szzsofi22

Regisztráció dátuma: 2018. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 21.
Bőrprobléma: Tág pórusok

the Balm Mad Lash Szempillaspirál

the Balm Mad Lash Szempillaspirál
2018. december 5.

Nagyon szeretem, teljesen megéri az árát. Nem szárad be hamar, dúsít, ível, nem csinál póklábakat, de emellett mégis természetes hatást kelt, kész csoda ez a spirál :D Amásik nagy kedvencem a Loreal Paradise Extatc, de mivel árban elég közel állnak egymáshoz, ezért inkább maradok (legalábbis egyelőre) Mad Lashnél.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruza
2018. március 18.

Több is megvan belőle. Krémesek, nem kell hegyezni őket, tartósak, önmagukban is jól mutatnak és nagyon olcsóak. Remek kis szájceruzák, szinte mindennap használom valamelyiket.

Rimmel Fix & Perfect Pro Primer

Rimmel Fix & Perfect Pro Primer
2018. március 18.

Télen megfelel, mert hidratál, de csak akkor nyúlok érte ha nagyon ki van száradva a bőröm, de ezen kívül nem igazán szeretem.

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs

L'Oreal Color Riche Ajakrúzs
2018. március 18.

A 463-as Plum Tuxedo van meg belőle és imádom, Tökéletesen passzol a bőrömhöz, tartós, kellemes viselet és az illata is annyira jó :D Biztosan vásárolók még más színeket is ebből a kollekcióból.

2018. március 18.

Nagyon szeretem. Még nyáron vettem, most tartok kb a flakon felénél. Finom illata van és a hatása is jó (a fodrászom meg is dicsérte a hajam végét :D) plusz könnyen kifésülhetővé válik tőle a hajam.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. március 18.

A szín tökéletes, a legvilágosabbat használom, de számomra érthetetlen ez az erős parfüm benne, Szem alá nem igazán használom, mert csak beül a kis ráncokba, de pattanásokra, foltokra és arcom más részeinek a világosítására tökéletes. Még nem tudom, hogy újra veszem-e ha elfogy.

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. március 18.

Szeretem, de nem fogom újravenni. Bécsben vettem, amikor itthon még nem lehetett kapni, bár eredeti tervem szerint a Paradise Extatic-ot akartam újravenni, de mindegyik drogériában üres volt a helyük, így végül úgy döntöttem kipróbálom ezt. Szép pillákat csinál, de a keféje számomra túl nagy, összekenem magam vele és az alsó pillákat sem tudom vele annyira szépen megcsinálni. Az illata számomra büdös, bár úgysem ez a lényege egy szempillaspirálnak plusz a csomagolása is olyan bumszli.

Misslyn Glow For It! Strobing Powder

Misslyn Glow For It! Strobing Powder
2018. március 18.

Imádom! Impulzus vásárlás volt, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Mind természetes, mind pedig erőteljes hatást el lehet vele érni, attól függ, hogy mennyire építi az ember lánya. A csomagolása is remek, örülök a kis tükörnek benne, utazásoknál praktikus. Ha elfogy mindenképpen újraveszem :)

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2018. március 18.

Szeretem, bár igaz, hogy napközben újra kell minimum egyszer púdereznem az arcom, mert átfényesedik. Az ára kedvező, a színek is jók (én a 003 Peach Glow-t használom) és amíg nem találok jobbat, addig maradok nála :)

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2018. március 18.

Nagyon szeretem, tökéletes a hétköznapokra. Nem tökéletes a fedése de egy kis korrektor és teljesen egységes lesz a bőröm. Én szivaccsal szoktam felvinni, szerintem nem kelt maszkos hatást így. Egy kicsit oxidálódik, de nem annyira vészesen. Ki akarok próbálni egy másik alapozót, de ehhez mindenképpen vissza fogok térni majd :)