szucsnikky

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray

Dove Nourishing Secrets Restoring Ritual Deo Spray
2020. augusztus 12.

Imádom a Dove dezodorokat, és általánosságban a kókuszos termékeket is, ez viszont nagyon nem jött át nekem. Folyton izzadtságszagúnak érzem magam, ha épp ezt az illatút használtam, kb használat után már fél órával is, mikor még kb teljesen esélytelen, hogy megizzadtam volna bármiben is.

Biosolis Face Cream SPF30

Biosolis Face Cream SPF30
2020. augusztus 6.

Hosszas keresgélés után végre megtaláltam A fényvédőt! Sok idő és utánaolvasás kellett hogy rájöjjek, a kémiai fényvédőtől pattog ki annyira az arcom, mert az arra érzékenyeknél sajnos ilyen hormonreakciót vált ki azáltal, hogy felszívódik a bőrben. Ugyan ez a krém nem szívódik be teljesen (végülis ezért is hívjuk fizikai fényvédőnek), és hagy egy pici fényes réteget, ami, ha mondjuk strandolni megyek, egyáltalán nem zavaró, ha pedig napközbeni rohangáláshoz használom, akkor egy kis púderrel simán lehet korrigálni. Egy egész napot töltöttem vele a strandon, úgy, hogy egyszer sem kentem újra, és az extra érzékeny/leégős bőrömnek semmi baja nem lett! Nálam abszolút 5 csillag, úgy érzem, benne megtaláltam az igazit :)

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel

Natics C20 C-Vitamin Szérum Peptidekkel
2020. augusztus 6.

Én is beálltam a sorba, és az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket. Felvitel után közvetlenül picit csíp, de ez hamar elmúlik, ahogy a ragacsos érzet is. Összességében egyenletesebb bőrképet kapok utána, viszont sajnos nekem elmaradt az a "wow" hatás, amit ennyi pénzért azért elvárnék. Elhasználom, de nekem nem lesz újravevős, ár-érték arányban vannak ettől jobb termékek is.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2020. július 8.

Egy használat után meg kell válnom tőle, borzasztóan kipattogott tőle az arcom, ami egyébként nem feltétlenül csak a krém hibája. Sajnos hormonproblémáim vannak, a kémiai fényvédők pedig az erre érzékenyekben hormonreakciót válthatnak ki, sajnos nálam pont ez történt. Ettől függetlenül jó kis krém, hamar beszívódott, kellemes érzés volt viselni, egy egész napon át kint voltam a szabadban és nem égtem le. Aztán másnapra jöttek a kiütések. Azért adok rá 3 csillagot, mert akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak biztos bevált.
Ugyanitt a krémem eladó, egyszer használtam :)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2020. július 6.

Egyik ismerősöm ajánlotta, aki szintén érzékeny fejbőrrel rendelkezik, hogy próbáljam ki ezt a gélt sampon helyett. Már évek óta használom, néha néha elkacsintgatok másfelé, de mindig visszatérek ehhez. Gyorsan zsírosodó, érzékeny fejbőröm van. Ez egyáltalán nem irritálja a bőrömet, sőt, megszüntet minden irritációt, viszketést, a hajam is szép lesz tőle, talán még a hajmosást is ki tudtam tolni 1 nappal. Egyetlen hátránya, hogy minimum két mosásra van szükség egy alkalommal, mert először nem habzik annyira. Ezáltal gyorsan is fogy, de emiatt nem vonok le pontot.

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30
2020. július 3.

A csodás illatán kívül semmi pozitívumot nem tudnék róla mondani. Nem szívódik be a bőrbe rendesen, ragad, tapad, fénylik, vízben tartózkodás után lejön az egész. Az összetevőiről pedig ne is beszéljünk, fizikai fényvédő helyett tele van kémiai fényvédőkkel, amik borzalmasan károsak.

Lush Daddy-O Sampon

Lush Daddy-O Sampon
2020. június 19.

Régebben egy youtube videóban láttam, hogy valaki ezzel színezi be a szőke haját rózsaszínre (szép rosegoldra/pasztell rózsaszínre). Pár éve vettem egy nagy flakont, ez a praktika nálam is tökéletesen működött, száraz hajra kell kenni, fél órát rajtahagyni, és voilà. Nyáron szinte mindig rózsaszín volt a hajam. Miután az a flakon elfogyott, vettem egy újat, aminél már sajnos azt tapasztaltam, hogy nagyon nem úgy viselkedik a hajammal, ahogy a régi. Nem fogta be rózsaszínre, inkább csak sötétszőkét csinált az amúgy középszőke hajamból. Nem tudom, hogy megváltoztattak e azóta valamit az összetételén, de így már tuti nem fogom újra venni. :( Sőt, én az illatát is utáltam, ami napokig benne marad a hajban.

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+

La Roche-Posay Anthelios XL Mattító Hatású Napvédő Gél-krém SPF50+
2020. június 16.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nagy reményeket fűzve hozzá, ám borzasztó csalódás nekem ez a krém. Alig lehet felvinni anélkül, hogy kukacosodna. Mattító hatásról ne is beszéljünk, nekem csak mégjobban csillog tőle az amúgy is zsíros bőröm. Két csillagot csak azért kap, mert amikor használtam, tényleg védte az arcomat a napfénytől. Elhasználom, ha már megvettem ennyi pénzért, de biztos, hogy soha nem veszem újra.

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2020. június 10.

Pozitívuma, hogy könnyű felvinni, nem kukacosodik a legtöbb fényvédő arckrémmel szemben, és ezt a funkcióját jól el is látja. Viszont nem hogy mattító hatást nem tapasztaltam, de már felvitel után borzasztóan zsírosította az amúgy is zsíros arcomat, pár óra elteltével pedig úgy néztem ki, mint egy diszkógömb. Sajnos nem ő lesz számomra a megfelelő fényvédő arckrém, hanem tovább keresgélek.

Biocom Hair Nice Hajsampon

Biocom Hair Nice Hajsampon
2020. április 29.

Már a második flakonnál tartok, nekem abszolút bevált. Nagyon érzékeny, problémás, könnyen zsírosodó hajam/fejbőröm van, általában minden sampontól viszket. Kivéve ettől, és egy másiktól (az Uriage D.S. habzó gélje, ha elhasználok egy flakont ebből, akkor utána egy flakon Uriage, majd megint ez, felváltva, hogy ne szokjon hozzá egyikhez se a bőröm). A hajmosást ki tudom vele tolni 1 nappal, valamint a babahajaimon is látom, hogy a hajnövesztő hatás sem marad el.