szusmus

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. január 22.
Bőrprobléma: Bőröregedés

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Száraz Bőrre

L'Oreal Triple Active Arclemosó Tej Száraz Bőrre
2014. január 23.

Borzasztóan sajnálom, hogy ennek a terméknek a beszerzésekor még nem olvastam az itteni véleményeket, de így sajnos hideg zuhanyként ért, hogy ez a termék mennyire szörnyű. A sminket nem viszi le, a szememet kikészíti, percekig csíp még a használat után, és az illata sem ér egy extra csillagot sem. Hát ennyi, és ezt még lepasszolni sem tudtam senkinek.

Estée Lauder DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15

Estée Lauder DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Creme SPF 15
2014. január 23.

Nagyon szerettem ezt a krémet, három évig használtam, de már nincs a polcokon, legalábbis nem ezen a néven, hanem egyszerűen DayWear, Plus nélkül. Nem tudom, hogy ugyanaz-e a termék. Üde, friss illatú, kellemes, nem zsíros állagú, nappalra és éjszakára is bevált, nem zsírosította a bőröm és smink alá is tökéletes volt. Az ára miatt viszont csak 4 csillagot kap.

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál

Maybelline Volume Express Colossal Cat Eyes Szempillaspirál
2014. január 23.

Szeretem, mert szép volument ad, nem ragad és tartós, nagyon szépen ívelt pilláim lesznek tőle, csomómentesen. Nemcsak a mindennapokra, hanem feltűnőbb sminkhez is elegendő.

Ilcsi Piros-barna Menyecske Szolár Krém

Ilcsi Piros-barna Menyecske Szolár Krém
2014. január 23.

Szerintem nagyon szuper az illata, és nem önmagában gondolom, csak úgy, testápolóként lehet, hogy nem kenném magamra, de tökéletesen elnyomja azt a tipikus szoli szagot. Pont jó az állaga, sosem égtem meg mellette, pedig elég világos az alap bőrszínem, de extra barnulást sem tapasztaltam. Megnyugtató, hogy véd is.

Ilcsi Flavonoid Extra Krém

Ilcsi Flavonoid Extra Krém
2014. január 23.

Kellemes illatú, nagyon jó állagú krém, sminkalapként is jól használható, de a hatásától nem vagyok elájulva, pedig rendszeresen használom. Szeretem, nem bántam meg, de nem fogom újra megvásárolni.

Bourjois Express Eye Makeup Remover

Bourjois Express Eye Makeup Remover
2014. január 23.

Az eddigi legjobb szemfesték-lemosóm, már többször újravásároltam, és ezután is ezt fogom tenni. Gyorsan, alaposan tisztít, nem irritálja a szememet, használat után ápolt érzést kelt. Nagyon jó és az árához képest sokáig elég.

Bourjois Volume Glamour Max Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Max Szempillaspirál
2014. január 23.

Nagyon szépen, egyenletesen kiemeli a pillákat, nem csomósodik, nem ragad, nem kenődik, a mindennapokra tökéletes!

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza

Bourjois Contour Clubbing Vízálló Szemceruza
2014. január 23.

Szeretem, nagyon szép vékonyan lehet vele húzni, tartós, egészen szép fekete, de sajnos nehezen hegyezhető, ezért csak 4 csillag.

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal

Avon Mark Mega Effects Szempillaspirál Keratinnal
2014. január 22.

A legnagyobb smink-katasztrófa az életemben. Felülmúlja a tinédzserkori szerencsétlen szárnypróbálgatásaimat is. Annyira összetapadnak tőle a szempilláim, hogy ijesztően amatőrnek nézek ki tőle. 2 használat után továbbadtam a barátnőmnek.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2014. január 22.

Azonnal beleszerettem, és ez a szerelem évek óta tart. Közben jöttek-mentek mások, de ez örök élmény marad. Könnyed, nem tolakodó, egész nap viselhető, szerethető parfüm. Bátran ajánlom!