szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Curved Szempillaspirál
2015. október 11.

Viszonylag dús és hosszú pilláim vannak, de ez a spirál néha csak rontott a helyzeten. A keféje szörnyű. Sokszor annyi festéket vitt fel, hogy az egész sminket újból kellett kezdenem miatta, ugyanis több milliméteres festékkupacokat hagyott a pilláim tövében. Máskor meg szuperül működött, valóban műszempilla hatással. Kiszámíthatatlan, ezért biztosan nem veszem újra.

The Body Shop Argánolajos Testvaj

The Body Shop Argánolajos Testvaj
2015. október 9.

A legjobb :-) A kedvencem a márka összes terméke közül. Gazdag, de nem túl sok, illata remek, és tényleg nagyon jó a bőrömnek: nem zsíros érzetű, nem darabos. Ha elfogy ( ami nagyon soká lesz), akkor újra veszem!

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2015. október 6.

Régi nagy kedvenc, ahogyan sokaknak másoknak is volt, nem is csoda talán, hogy tömegcikké vált. De mégis megunhatatlan :-)

Lanvin Marry Me

Lanvin Marry Me
2015. október 6.

Kb másfél éve szereztem be, és még van belőle. Tehét nem nélkülözhetetlen, de szerethető nagyon! Kellemes, gyümölcsös nyári illat, nem is viselhettem volna mást az esküvőmön :-) Viszonylag elfogadható árú is, de mégsem vagyok benne biztos, hogy újra vásárolnám.

Hugo Boss Deep Red EDP

Hugo Boss Deep Red EDP
2015. október 6.

Nagyon szerettem, legalább 3x vásároltam újra! Komoly, de nem tolakodó, édes, de nem émelyítő. Szuper!

Clarins Multi-Active Night Youth Recovery Cream

Clarins Multi-Active Night Youth Recovery Cream
2015. szeptember 24.

15ml-s mintát kaptam belőle, el is használtam gyorsan, pedig nem vagyok az éjszakai krémek híve. Lustaságból... Ez a krém könnyű, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után, Illata kellemes, gyenge, pont elég. Jó kis krém, csodát nem tett, mégis nagyon magas az ára, ezért csak 4 csillag!

Manna Citrusliget Szappan

Manna Citrusliget Szappan
2015. május 31.

Remek, frissítő illatú, szinte becsábít a fürdőkádba :-) A bőrömet viszont kissé szárítja, ahogyan a szappanok többsége, ezért csak 4 csillag :-(

Skin Clinic Professional Argan Face Oil + Sebu Control Komplex

Skin Clinic Professional Argan Face Oil + Sebu Control Komplex
2015. március 12.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen, a kozmetikusom rendelte nekem. Kellemes, lágy illata van, nagyon pici kell belőle, reggel puha arccal ébredek! Eleinte mintha kicsit több pattanásom lett volna, de nem adtam fel, most már semmi panasz nincs rá. Szeretem, de nem biztos, hogy újra veszem.

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief

Clinique Moisture Surge Extended Thirst Relief
2015. február 15.

Mintát kaptam belőle, sokáig elő sem vettem, télen általában a youth surge eddig nagyon jól bevált. Most észrevettem, hogy az arcom egy részén a bőr annyira kiszáradt, hogy elkezdett hámlani is, hát elővettem ezt. Teljesen megszűnt a problémám, egyszerűen szuper kis krém, már pár nap használat után megfogadtam, hogy megvásárolom, ha elfogy a minta. Könnyű, nem zsíros, kell :-)

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2014. december 26.

Jó az ára, jó az állaga, lehetne valami kedves illata, de így is jó. 100ml volt a pici kis csomagban, aztán annyira megszerettem a krémjével együtt, hogy több olyan pici csomagért visszamentem. Nekem nagyon jól bevált sminklemosóként is, a szemfesték eltávolítására is tökéletes, egyáltalán nem irritálja a szememet. Szeretem, ezután is használni fogom, de a csodaszerhez még kellene egy kis plusz :-)