szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Dove Nourishing Oil Care Sampon

Dove Nourishing Oil Care Sampon
2014. június 30.

Az előző samponom kiszárította az amúgy normál hajam, úgyhogy direkt egy nagyon tápláló sampont választottam. Szerettem, nagyon szerettem, mert visszaadta a hajam rugalmasságát és gyönyörű fénye van, nagyon puha. Egy idő után már kicsit lelapult a hajam tőle (de nem zsírosított), úgyhogy mással kombinálva használom (már csak pár mosásnyi van) és így most nagyon jó!
Most kipróbálok más,olcsóbbat, de ha nem fog tetszeni, lehet, hogy újraveszem!

Lady Stella Csokoládé Masszázs Vajkrém

Lady Stella Csokoládé Masszázs Vajkrém
2014. június 30.

Egy barátnőmtől kaptam, mi másra használjuk: leégésre! És szuper! Tegnap a sötétvörösre égett (jó buta) kishúgom kentem be vele: egyrészt nagyon jól hűsít, mert hűtőben tároljuk, másrészt este bekentem, bemasszíroztam neki, és mára nem fáj a bőre, nem is vörös, hanem bebarnult...megáll az eszem :)

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező

Catrice Made To Stay Smoothing Ajakszínező
2014. június 27.

Én a Jen&Berry's-t vettem meg, utálom a szájfényeket, de ez tényleg nem az, hanem rúzs! :) A számon hamar megszárad és gyönyörű sötét-bogyós színe lesz, de nem túl fényes, amit már utálnék. A tartóssága átlagos, de sokkal könnyebb újrakenni, mint egy rúzst :) Tegnap nagyon sokan megdicsérték rajtam.

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2014. június 24.

Ízlések és pofonok, a kevésbé jó vélemények ellenére megvettem, és nekem egész jól működik. A L'oréal egyszerűen nem működött rendesen és büdös volt, a Garnier baromira szárította az arcomat. Szerencsére ez, a Niveás nem okoz irritációt, szebbek az összetevői és sokkal jobb az arcom tapintása utána, mint bármelyik másiknál. (jó-jó, az ikonikus Biodermát még nem próbáltam). A sminklemosó képessége sajnos nem tökéletes, a spirálokkal szenved, de ha előtte csak megnedvesítem az arcom, lehoz mindent rendesen. Nem rossz!

Dove Original Dezodor

Dove Original Dezodor
2014. június 9.

télen és tavasszal használtam, de most a melegben rá kellett döbbennem, hogy ez édeskevés lesz a nyárra. konkrétan büdös vagyok, rémes érzés.amúgy pont most fogyott el, szóval kidobhatom és visszatérhetek a régebbi deómhoz.

Balea Teafaolajos Lábkrém

Balea Teafaolajos Lábkrém
2014. június 8.

Az intenzív tánc miatt igénybe van véve a lábam + minden cipő feltöri, így nagyon szükségem van rá, hogy esténként bekenjem a lábam. Nem tolakodó az illata, a teafaolaj csak jót tesz, a krém könnyen beszívódik, másnapra puha a lábam. Szóvl biztos, hogy maradok ennél!

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2014. június 7.

Éppen le volt árazva, és az összetevői meggyőztek. a micellás víz után elég száraz a bőröm, nem jó tapintású, ezen segít utána az arctej, de kell még utána valami - ha csak érzésre is. nagyon örülök, hogy alkoholmentes és tényleg van benne tavirózsavirág-kivonat és rózsavíz. én koronggal törlöm át az arcom, nagyon jó érzés, felfrissíti, egységesíti az arcom, és ilyenkor nyáron nem kell utána arckrém sem (pedig eddig a micellás után kentem, mert úgy éreztem, kiszáradt, de csak rosszabb lett :( ) szóval nagy a szeretet!

Serical Keratin Hajpakolás

Serical Keratin Hajpakolás
2014. május 2.

Nem is tudom, mit kezdenék enélkül. Nagyon-nagyon szeretem. Samponozás után felviszem a hajamra, az egészre, mert még a töveimet SEM zsírosítja, fennhagyom, amíg fogat meg arcot mosok, meg kenceficézek, aztán lemosom. Könnyű kimosni, eszméletlen puha és könnyű lesz a hajam tőle.Le nem cserélném!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2014. április 9.

No, hát valahogy az én körmeim nagyon szeretik! Egy csomófélém van, arany, rézszínű (ma vettem:))), zöld, bordó, és én teljesen meg vagyok elégedve. Ennek van az egyetlen olyan ecsete, amivel pontosan tudok dolgozni, nem folyik szerteszét meg összevissza, gyorsan szárad, és nálam akár egy hétig is bírja ízlésesen, szóval egyetlen rossz szavam sincs!

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon

Garnier Ultra Doux Revitalizáló Sampon
2014. április 2.

Hozzászokott a hajam az eddig használt Head&shoulders - Garnier fructis kombóhoz, így sürgősen váltanom kellett, a jó vélemények alapján választottam ezt. A hajam pont olyan, mint amilyenre ajánlott: normál, de élettelen. Az illata tetszik, a szilikon- és parabénmentesség nem volt szempont, de persze örülök neki. És a hatása - főleg amiatt :) puha és sima a hajam mosás után. eddig 4 naponta mostam hajat, most 5-ig kibírja, és nem zsíros, csak kicsit lelapul. Nagyon boldog vagyok vele :)

Up: eddig semmilyen sampontól nem viszketett a fejbőröm, most gyakoribb... nem tudom, még nem dobom ki, mert nem olyan kellemetlen, de utána biztosan váltok