szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál
2015. október 13.

75 pontos... :)
Nekem tetszik. Tetszik, hogy vékonyabb rétegben viszi fel a festéket, a fura kefével valóban kicsit nehéz bánni, viszony a vékony végével szépen odaférek az alsó pillasorhoz. Szépen szétválaszt, nem annyira dúsít, de ível és hosszabbít. Legalább tudom váltogatni, mikor mihez van kedvem; picit lehetne tartósabb, mert a nap végére csöppet maszatol. Lehetne jobb is, de szerintem egy korrekt spirál, pláne hogy pontokért kaptam.

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál

Catrice Glamour Doll Dúsító Szempillaspirál
2015. október 13.

Nagyon jó spirál. A keféje szuper, egyszerre dúsít és ível már egy rétegben és szuper tartós. Az egyetlen problémám vele, de ez csak személyes ízlés - nekem kicsit túl ,,száraz" a festék benne, ezért egy nedvesebb anyagú, de kevésbé tartós spirál után használom 2. rétegnek, így megtartja az első réteget, és a szempilláimnak is jobb érzés. Lehetne kicsit nedvesebb ezért 4 csillag.

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2015. április 19.

Nem csíp, leszed minden vízálló tust-spirált nagyon egyszerűen, sokáig elég, pedig ketten használjuk, szeretős-újravevős!

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2015. április 19.

Nekem teljesen középszerűen teljesít a pilláimon, és sajnos nagyon potyog, így csak egy szárazabb anyagú spirál alá használom el, így tovább rajtam marad...

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up

CV Cadea Vera 2in1 Púder & Make-up
2015. április 19.

A színe (a világosabb) jól passzol; szép aprószemcsés, nem porol különösebben, elég jól mattít (nem mondom, hogy egész nap), egy minimális szárító hatást vettem észre, viszont az óriási plusz, hogy illatmentes. Korrekt kis púder, nem csodaszer, de 4 csillagot teljesen megérdemel, főleg ilyen áron!

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2015. január 25.

nagyon sokat rohangáltam utána, míg a Tescóban találtam kb. 700 forintért. Nagyon megérte! az első ajakápolóm, ami beszívódik és konkrétan ,,ápol", nem csak ott csücsül a számon és rögtön letörlődik. ezt nem lehet leírni :D reggel használom, egész nap szuper minden, este használom megint, a szám pedig végre rendben van télen is, és használhatom a gyönyörű rúzsaimat ^^

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2015. január 12.

Ez egy naaagggyon jó kis dolog! Rájöttem, hogy jobban is szeretem a mattot a fényes körmöknél, olyan különleges. Másodpercek alatt szárad, felkenni elég könnyű, nekem 4-5 napig van egyfajta lakk rajtam, azt az időt elég jól tartja, a végén kezd a szélén lepattogzani. De ész nélkül kenem minden lakkomra.
Tipp: kenjetek csillogós lakkra matt fedőlakkot, elképesztően jól néz ki, imádat!:)

Miss Sporty Alap- és Fedőlakk

Miss Sporty Alap- és Fedőlakk
2015. január 12.

alaplakknak szuperjó, pár másodperc alatt megszárad és rögtön lehet rá a színt festeni, ami szépen terül rajta; fedőlakknak viszont egyáltalán nem alkalmas sajnos; néha ha rákenem a már megszáradt színre, elmaszatolja, megcsíkozza, és még félórával később is a tárgyak lenyomatot hagynak a körmömön, szinte rosszabb, mint fedőlakk nélkül lenne. Mivel a funkciója felét tölti csak be, 3-ast adok neki, bár tény, hogy alaplakknak teljesen jó.

MakeUp Revolution Redemption Iconic 1 Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Redemption Iconic 1 Szemhéjpúder Paletta
2014. november 30.

Nagyon szép színek vannak benne, néhány különösen gyönyörű és pigmentált! :) az én szemhéjamon semmi sem tartós, de még ez leginkább az. A két matt barna is szép, szuperül lehet vele satírozni. Mást már elő sem veszek, ebben megvan minden, ami az én sminkjeimhez kell.

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara

Catrice Glamour Doll Curl & Volume Mascara
2014. november 30.

A Lovely Pump Up mellé akartam egy másikat is; nem tudok megbarátkozni a szilikonos kefékkel. A Lovely nekem szépen göndörít, de nem hosszabbít, ez viszont gyönyörű hosszú pillákat csinál. És: tényleg nem vesz fel sok festéket,nem kenek mindent össze vele. A tartóssága sajnos nem tökéletes, főleg a szemem alatt lepereg - de a másikkal kombinálva ütős páros lesznek.

Update: Sajnos becsomósodott, túl szilárd lett az anyaga, még használgatom, de már egyszerűen túl sok anyagot rak a pilláimra, azt hiszem lassan kuka lesz. nem bírta sokáig :S