szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém

Schaebens Totes Meer Salbe Arckrém
2016. október 18.

Tökéletes nyári arckrém (lehet, hogy még télre is elég lesz, meglátjuk). Nincs sok pattanásom, csak pár hormonális alapú havonta, azok közül egyik sem lett túl csúnya, ezt ennek a számlájára írom; illetve a pirosságot úgy látom, vissza tudta kicsit szorítani. Nagyon tetszik, hogy matt az arcom, azonnal beszívja.

Őszi update: a rozaceámat remekül sikerült vele kordában tartanom, sokkal kevésbé pirosodom ki. Ugyanakkor így októberben érzem, hogy télre nem lesz elég, úgyhogy elrakom a tavaszi melegebb időkre. Ha nem volt nálam más, kentem vele kezet, barátom kiszáradt arcát, pattanásait, szemkörnyékemet... Nagyon jó krém!

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém

Rival de Loop Hydro Szemápoló Krém
2016. július 7.

Átlagos kis szemkörnyéki hidratáló, gyorsan beszívódik, nekem a hidratálása kitart, a célra megfelel. Azért úgy érzem, az anacondás többet használt, utána szerintem azt veszem újra.

Alverde Naptej Érzékeny Bőrre Körömvirág-Jojoba SPF30

Alverde Naptej Érzékeny Bőrre Körömvirág-Jojoba SPF30
2016. július 7.

Most realizáltam, hogy én ezt a verziót vettem meg :D az első naptejem, amit kellemes viselni! Viszonylag normálisan el lehet kenni, bitang sárga, de nekem szépen elmúlik a színe, beleolvad a bőrömbe. Száraz a tapintása, nem is érzem, hogy rajtam van. Így már hétköznapokra, és nem csak vízparti nyaralásra teszem fel. Egyetlen hátránya, hogy öltözködés előtt kell fölkenni, mert nagyon, NAGYON befogja a ruhákat, majdnem kimoshatatlanul, szóval ezzel óvatosan. A lényeg, hogy kezdem megszeretni a fényvédőket!

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal

Balea Holt-Tengeri Sós, Olajos Testradír Citromfű Illattal
2016. július 7.

Egy picit erős nekem is, de ésszerűen adagolva (kevéssel radírozva) csodás. A legjobb része, hogy az olaj gyönyörűen hidratálja a lábaimat (csak ott használom), nem kell testápolózni utána. Nekem tetszik az illata is.

2016. március 9.

Hát ez szuper! Évekig nem használtam fedőlakkot, pedig... irtó gyorsan szárad, és páncélként óvja meg a lakkot a párnanyomoktól, aminél kevés idegesítőbb dolog van.

2016. március 9.

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő
2016. március 5.

az összetevőktől nem vagyok elájulva, de az illata, és hogy mennyire puha lesz a bőröm utána - ez meggyőzött. A babafürdetőktől nem vagyok ilyen selymesbőrű.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2016. február 8.

Nekem nagyon bejött :) eddig kétfázisút használtam, de macerás volt a vattapamaccsal, dörzsöléssel, stb. Ez meg 3 pumpálással lehoz mindent, pamacs sem kell hozzá, és a bőröm is nagyon puha lesz. Nem kifejezetten olcsó, de nekem nagyon lassan fogy: 2 és fél hónapja használom, és az egyharmada hiányzik - a kétfázisú sokkal gyorsabban fogyott. Kicsi, szállítható, és azóta van kedvem alapozni a mindennapokban is :)

Dove Winter Care Testápoló

Dove Winter Care Testápoló
2016. január 7.

A hidratálás, használat rendben volt, de egyszerűen az illatát képtelen vagyok elviselni.... nekem nagyon rossz :(

Balea Ureás Lábápoló Krém

Balea Ureás Lábápoló Krém
2015. november 16.

Eddig a teafás verziót használtam, de nagyon meg vagyok elégedve ezzel is. Ez azért jobb kicsit, mert ugyan nehezebb, sűrűbb krém, mégis gyorsabban beszívódik, és zoknit sem kell feltétlenül húzni rá. Nagyon finom, puha a lábam bőre, meg tudom előzni vele sokszor a vízhólyagokat is (áttáncolt este kényelmetlen cipőben --> krém --> túléli a lábam).