer használtam :)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2020. július 6.

Egyik ismerősöm ajánlotta, aki szintén érzékeny fejbőrrel rendelkezik, hogy próbáljam ki ezt a gélt sampon helyett. Már évek óta használom, néha néha elkacsintgatok másfelé, de mindig visszatérek ehhez. Gyorsan zsírosodó, érzékeny fejbőröm van. Ez egyáltalán nem irritálja a bőrömet, sőt, megszüntet minden irritációt, viszketést, a hajam is szép lesz tőle, talán még a hajmosást is ki tudtam tolni 1 nappal. Egyetlen hátránya, hogy minimum két mosásra van szükség egy alkalommal, mert először nem habzik annyira. Ezáltal gyorsan is fogy, de emiatt nem vonok le pontot.

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30
2020. július 3.

A csodás illatán kívül semmi pozitívumot nem tudnék róla mondani. Nem szívódik be a bőrbe rendesen, ragad, tapad, fénylik, vízben tartózkodás után lejön az egész. Az összetevőiről pedig ne is beszéljünk, fizikai fényvédő helyett tele van kémiai fényvédőkkel, amik borzalmasan károsak.