szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal

Zelka Körömvirágos Natúr Arckrém E-Vitaminnal
2018. március 3.

Ősz óta a kedvenc arckrém, már újravettem (és fogom is). Télen nappalra is elég, estére csipkebogyóolajjal turbózom. Pattanásokat egyáltalán nem okoz, gyorsan beszívódik. A visszafogott illatát nagyon szeretem, sőt a párom is engedi, hogy bekrémezzem :D
A pirosság is visszahúzódott a legutóbb használt, illatosított arckrémemhez képest.

Balea Lábápoló Balzsam

Balea Lábápoló Balzsam
2017. június 1.

Végigmentem már majdnem minden baleás lábkrémen, de nekem ez a kedvencem. Gyorsabban beszívódik, mint a teafás (nyáron még zoknit sem húzok rá, de nem kenem össze az ágyneműt), hosszabban hidratál, mint az ureás. Nekem bejön az illata, kézre is szoktam használni.

Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain
2017. április 12.

17-es, sötétpiros árnyalatot vettem meg magamnak külföldön. Röviden imádat :)
A formulája kicsit hígabb, csúszósabb, ezért felvitelkor nagyon lassan és óvatosan kell bánnom vele, mert korrigálni nehéz. Ha már fent van, nem is érzem, hogy bármi lenne a számon, nem feszít, nem szárít. A finise bársony! Konkrétan mintha bársony lenne a számon, csodaszép. Nekem semmit nem fog be, ruha-pasiálló. Arctisztító kendővel meg olajos lemosóval viszont simán lejön. Tervezek még további színeket belőle...

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény

Rdel Young Crazy Matt'n'lasting Szájfény
2017. április 12.

Eddig két ,,folyékony matt rúzst" próbáltam ki, és mindkettő katasztrófa volt. És akkor végre kipróbáltam ezt, és megdőlt a tévhitem, hogy rajtam ezek nem működnek.... a Trendsetter egy gyönyörű nude-mályva szín, szerintem univerzálisan bárkinek jól áll (se nem túl hideg, se nem túl meleg). Egyáltalán nem szárítja a számat; nekem jól működik az applikátora is, mert nem annyira folyékony a festék, így kezdő-biztosan lehet vele dolgozni. Brutál tartós, ivás-csók-kisebb evésálló.
Annyi, hogy ha másodszorra viszem fel vagy korrigálom a színt, már túl vastag és rossz érzés a számon.
Lemosni arctisztító kendővel vagy olajos lemosóval szoktam.
Alig várom a nyarat, hogy a tömény izzadás sem fogja lemosni a számról. :)

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk

Trend It Up Double Volume & Shine Körömlakk
2016. november 29.

Számomra a tökéletes lakkfajta, már kétféle színem van, de még bővülni fog ez... Egy világos, narancs-barnás (430) és egy burgundi (270) van a birtokomban, és mind a kettő hibátlan. Egy rétegben tökéletesen fednek, rettentő gyorsan száradnak, utána semmi nem hagy nyomot rajtuk (fedőlakk nélkül sem), és kb. egy hétig kibírják. Úgy érzem, a szaguk sem annyira erős,mint tipikusan. A körmömet sem fogják be lemosás után. Nem tudom elhinni, hogy ennyire jók :D
Csehországban sok dm-ben lehet kapni.

Maybelline Color Drama Intense Velvet Ajakceruza

Maybelline Color Drama Intense Velvet Ajakceruza
2016. október 18.

Abszolút impulzusvásárlás volt, de kb. 600 forintra volt leárazva, úgyhogy megvettem a Nude Perfection árnyalatot. Rendkívül nehezen találok magamra jól kinézű nude szájravalót (sötét ősz típus - erősen pigmentált ajak - világos bőr...), de ez nagyon tetszik magamon, valahol egyensúlyban van a rózsaszín, a barack és a barna között, emiatt megkockáztatom, hogy sokaknak jól áll. Nagyon könnyű szépen felvinni, sokkal jobban, mint egy óriási rúzst. Az én mindentől kiszáradó számat ez a világos árnyalat nem bántja; tartósnak nem valami tartós, evés-ivás alatt lejön, de nagyon könnyen újrakenhető. Hegyezni még nem hegyeztem, remélem azzal sem lesz probléma.

Borotalco Original Deo Roll On

Borotalco Original Deo Roll On
2016. október 18.

Nem vagyok izzadós típus szerencsére, így nekem működött, főleg a nyáron. Tény, hogy lassan szárad, ez inkább rövid-hosszúujjús időkben problémás, mint a nyári trikósban. Nekem bizarr módon tetszik az illata, ha nincs rajtam parfüm, mégis frissnek érzem magam tőle. Nem mondanám csodaszernek, de egy erős jót megérdemel.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. október 18.

Az első zselés tusommal biztosra akartam menni, ezért vettem meg ezt a terméket. Most csak azt nem értem, miért nem tettem ezt meg évekkel ezelőtt. Imádom a tusokat, de eddig a tus-ceruzákban csalódtam, a folyékony tusokkal pedig szenvedtem (remegő kéz.). Ezzel az ecsettel stabilan, bármilyen vékonyan/vastagon fel tudom vinni a gyönyörű, fekete festéket. Egyszer kenődött fel kicsit a szemhéjamra, de ez a vonal vastagságától is függ. Felvitel után kicsit nehezebben korrigálható, de általában nem kell sokat javítani :) Lemosni olajos lemosóval nagyon egyszerű. Amióta megvan, hétköznapokra is hordok cicaszemet. <3

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. október 18.

Első Maybelline spirálom, és nagyon szerettem használni. A festék jó állagú, napközben nem pereg a szemem alá, szétválaszt, könnyű lemosni (olajos lemosóval). Egy kicsit hamarabb dobtam ki, mint a többi spirálomat szoktam, ugyanis nem beszáradt, hanem rossz szaga lett, de így legalább emlékeztetett a spirálok kötelező cseréjére - úgyis pár hónapig szabad csak tartania egy spirálnak. Lehet, hogy még visszatérek :)

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2016. október 18.

Megvan az aktuális kedvenc. Még egy kicsivel jobb, durvább, mint a Maybelline Lash Sensational. Brutálisak tőle a pilláim, tényleg a hangsúlyostól a brutálisig lehet építeni. Kicsit kopik nap közben (a szempillák vége), de nekem nem pereg a szemem alá. Lemosni olajos lemosóval, két lépésben teljesen jól lehet. Ha nem szárad be hamar, ezt fogom mindig újravenni :)