szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum

Estée Lauder Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher Szérum
2014. január 28.

Mintaként kaptam anno, tökéletes babapopsit varázsolt az arcomból minden alkalommal, amikor használtam. Nem igényelt és nem is nagyon viselt el krémet maga után, kissé darabosodott, ha még használtam utána valamit. Az egyetlen, ami ellene szól, az ára, ezért valószínűleg sosem fogom megvenni az eredetit!

Estée Lauder Pleasures EDP

Estée Lauder Pleasures EDP
2014. január 26.

Elég karakteres illat, egyetértek azzal, hogy nem való mindenkinek, vagy inkább tudni kell használni. Kaptam ezt a parfümöt egy éve, elsőre nagyon nem tetszett az illat, nem éreztem nekem valónak, aztán rá kellett jönnöm, hogy hangulatfüggő. Egy romantikus, érzéki, nőies virágos illat az ehhez megfelelő alkalmakra. Azóta megkedveltem, és a megfelelő alkalmakkor használom, de újra vásárolni nem fogom, ahhoz túlságosan egyoldalú illat.

Vichy Oligo25 Hűsítő Szekörnyékápoló Stift

Vichy Oligo25 Hűsítő Szekörnyékápoló Stift
2014. január 26.

Egy kedves régi darab, kis helyen elfért, praktikus volt, kellemesen hűsített egy-egy fáradt estén, egy végigtanult nap után, de nem hagyott mély nyomot bennem. A karikáim ugyanúgy megmaradtak és használat után olykor a darabkái is a szemem alatt.

Greenland Balm & Butter Testvaj Gránátalma

Greenland Balm & Butter Testvaj Gránátalma
2014. január 26.

Elég régen megvettem már, de eleinte valamiért nem szívesen használtam. Nem tudom, miért, talán mert sűrűbb, mint az eddig általam használt testápolók. Aztán, a hideg beköszöntével egyre többször vettem elő és nagyon megszerettem. Kellemes, friss illatú, tápláló krém, amit még másnap is érzek magamon, és finom, puha lesz a bőröm tőle. Télire tökéletes, kevésbé hidegben talán egy kicsit sok, az ára sajnos nem túl kedvező.

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém (régi)

La Roche-Posay Lipikar Xerand Kézkrém (régi)
2014. január 26.

Téli hidegben, szeles időben kötelező tartozék! Sokféle kézkrémet használtam már, de egy hideg téli séta után, vagy csak úgy a mindennapokban ez jut eszembe a legtöbbször. Nagyon kellemes illatú, megfelelő állagú kézkrém, viszonylag könnyen beszívódik. Biztosan újra vásárolom!

Himalaya Herbals Diós Arcradír

Himalaya Herbals Diós Arcradír
2014. január 26.

Szeretem, 1 tubussal használtam el eddig, meg vagyok elégedve a hatásával, de azért csodaszernek még nem mondanám. Kellemesen radíroz, nemcsak mutatóban vannak benne szemcsék. Az illata az szinte semmi, de hát nem is tartozik a feladatkörébe. Utána kellemesen sima a bőröm, talán a miteszereim száma csökkent. Szeretem, valószínűleg veszek majd még belőle, de azért vágyom még egy kicsit extrábbra.

Manna Méregtelenítő Fürdőgolyó

Manna Méregtelenítő Fürdőgolyó
2014. január 26.

Több Manna fürdőgolyó után talán visszatér a hitem beléjük. Az eddigiek közül ez volt talán a legjobb, kellemes illatú (ami lehetett volna erősebb...), fürdés közben selymes hatást keltő golyócska, oldódása után pedig semmilyen gusztustalannak tűnő összetevő nem maradt, csupán citromhéjra emlékeztető apró, egyáltalán nem zavaró darabok. A selymesítő hatás viszont csak a fürdés erejéig tartott, utána bizony vágytam a testápolóra. Összességében nem egy nagy durranás.

Vichy Normaderm Szépítő Hatású Hidratáló Arcápoló Zsíros, Pattanásokra Hajlamos Bőrre

2014. január 26.

Fiatal, pattanásos kis tini bőrömre tökéletesen bevált. Nagyon jól karban tartotta a kis pöttyös homlokomat és hidratált is. Egyetlen hátrányának azt tartom, hogy sminkalapnak rettenetes, darabossá válik tőle minden.

Vichy Normaderm PRO MAT Non-stop Matte Effect Hydrating Care

Vichy Normaderm PRO MAT Non-stop Matte Effect Hydrating Care
2014. január 26.

Egyetlen egyszer vettem meg, de azt is bánom, maradtam volna az eredetinél. Ez semmivel sem mattított jobban, sőt, szerintem az eredeti Normaderm sokkal jobb volt. Nem beszélve arról, hogy az 50ml volt, ez meg csak 30, és árban ugyanott voltak. Semmiképpen sem éri meg megvenni! 2 csillagot azért kap, mert azért egy egyszerűbb, olcsóbb arckrémnél jobb volt.

La Roche-Posay Cicaplast

La Roche-Posay Cicaplast
2014. január 26.

Nekem eszembe sem jutott volna az egész arcomon használni, mert annyira sűrű, nehezen kenhető állaga van. Én egy sebészileg eltávolított anyajegy helyére, sebgyógyításra vettem, és a varratszedés után folyamatosan használtam, amíg el nem fogyott. Én tudom, hogy ott van az a pici sebhely, de soha senki nem vette még észre, szóval nagyszerűen helytállt!