szupiné

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. március 17.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2014. január 3.

Lehet, hogy én csinálom rosszul, de a szempillaspirálomat nem tudja rendesen leszedni! Pedig nem vízálló, Catrice-es. Eddig az ÖSSZES arclemosóm (Alverde, L'Oréal) teljesen le tudta szedni, meg vagyok döbbenve. Annyit kell vakargatnom, mint soha eddig.
Arcra nagyon kényelmes módja a sminklemosásnak, azt szépen tisztítja. Utána picit bizsereg az arcom, de jó puha lesz.
A spirál dolog miatt viszont nem vagyok elégedett, én direkt sminklemosásra vettem :(

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tej (régi)

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Tej (régi)
2013. december 30.

Egy nagyon szárító arctej után váltottam erre a csodás összetevőjű termékre, és 2 (!!!) nap után érzem a változást! A sminkemet nem szedi le, de pont arra használom a sminklemosót, úgyhogy ezt nem is várom el tőle. Én vizes arcra felviszem, kenegetem, majd lemosom,úgyhogy így nem érzek a végén zsíros réteget. Nagyon örülök, hogy megtaláltam.

L'Oréal Sublime Fresh Sminklemosó és Arctisztító Tej

L'Oréal Sublime Fresh Sminklemosó és Arctisztító Tej
2013. december 17.

büszkén magamra, hogy kb 3 év alatt elhasználtam az előző, alverdés arclemosóm, kerestem egy másikat. a 3 év alatt sokat változott a bőröm, ezért most már kombinált bőrre valót vettem.
egy hét alatt nagyon jó benyomást tett rám, igaz, hogy erős az illata, de engem ez sosem zavar. nekem rendesen eltávolította a napi sminkem (durvábbat még nem próbáltam leszedni vele-csak bb krém, púder, spirál és ilyesmi), és utána finom, puha maradt a bőröm.
én is pont leárazva vettem, kb. 1300 ft-ért, de eddig azt mondom, megérte.

update: na igen,most kezdtem foglalkozni az INCI-összetevőkkel és olvasgattam a témában, és a Denat.Alkohol miatt le kell húznom. Inkább kipróbálok valami natúrkozmetikumot.

Eveline BB Krém

Eveline BB Krém
2013. november 11.

már hetek óta használom, és nagyon szeretem! nagyon sűrűnek tűnik, de az arcomra érve krémes lesz és simán elkenhető. kicsit várni kell a hatásra, de nagyon szépen kiegyenlít. fedése nem valami hatalmas, de a hellyel-közzel előforduló pattanásokra teszek korrektort, na bumm. és incsifincsi illata van:) ja, és bitang olcsó:D

update 2013. nov. 11.
still <3 it!!:)

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs

Catrice Ultimate Shine Moisturizing Rúzs
2013. november 11.

Már egy ideje szemeztem a nemtudomhányas And The Oscar Goes To árnyalattal, és hirtelen felindulásból, na meg a közeledő bálozós szezonra hivatkozva meg is vásároltam. Kicsit féltem, hogy zavarni fognak a csillámok, ez eléggé ilyen szín, de kellemes csalódás volt, nem sparkly-sparkly a szám, nagyon szépen kihozza ez a sötétpink (?) a szám alakját :P lemértem, és 5 órát evés nélkül kibírt, utána ettem, de az alapszíne még így is fennmaradt. Hát kell ennél több?:)

Garnier Invisimineral Calm Deo Spray

Garnier Invisimineral Calm Deo Spray
2013. október 25.

Remek kis termék, jól esik borotválás után, és egész jól gátolja az izzadást, szeretem az illatát, ami sokáig megmarad.

Dove Hydro Nourishment Testápoló

Dove Hydro Nourishment Testápoló
2013. október 25.

Szeretem benne, hogy folyós (nekem ez jön be...),az egyszerű illatát, ami meg is marad, hogy tényleg hamar felszívódik és rögtön öltözhetek is, és hogy azt a fura száraz foltot a lábszáramon, ami szeptembertől mindig megjelenik, megszüntette.
Most kaptunk 50%-os dm kupont a pumpás verzióra is, szaladok megvenni, mert úgyis fogy.

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé

Freeman Sárgabarack és Vadcseresznye Hidratáló Arcradír Zselé
2013. október 25.

Isteni illata van, mint a gyerekkorom barackos samponja intenzívebben! Ez az első arcradírom, úgyhogy viszonyítási pontom nincsen, de én elégedett vagyok vele. kb. 3 hetente használom, amikor szükségét érzem, de utána sokkal puhább a bőröm. És hát ez az illat......

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2013. október 25.

Nekem nagyon bejön, a kedvenc hétköznapi spirálom lett. Alapból sötétek és göndörek a pilláim, szépen hosszabbítja és megemeli őket, tetszik, hogy viszonylag vékony a keféje, így az alsó szempillasort is vékonyan ki tudom festeni. Nekem egész nap tart alul-felül. Ennyiért én nagyon boldog vagyok vele:)

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték

Catrice Made To Stay Hosszantartó Szemhéjfesték
2013. május 20.

nekem extrán olajos a szemhéjam, ezért minden alá használok alapot. ez alá is, és hála az égnek így szépen fennmarad. én fel tudom vinni ujjal is (talán az extra pici kezemnek köszönhetően), és nagyon szeretek rátenni még másmilyen szemhéjpúdert, mert remekül megtartja. nagyon bevált :)