szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Med Ultra Sensitive Intenzív Krém

Balea Med Ultra Sensitive Intenzív Krém
2014. november 30.

Bár kombinált a bőröm, télen könnyen kiszárad. Ezt használtam kb. november óta reggel-este (nemsokára el is fogy). remekül hidratált, és nagyon megnyugtatott, hogy nem ártok vele semmit a bőrömnek. Egyetlen pattanást nem okozott. Felkenés után kicsit csillogok, de ilyenkor vagy púderezek, vagy bb krémezek - tehát sminkelni is tudtam rá.
Sajnos nyárra túl sok lesz, úgyhogy keresnem kell valami hasonlóan szuper összetételű könnyed krémet.
De télre biztos újraveszem:)

Update: és itt a tél, és újravettem, és megint jó :) nekem ő naaagyon szuper.

NYC Négyes Szemhéjpúder

NYC Négyes Szemhéjpúder
2014. november 18.

Még eléggé régebben vettem a barna, képen látható színösszeállításban; nem túl pigmentált, és az én nagyon olajas szemhéjamon elég gyorsan eltűnik, nem is nagyon használgattam.
Aztán rájöttem, hogy a 2 sötétebb szín összekeverve istenien mutat az arcomon, mint bronzosító, és sokkal tartósabb, mint az erre rendeltetett bronzosítóm. szóval ez magic :) 4-es, mert szemre nem nagyon használom, de arcra tökjó:)

Balea Kézkrém Olívaolajjal

Balea Kézkrém Olívaolajjal
2014. november 14.

Direkt egy könnyebb állagú kézkrémnek vettem, ezt használom ősszel+tavasszal +ezt hurcolom napközben, mert könnyebben beszívódik, mint a ,,csodakrémem". Nekem tetszik az illata, a glicerin+a panthenol, nincs vele bajom, elmegy.

Dove Nourishing Oil Care Balzsam

Dove Nourishing Oil Care Balzsam
2014. szeptember 28.

Az abszolút kedvenc Serical hajpakolásra várnom kellett, nekem viszont hajat kellett mosnom többször, így beruháztam rá, mert a samponja bevált. Nem rossz, nem rossz, korrekt kis balzsam, engem egyáltalán nem zsírosított (pedig az egész hajamra használom), de cserébe finom puha lett. Azért a Serical marad a kedvenc, de ő a ,,backup" és az utazós (mivel nem bödönnyi).

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2014. augusztus 31.

Hogy ezt miért nem hozták be hozzánk....én amint kijutottam Németországba, mentem az első dm-be és megvettem a legvilágosabb árnyalatban.
az a jó benne, hogy szem alá és bőrhibákra is lehet alkalmazni, olyan jó az állaga. A bőrömhöz passzol, mert sárgás, az amúgy elég brutál karikáimat elfedi és tartósabb, mint az eddigi összes korrektorom..szóval egy szavam se lehet! Amint tudom, megveszem az utánpótlást.

Balea Nature Borotvahab

Balea Nature Borotvahab
2014. augusztus 28.

nekem eddig ez vált be a legjobban, a gélek elég hamar eltűntek a bőrömről (??!), úgyhogy a hab vált be. Amit nagyon szeretek benne, hogy utána hidratált érzést ad, nem büdös, nem pattogzok ki tőle.

Duschdas Golden Cashmere Golyós Dezodor

Duschdas Golden Cashmere Golyós Dezodor
2014. augusztus 27.

Előre rettegtem a tánctábortól, hogy az előző deom miatt folyamatosan büdös leszek, úgyhogy a jó vélemények alapján megvettem ezt is, és elvittem mindkettőt. Csak ezt használtam, a másikhoz nem is nyúltam. Kellemes, diszkrét illata van, nem voltam büdös tőle egy percig sem, izzadni izzadtam, de ezt táncolás közben el sem lehet kerülni :) Amire vettem, arra bevált, azóta is ezt használom.

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém

Balea Med Ultra Sensitive Nappali Krém
2014. július 30.

Én már lehet, hogy az új összetevőset vettem meg, mert nem éreztem semmilyen ,,rémisztő alkoholos illatot", teljesen illatmentes, mindenmentes hidratáló. előtte az Intensivcreme-t használtam, ami nagyon gazdag, kicsit már túl sok volt, de télen jólesett. Most, hogy jön a tavasz, váltottam erre, és egyelőre bevált. Pattanást ez sem okozott, mitesszert sem, nem csíp vagy éget; nem is fénylek tőle, szóval teljesen elégedett vagyok vele.

Up: nyáron is szuper, egyáltalán nem sok (pedig tartottam ettől), nem zsírosít. Olyan szép a bőröm, mint ritkán! :) :) :)

Ebelin Kabuki Ecset

Ebelin Kabuki Ecset
2014. július 30.

Németországban bukkantam rá egy komplett ebelin displayre, és mivel az előző kabukim nagyon durva szőrű volt, akartam egy puhábbat. Volt kitéve ,,teszter", így meg lehetett tapogatni. Kellően tömött, de elég laza a púderfelvitelhez és i-szo-nyú-an puha! Szépen teríti a púdert az arcomon, nem is látom a ,,réteget" a tükörben, de tapogatásra érzem, hogy azért ott van. Ez minden, amit elvárok egy ecsettől! (+még szerintem szép is.) Az ára 3-4 Euró körül volt, ha jól emlékszem...

Balea Sensitive Shampoo Aloe Vera

Balea Sensitive Shampoo Aloe Vera
2014. július 30.

Nem rossz, de az én hajamat nem tisztítja és nem teszi annyira puhává, mint mások. 2x samponozok, az elsőnél alig habzik fel és nem tisztít, másodszorra rendesebb, de balzsam nélkül nem érné el azt a puhaságot amit elvárok. Úgyhogy most mással kombinálva (Garnier fructis, Garnier ultra doux, ami van itthon...) használom, így rendben van. De nem fogom újravenni, olyan sampont szeretnék, ami egyedül, balzsam nélkül is kielégítő hatású, mert utazásra nem fogok 2 sampont cipelni....