szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Shiseido Áttetsző Kőpúder

Shiseido Áttetsző Kőpúder
2018. október 20.

Nagyon sokáig gyűjtöttem rá, ma már szinte minden nap használom, szeretem. De egész napos mattítást azért nem ad...

Douglas Home SPA Harmony of Ayurveda Tápláló Testkrém

Douglas Home SPA Harmony of Ayurveda Tápláló Testkrém
2018. október 20.

Igazán jó illat és állag, elvarázsolt ;-)

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó

Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2018. október 20.

Teljesen jól fed mindennapos használatban, nem fényesedik ki a bőröm sem, az ára sem vészes. Újra fogom vásárolni!

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő

Isana Soft-Dusche Oil & Care Tusfürdő
2018. október 20.

Nem vagyok a sajátmárkás termékek nagy használója, ezt a tusfürdőt nyertem. Száraz a bőröm, főleg télen van szükségem valami extrára, ez a termék viszont megállja a helyét! Az illata is jó és az ára is!

Bioderma Node K Emulzió (régi)

Bioderma Node K Emulzió (régi)
2017. szeptember 20.

Miközben használtam, akkor valamennyire kordában tartotta a pikkelysömörös fejbőrömet. Elfogyott, abbahagytam és utána eldurvult a helyzet. Nem szüntette meg a problémát, de csökkentette, viszont ha sebes volt valahol a fejbőröm, akkor ott csípett. Sajnos elég drága.

Diprosalic Oldat

Diprosalic Oldat
2017. április 8.

Talán 1-2 órára ha megszünteti a viszketést, a hajam zsíros marad ott, ahol használtam. Ha egy kicsit is sebes a fejem, akkor nagyon csíp. Inkább nem is használom, nem sok értelme van.

Kneipp Bársonyos Bőr Fürdőolaj Mandulavirág

Kneipp Bársonyos Bőr Fürdőolaj Mandulavirág
2017. április 8.

A legeslegjobb fürdőolaj, amit eddig használtam és nem is drága. Tökéletes illat és bársonyos bőr! Már vettem is egy újat!

Bioderma Node K Sampon

Bioderma Node K Sampon
2017. április 8.

Egy tubussal használtam eddig el, kb egy hónapja derült ki, hogy psoriasisos vagyok. Hajmosás napján teljesen megszünteti a viszketést és nagyon szép tőle a hajam. Az azt követő napokon viszont sajnos gyorsan múlik a hatása, ezért nem 5 csillagos. A fejbőröm javul, újra vásároltam, de egyelőre nem csodaszer.

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby

La Roche-Posay Anthelios Dermo-Pediatrics Baby
2017. április 8.

A bőrgyógyászom javaslatára döntöttem a márka mellett és nagyon örültem, hogy egészen pici, fél éves babánál is használható. Semmi panaszom nem volt vele, nem égett le a kisfiam, nem okozott bőrproblémát, nem lett foltos tőle a ruha és nagyon jó az illata. Lehetne nagyobb egy kicsit a tégely.

Ceumed Lipo Bath Fürdető Gél

Ceumed Lipo Bath Fürdető Gél
2016. december 5.

Száraz bőrű a kisfiam, ajándékba kaptuk ezt a fürdetőt és nagyon bevált. Az állaga olyan kellemes, hogy bizony kölcsön is vettem néha :-) Ezen a télen is beszerezzük!