szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Medium SPF15

Garnier Ambre Solaire Golden Protect Medium SPF15
2014. március 23.

Nagyon jó áron, már nyár végi akcióban vettem meg. Az illata kellemes, gyakori használata mellett meg sem égtem, színem is lett, de valószínűleg érzékeny volt a bőröm valamelyik összetevőjére, mert minden este kiütéses voltam. Sajnálom :-(

Vichy Capital Soleil Huile Solaire

Vichy Capital Soleil Huile Solaire
2014. március 23.

2 éve használtam tengerparton, és idén is ezt fogom keresni. A 20-as típusát vettem meg, pedig viszonylag világos a bőröm. Magamhoz képest meglepően rendszeresen használtam, egyszer sem égtem le, nagyon szép színem is lett.Víznek jól ellenáll, de a homoknak nem, valóban beleragad minden. Az illata is isteni! Az ára nem a legkedvezőbb, de azt hiszem, hogy egy tengerparti nyaralás egyébköltségei mellett eltörpül, és bizony megéri! Akciósan meg nem vészes, én pl. 30ml arckrémet kaptam mellé anno.

Estée Lauder Daywear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF15

Estée Lauder Daywear Plus Multi Protection Tinted Moisturizer SPF15
2014. február 19.

Egészen kivételes a színezett hidratálók között: nincs az a tipikus önbarnító szaga, amit ki nem állhatok, hanem a DayWear krémek jól megszokott friss, uborkás illatát örökölte meg elődjeitől. Na, ezzel nálam nyert is. Egészen fura állagú. Amikor először próbáltam a mintáját, azt hittem, hogy nem is a megfelelő krémet tartom a kezemben, hanem egy bőrradírt. Világos, szürkésfehér színű, apró szemcsékkel. No, hát gondoltam, lesz ami lesz, felkenem. Benéztem a tükörbe, és még mindig gyanús volt, mert semmit nem tapasztaltam a színezett voltából. Tettem-vettem, majd ismét a tükörbe nézve tapasztaltam, hogy tényleg szép színt kapott a bőröm. Olyan volt, mintha egy nyaralásból tértem volna haza. Szóval összességében szeretem, ami hibája van, hogy kissé fényes tőle a bőröm, púdert igényel.

Update: rengeteg pattanásom lett tőle!

L'Oreal Blush Minerals - Pirosító

L'Oreal Blush Minerals - Pirosító
2014. február 6.

Az első pirosítóm, egy barátnőm használta, kipróbáltam, és nagyon megtetszett a termék, tökéletes árnyalatot sikerült választanom (50). Ritkán használom, így valószínűleg életem végéig elég lesz. Meg kell tanulni bánni vele, eleinte nekem is gondom volt a felvitellel, de aztán belejöttem. A csomagolás viszont kétségbe ejtő, kb a második utazásomkor berepedt a tartója, azóta meg már félek magammal vinni bárhova is, mert rettegek, hogy teljesen eltörik. Jó cucc, otthoni használatra!

Manhattan Soft Kompakt Púder (régi)

Manhattan Soft Kompakt Púder (régi)
2014. február 6.

Ritkán használok púdert, ezért nem fektettem be drágábba. Nekem ez nem túl tartós, viszont elég jól fed és egyáltalán nem szárítja a bőrömet. Általában alapozó felé használom a csillogó területekre, arra pont elég, de azért szerintem létezik jobb.

Rexona Crystal Clear Pure Deo Spray

Rexona Crystal Clear Pure Deo Spray
2014. február 6.

Az eddig legjobban bevált dezodor, amit használtam. Többször újravásároltam már. Mellette vannak próbálkozásaim, de még egy sem körözte le. Sajnos a legnagyobb nyári melegben azért nem győzött, de nagyon jó!

Garnier Pure Active Krém

Garnier Pure Active Krém
2014. február 2.

Elég régen használtam, sajnos akkor sem sokáig, mert ellopták, de az a rövid idő, amit együtt töltöttünk, az kellemesen telt. A Vichy Normadermjéhez tudnám hasonlítani, apróbb különbségekkel. Kissé kevésbé hidratál, télire kevés, de egy kevésbé hideg napra tökéletes. Kellemes, friss illatú, még jó is esett reggelente. Hatásában nem egy erős krém, nekem nem lettek tőle újabb pattanásaim, de sajnos el sem múltak a régiek. Ettől függetlenül szerettem!

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2014. február 2.

Jó árú, kellemes illatú, valóban pórusösszehúzó tonik, többször is újravásároltam már, és valószínűleg fogom is. Utána viszont nappalra kell egy hidratáló, mert kissé szárít.

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2014. február 2.

Régi-régi emlékeket rejt, és mindig nosztalgikus illat marad. Fiatal voltam még hozzá, amikor használtam, de nagyon fontos, felnőttes dolgok történtek velem. Azóta is kedvelem az illatot, emlékeim szerint tartós is volt, érettebbeknek nappalra is jó, de éjszakára mindenkinek bátran ajánlom. És az ára is jó!

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk

Avon Speed Dry+ 30 Seconds Körömlakk
2014. február 2.

Kíváncsiságból vettem meg a Vamp it nevű árnyalatot, hogy tényleg olyan gyorsan szárad-e. Meglepetésemre: igen. Viszont 1 rétegben nem fed, kettővel már jó volt, mint egyébként sok más lakk. Sajnos tartósságban megbukott.