szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Stenders Chocolate-Vanilla Shower Gel

Stenders Chocolate-Vanilla Shower Gel
2016. december 5.

Ajándékba kaptam, kicsit többet vártam tőle. A luxus csomagolás egy kellemes illatú, de hosszú távon már émelyítő tusfürdőt rejt, ami a bőrt cseppet sem táplálja, ápolja.

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2016. december 5.

A legjobb popsitörlő! Jó az ára, pont annyira nedves, amennyire kell, és ha csak egyet akarok belőle venni, akkor egy jön :-)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2016. december 5.

Nemrég kezdtem el használni, mert a kinti hideg és a benti száraz levegő miatt nagyon száraz, viszkető lett az arcbőröm. Amióta használom, ez teljesen megszűnt, most sem csalódtam a Vichy-ben :-) Következő télen is beszerzem!

Toni & Guy Reconstruction Mask

Toni & Guy Reconstruction Mask
2016. június 5.

Most, hogy elfogyott, rájöttem, hogy nagyon jó! A hajam nagyon puha, selymes, illatos, egyszerűen jó ránézni, tapintani, amióta használom, azóta nem is töredezik. Újra veszem, az biztos!

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Professional Lehúzható Arctisztító Mitesszeres Bőrre
2015. november 8.

Örültem, amikor megláttam, nagyon sok a mitesszer az orromon. Nagyon sűrű, nehéz felkenni. Ha vastagon kenem, akkor sosem szárad meg, ha vékonyabban, akkor is hagyom fél órát. Lehúzva látszanak rajta apró buborék szerű lukacskák, szóval biztosan megpróbál bejutni a pórusokba, de onnan semmit ki nem szedett. Utána sima, tisztának tűnő bőr marad, de a mitesszerek ugyanúgy ott maradtak. Ki nem dobom, de biztosan nem veszem újra.

Clinique Clarifying Lotion 2

Clinique Clarifying Lotion 2
2015. október 13.

Az eddigi kedvenc tonikom! Az illatát imádom, jól tisztít és egyáltalán nem szárított. Ha tehetem, akkor újra fogom vásárolni!

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2015. október 11.

Kicsit jellegtelen. Kevés szemcse, illat szinte semmi, és nem frissített. Elhasználtam, de nem veszem újra.

Clinique Chubby Stick

Clinique Chubby Stick
2015. október 11.

Nagyon megtetszett, amikor a barátnőmön láttam, és persze teljesen oda volt tőle. Egy nap múlva be is szereztem egyet. Szeretem, mert ad egy kellemes kis szolíd színt (heaping hazelnut), így munkahelyen sem tolakodó. Szeretem, mert könnyen használható, kenhető, de sajnos nekem nem sokáig tart és egyáltalán nem mondanám, hogy bármennyire is táplálná az ajkaimat.

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír

Nivea Aqua Effect Peeling Arcradír
2015. október 11.

Kellemes, Nivea illat, jó ár, jó teljesítmény. Jól radíroz, a szemcsék mérete megfelelő. Utána azért szükség van valamilyen krémre, kissé szárít. Lehetséges, hogy újra vásárolom majd, hiszen baj nincs vele, de nem csodaszer.

Elmex Sensitive Fogkrém

Elmex Sensitive Fogkrém
2015. október 11.

A fogorvosom ajánlotta az Elmex termékeket, azóta használjuk a férjemmel. Az ára ellenére is gondolkodás nélkül újra vásároljuk, mert mindkettőnk elégedett vele. A vérzős ínyem nem okoz már panaszt és valahogy megoldotta a fogmosás közbeni öklendezésünket is. Csodaszer-e? Hát, azért még akadnak fogproblémáink :-)