szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector

Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & UV Damage Corrector
2014. december 26.

Remek termék! Mintát kaptam belőle először, nem is használtam, csak néha-néha, aztán azt vettem észre, hogy rászoktam. Nagyon szép, sima bőrt eredményez és alapozó alá is tökéletes. Az ára miatt akár le is vonhatnék egy csillagot, de nem fogok, mert nagyon jó! A szilikon nem zavar, szerencsére semmi problémát nem okozott.

Himalaya Herbals Frissítő, Hidratáló Testápoló

Himalaya Herbals Frissítő, Hidratáló Testápoló
2014. október 26.

Jó kis krém, hidratál, könnyen beszívódik, nem marad utána zsíros érzet. Ennyit kell tudnia egy testápolónak. Ja, és az ára is nagyon kedvező!

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Spray

Elseve Arginine Resist X3 Hajerősítő Spray
2014. október 26.

Sajnos csak 4-5 alkalommal tudtam használni, így hajerősítő hatásáról nem tudok véleményt mondani. Illata nem rossz, valóban könnyebben kifésülhető tőle a haj, viszont az én fejbőröm borzasztóan viszketett tőle, szinte égett. Biztosan nem veszem újra!

Helia-D Tusfürdő Cseresznye Kivonattal

Helia-D Tusfürdő Cseresznye Kivonattal
2014. augusztus 5.

Egészen jókedvre derít a használata, kár, hogy a többi tusfürdőhöz hasonlóan nem túl tartós az illata, de hát nem is az a dolga. Krémes állagú, nem szárítja a bőrt, és az ára is jó, szóval a célnak tökéletesen megfelel, szuper illattal :-)

The Body Shop Kókuszos Testradír

The Body Shop Kókuszos Testradír
2014. augusztus 5.

Radírozó hatása jóval erősebb, tartósabb, mint a cukros radíroké. Az illata kellemes, de valami extrábbra számítottam, használata után csak az emléke marad. Szerencsére nem szárítja a bőrt. Összességében: elég belőle a kicsi változat.

The Body Shop Mangós Testradír

The Body Shop Mangós Testradír
2014. augusztus 5.

Isteni illatú, nagyon kellemes állagú, gyengéden radírozó termék. A szemcséi elég gyorsan elolvadnak, de ez nem baj, rendszeres használat esetén pont elég ideig dolgoznak. Használata után érdekes, de kellemes olajos marad a bőr, így semmi szükség fürdés után testápolóra. Az illata sokáig megmarad. Annyira jó, hogy magas ára ellenére is kell :-)

Aldo Vandini Pure Gyapot & Fehér Magnólia Tusfürdő

Aldo Vandini Pure Gyapot & Fehér Magnólia Tusfürdő
2014. július 9.

Isteni az illata és nem szárítja a bőrömet!

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2014. május 11.

Kellemes illatú és állagú arctisztító. A homlokomon kissé zsíros érzet maradt utána. Szemfesték lemosására is nagyon jó, nekem nem csípte a szemem és nem is láttam homályosan, viszont elég sok kell belőle ehhez. Összességében jó, de van nála jobb is.

Malu Wilz Szemhéjpúder

Malu Wilz Szemhéjpúder
2014. április 27.

Menyasszonyi próbasminkem alkalmából volt szerencsém kipróbálni. Eddig az összes szemhéjpúder kellemesen beült a ráncaimba, hiába kentem alá alapozót. Ez nem. Vártam, hogy mikor köthetek bele, mikor fog ez is csíkokban összeállni, de hiába, egyszerűen tökéletes!

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF15/UVA10

Bioderma Photoderm Bronz Spray SPF15/UVA10
2014. március 23.

Elhasználtam egy tubussal, nem vagyok 100 százalékosan elégedett. Persze, nagyon jó, hogy nem pirultam le mellette, de nem is barnultam semmit. Kellemes illatú, jól hidratáló, tényleg véd, de pont azért vettem ezt, hogy szép színem legyen, és ez sajnos elmaradt :-(