szvivi777

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2016. augusztus 9.

A Krémmániás ajánlások miatt vettem meg. Mindenkinek egyéni, hogy mit szeret kihozni a pilláiból. Én úgy éreztem, az enyémmel nem csinált semmit, nem ilyen hatást képzeltem el, sőt az erős rózsás illatát egész nap éreztem a szememen, ami nem nyerte el tetszésemet.
Elajándékoztam, szerető gazdira lelt.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2016. augusztus 9.

Évek óta használok szempillaspirált, napi szinten. Sose vettem újra egyet se, nem voltam egyiktől se elájulva. Sok márkát kipróbáltam, többek közt hype-olt termékeket is. A Krémmánián akadtam rá erre a csodaszerre, ami minden vágyamat teljesíti szempillák terén: dúsít, göndörít, hosszabbít, nem pereg. Nálam csillagos 5-ös, többször újravettem, az ára is kedvező ☺.

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál

Avon True SuperShock Max Szempillaspirál
2014. április 17.

A tavaszi virágos kiadást vettem meg, kemény 800 ft volt. Hatása nem igazán volt, inkább csak hosszabbított, de az én pilláim eleve nem rövidek... Csomósítani nem csomósított... Egyik este használtam, rácsavartam a kupakot. Másnap reggelre kõkeményre száradt... :/
De hozzátennèm, hogy sok ismerõsöm használja, és õk nagyon meg vannak vele elégedve.

Genteal Szemcsepp

Genteal Szemcsepp
2014. április 17.

5 éve szemûveges vagyok, és nagyon nagy a visus eltérèsem (a jobb lencsém hol féllel hol háromnegyeddel gyengébb) és borzasztóan szédültem tõle. Ha sokáig kellett elõre néznem, gyakorlatilag elájultam. Borzasztó volt. Aztán elmentem a szemészetre, és szemcseppet írt fel az orvos (hosszas kivizsgálás után, ugyanis nem tudta, hogy miért szédülök). Mikor megvettem a gyógyszertárból a kütyüt, nem sok jót szavaztam neki. A dolog a visszájára fordult, nagyon megszerettem. Tartós, elég napi egyszer használnom. Mióta cseppentek, egyszer sem szédültem. Csak ajánlani tudom!!!! Sajnos elég drága, de ezt fèl évig lehet használni.

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2014. április 17.

Nekem a feketéje jobban bevált, de ez is szépen dúsít, és valóban sötét a festékje!

Oriflame First Rendezvous EDT

Oriflame First Rendezvous EDT
2014. április 17.

Szinte sosem szoktak tetszeni az olcsóbb parfümök, de ezt mikor katalógusban megszagoltam, egycsapásra megszerettem! Nagyon jó, kellemesen fûszeres illata van, viszonylag tartós. Mindenképpen megér annyi pénzt. Én sem bántam meg. :)

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk

Astor Perfect Stay Gel Shine Körömlakk
2014. április 17.

Nekem a VIP Violet (sötétlila) szín van meg, ajándékba kaptam, mert én sosem adnék ennyit egy lakkért. Gyönyörû színe van, az tény. Szép a fénye is, de a Moyra Gel Look kollekciónak sokkal gélesebb a finise. Tíz napig nem tart, már 2 nap után megkopott a körmöm végén. A színe meg teljesen olyan, mint az Avon Nailwear pro+ Plum Seduction árnyalatának. Ha valakinek ez a szilvába hajló lila tetszik, akkor jobban jár azzal. Ha az ember kifog egy akciót, 6-700 forintért megveheti. Összességében nem rossz, de nem fogom lecserélni az Avon lakkjaimat Astorra...:)