Szvalex

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2019. január 18.

Több, mint 2 évig használtam. Hamar lekopott teljes hosszán a hajamnak, kiszárította a hajvégeket pár héttel a festést követően. Szinte kényszeresen akarta a festést a hajam, hogy puhább legyen tőle festés után. De sajnos ördögi körbe kerültem. Erős hajhullásomat nem tudtam mire vélni. Vitaminokat szedtem, cseppeket használtam, de csak nem múlt el. Már a hajfestés sem esett jól, de nem tudtam jobb alternatívát, hisz ha ez a természetes, milyen a többi?!
Végül utánaolvastam a krémmánián az összetételének, majd a PPD-nek, és azonnal leálltam vele. Azóta találtam egy másik natúr alternatívát az alfaparfnál, amivel elégedett vagyok (egyelőre). Nem szárad ki tőle a hajam hetek múlva sem, és nem is kopik. Csak a lenövést festem szükség szerint.
Ja, és lemosás után is irtó puha a hajam..balzsam használata előtt is már! Ez a herbatinttal elképzelhetetlen volt.

Bielenda Neuro Collagen 40+ Nappali/Éjszakai Arckrém

Bielenda Neuro Collagen 40+ Nappali/Éjszakai Arckrém
2019. január 18.

Kellemes kis arckrém, mely puha bőrt eredményez a téli hidegben is. Nem zsírosít.

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment
2019. január 18.

Nagyon szárítja a hajat, a fejbőrt a magas alkoholtartalmának köszönhetően. Nem tudtam a megadott több havi használatot kivitelezni napi használattal, mert tönkretette a hajam állapotát egyetlen használat után is. Kemény tincsekbe állt össze a hajam. Hatékonyságát így nem tudta megállapítani.
Pár héttel a használat abbahagyása után intenzíven bekorpásodott az a terület, ahol alkalmaztam korábban a szert.

AA Ethnic Beauty Himalája Rituálé Kéz- és Körömápoló Krém-Maszk

AA Ethnic Beauty Himalája Rituálé Kéz- és Körömápoló Krém-Maszk
2019. január 18.

Netről rendeltem ismeretlenül (korábban csak AA arckrémet használtam). Kellemes, finom illata van. Állaga megfelelő, hamar beszívódik, ugyanakkor a száraz kézen nem tud sokat javítani. 😔

Alfaparf Precious Nature Olaj Göndör és Hullámos Hajra Szőlővel és Levendulával

Alfaparf Precious Nature Olaj Göndör és Hullámos Hajra Szőlővel és Levendulával
2019. január 18.

Szeretem. Bár 100% natúr terméknek vettem, picit elszomorított, hogy nem teljesen úgy van ez, mint mondták...mindegy, kipróbáltam, megszerettem. Napokig kiengedve tudom hordani a göndör hajamat, nem esik össze egy nap alatt (van, hogy 3. napon göndörebb, mint mosás után), puha és könnyen kezelhető. Nem seprűsödik, szárad ki a hajvégem. Mondjuk nem tudom ezt az eredményt csak ennek az egy terméknek betudni, hisz ott van a remek alfaparf samponom és balzsamom is göndör hajra. Röviden: jól kiegészítik egymást ezek a termékek. Már nagyon régóta keresgéltem. Fél éve próbálkozásmentes vagyok! 😉

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon

Schwarzkopf Beology Selymességet Nyújtó Szulfátmentes Sampon
2018. augusztus 8.

Az első pár hajmosás szuper volt vele. Aztán egyszer csak azt vettem észre, rosszabb a hajam állapota hajmosás után, mint előtte volt. Már hajmosás közben ragacsos volt a fejbőrömnél a hajam, csomókba állt össze a hajam tőle. Hajszárításkor olyan zsíros, fullasztó érzetet (és látványt) adott, hogy mentem inkább újra hajat mosni egy másik samponnal. Pihentettem picit, de a későbbiekben se lett jobb. Viszont most egy szárító samponnal vegyesen használva (tenyeremben összekeverem őket), egész jól összedolgoznak. Szeretném elhasználni, nem volt olcsó és egész jók az összetevői. Sajnálom, hogy így alakult...

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Levendula Hidratáló Sampon
2018. augusztus 8.

Kiszárította a hajamat, ha nem lenne egy másik hajtőzsírosító samponom, akkor már kuka lenne. Így viszont együtt egész jó kombót alkotnak. :)

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Testápoló
2018. augusztus 8.

Nagyon finom illata van, az egész család szimatol mindig körülöttem testápolózás után. :)
Jól hidratál, szép bőrt varázsol száraz külsőmből. Szeretem a viszonylag jó összetevői miatt is. Az ára...na, igen...az picit sok...de valamit valamiért!

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal

Difeel Prémium Hajolaj Kókuszolajjal
2018. augusztus 8.

Nem használtam sokat, a sok olaj ellenére szárította a hajvégeimet. Bőrre nem szívesen használnám a BHT összetevője miatt...
Két csillag, mert nagy százalékban zöld termék és az illata finom kókuszos.

Herbatint Royal Cream Conditioner with Aloe Vera (régi)

Herbatint Royal Cream Conditioner with Aloe Vera (régi)
2018. augusztus 8.

Finom illatú, puha hajat ad, de nekem nagyon szálakra bontja a göndör tincseimet. Hajfestés után közvetlenül viszont szeretem használni, mert pillanatok alatt megpuhítja a sprőd, recsegő hajamat.