szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence Love Letters Körömlakk

Essence Love Letters Körömlakk
2014. április 1.

Nekem a Dear peach van meg, a barackos, én szeretem az essence lakkokat, de ez fölkenhetetlen, csíkos, foltos, ,,vastag"... a lábamra fogom elhasználni, pedig annyira tetszik a színe

Balea Handkonzentrat (régi)

Balea Handkonzentrat (régi)
2014. március 28.

Az eddigi legjobb kézkrémem, gyorsan beszívódik. Lefekvés előtt használom, és másnap puha kézzel kelek, mászkálok egész nap. A húgom sokkal érzékenyebb, télen véresre száradt kezét is rendbetette. Na meg aztán, hogy 800 Ft-ért vettünk kettőnknek két krémet...:) nagyon jó! :)

Catrice Defining Blush

Catrice Defining Blush
2014. március 23.

Nekem a Love&peach van meg, és teljes a szerelem... utálom a rózsaszínt, de ez a barackos-erős rózsaszín valszeg az egyetlen, ami jóláll nekem! meg kellett tanulnom eldolgozni, mert az előző pirosítóm kevésbé pigmentált volt, de most már remekül működünk együtt reggelente :) egy idő után tényleg eltűnik sajnos, bár én nagyon sokat nyúlkálok az arcomhoz-pofimhoz

Balea Szemkörnyékápoló Gél

Balea Szemkörnyékápoló Gél
2014. március 12.

Az első szemkörnyékápolóm, így 20 évesen nem kell különösebben ránctalanító kence, de éreztem, hogy igényli a bőröm ezt a kis extra ápolást. Este használom, gyorsan beszívja a bőröm, reggelre finom ápolt. Megkockáztatom, hogy a karikáim is kevésbé sötétek. Nem csodaszer, de nincs miért levonnom :)

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2014. február 6.

Egyszer próbáltam eddig ki, kombinált a bőröm, és a T-vonalban lévő mitesszereimen próbáltam csak ki, az arcom két oldala problémamentes.
Namármost, az illatától majdnem rosszul lettem, meg úgy néztem ki a T-vonalban megkenekedve, mint egy bozótharcos, de ez inkább szórakoztató volt, mint kellemetlen.
10 perc alatt megszáradt, még 5-öt rajta hagytam, addigra láttam, hogy rátelepedett, ,,megfogta" a mitesszereim; nem volt otthon tiszta szivacs, így 4-5 nedves vattakoronggal mostam le, majd átöblítettem vízzel az arcom.
Az eredmény: én úgy láttam, kitisztította a pórusaim, legalábbis nem feketék voltak, hanem épphogy láthatók (de ezen amúgy sem segít semmi). Kellemesen puha a bőröm, nem húzódik, matt. Nem tart sokáig a hatás, de pattanásmegelőzésre szívesen használgatom hetente.

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2014. február 2.

Amikor elkezdtem használni, nagyon megijedtem, hogy ettől pattogtam ki, a szokásosnál is több pattanásom volt. De vártam és használtam tovább, és rájöttem, hogy a pattanásoknak a vizsgaidőszak volt az oka! Most vége, és olyan szép a bőröm, mint ritkán :D szóval nálam bevált a krém reggel is, este is. Most kipróbálom a Balea Med arckrémet, abban még parfüm sincs.

Kallos Hajvégápoló Szérum

Kallos Hajvégápoló Szérum
2014. január 28.

Nekem abszolút bejött! Rövidre (bobra) vágattam a hajam, de nehezen tudtam kezelni, úgyhogy életemben először rendszeresen vasalni kezdtem; a hővédő mellett ezt vetettem be a védelmében. Jelentem, 3 hónappal a vágatás után, 2 hónapnyi vasalás után nem találtam törött hajvéget! Pedig nekem eddig mindig hajlamos volt rá.
Úgyhogy bár most növesztés van tervben, vasalni ritkán fogom, de megtartom ezt a szérumot. :)

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2014. január 17.

Hűha, megvan a fekete (black fever) és a barna (hot chocolate) is, és ledöbbentem, mennyi ideig bírja! Szuper-olajos a szemhéjam, és a nap végén is ott csücsül vígan, nagyon boldog vagyok :) Hozzáteszem, nem vízvonalra használom, hanem hétköznapi tusvonalként.
Maximálisan ajánlom, ár-érték arány kiemelkedő:)

Balea Női Borotvagél Tejes-Citromos

Balea Női Borotvagél Tejes-Citromos
2014. január 17.

Sajnos én rosszul vagyok a szagától, és szárít is (bár utána úgyis testápolózok). Azért örülök, hogy a kis kiszerelést vettem meg...

Alverde Frangipani Tusfürdő

Alverde Frangipani Tusfürdő
2014. január 12.

Ez az első alverde tusim, de mivel szeretem a virágillatokat, és a boltban is tetszett, megvettem. Nem okozott csalódást, egyre jobban belebolondulok az illatába, nálam telitalálat! Engem nem is szárít, kevés elég belőle, öröm vele a fürdés:)