szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Occitane Citrus Verbena Frissítő Testápolótej

L'Occitane Citrus Verbena Frissítő Testápolótej
2020. július 30.

Nagyon jó illatú, könnyen beszívódó, de nem valami jól hidratáló és cseppet sem tartós.

Belnatur Plus Arckrém

Belnatur Plus Arckrém
2020. július 12.

Nagyon jó kis arckrém, nekem éjszakainak ajánlotta a kozmetikusom, így annak is használtam. Könnyen beszívódik, nem leszek tőle pattanásos, jól hidratál és az illata is kellemes. Tetszik, de még nem tudom, hogy csodaszer-e ;-)

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25
2020. január 16.

Egy jó kis krém, nem túl zsíros, hidratál, gyorsan beszívódik, kellemes az illata, de ennyi. Az árához képest nem csodaszer.

Ahava Ásványi Testápoló

Ahava Ásványi Testápoló
2020. január 3.

Nekem bejön az illata, hidratál és be is szívódik. Szeretem, de nem csodaszer, és az ára miatt így erősen meggondolandó az újravásárlás.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2019. szeptember 25.

Nekem a legjobban bevált micellás arctosztító. Könnyen lehozza a sminket, nem csípi a szememet és jó az ára. Többször újra vásároltam és ezután is ezt fogom venni!

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk

Lancôme Hydra Zen Masque Stressz Elleni Hidratáló Éjszakai Szérum Maszk
2019. szeptember 25.

Jó kis éjszakai gél, de számomra kicsit erős az illata. Nem zsíros tőle a bőröm, könnyen beszívódik, egyenletes lesz tőle az arcbőröm. Reggelre sincs probléma. Nem csodaszer és elég drága, de azért elég jó!

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Gyermek Napvédő Tej Termálvízzel SPF50+

2019. április 4.

Már két nyár alatt bizonyított, így idén is megveszem a kisfiamnak! Egyszer sem égett meg, kellemes az illata és az állaga is. Vízben, homokozás közben is védte rendesen a kis bőrét :-)

FLP Aloe Propoliszos Krém

FLP Aloe Propoliszos Krém
2019. január 27.

Pikkelysömörös bőrtüneteimre szinte az egyetlen gyógyír. Drága, de nagyon tönény, sojáig elég.

Shiseido Áttetsző Kőpúder

Shiseido Áttetsző Kőpúder
2018. október 20.

Nagyon sokáig gyűjtöttem rá, ma már szinte minden nap használom, szeretem. De egész napos mattítást azért nem ad...

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Testkrém

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Testkrém
2018. október 20.

Igazán jó illat és állag, elvarázsolt ;-)