t.eszter004

Regisztráció dátuma: 2014. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Őszibarack-Csillagánizs

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Őszibarack-Csillagánizs
2020. augusztus 16.

Imádom az illatát, mint az érett őszibarack, de szerintem az avonos testpermetek hosszabb ideig érződnek. Ettől függetlenül még újravenném, mert az illatába szerelmes vagyok

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan

Yamuna Hidegensajtolt Teafa Szappan
2020. augusztus 16.

A 2. tömbnél jártam amikor úgy döntött a bőröm, hogy nagy, mély pattanásokat produkál, nem tudom hogy önmagában ettől-e, vagy a hialuronos szérum is közrejátszott-e benne, de ezt letettem és azóta nem voltak olyan csúnyaságok az arcomon. Amúgy nem volt rossz, nem is nagyon szárított, igazán kár érte, jó volt eggyel kevesebb műanyag hulladék a fürdőszobában...

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2020. augusztus 16.

Évek óta használom, újabban az arcradír tesójával, nagyon szép lesz utánuk az arcbőr, kevésbé zsírosodik, a miteszereket konkrétan kiporszívózza (mondjuk néha azért rásegítek, bocsánat előre is a kozmetikusnak aki véletlen elolvasta a véleményem :D ). Picit szárít, utána szoktam egy kis aloe vera gélt kenni,néha kombinálva egy kis C vitaminos szérummal.

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab

Balea Lovely Flower Szárazsampon Hab
2020. augusztus 16.

-1*, csak mert ahhoz, hogy tényleg olyan hatást érjek el vele mintha frissen mosott lenne a hajam konkrétan ugyanannyi időt kell eltölteni a termék felvitelével mint egy komplett hajmosással. Viszont a "poros-fújós" tesókhoz képest sokkal szebb a haj, elmarad az a gusztustalan tapintás is. Általában kétnaponta mosok hajat, ezzel kitudom tolni 4 napra, de nem nyúlok olyan gyakran érte, mert egymerő alkohol, meg amúgy se tesz jót ha az ember folyamat vereti a szárazsampont a fejbőrére.

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)

Mixa Akár 24 Órás Bőrnyugtató Hidratáló Krém Nagyon Száraz Bőrre (10%)
2020. január 12.

Ősszel elég kevésnek éreztem a 6%-ost, ezért erre váltottam és hajaj, milyen jól tettem. A bőröm sokkal kevésbé fényesedik, szóval jóval szárazabb volt mint gondoltam és semmilyen bőrproblémát nem okozott nekem. Egyenlőre 5/4, most fogom kivégezni az első tubust (nem tudom, hogy hogyan bírta eddig, mondjuk elég keveset használok)

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém

Weleda Skin Food Light Bőrtápláló Krém
2020. január 12.

Arcra vettem, gondoltam jó löket lesz a kombinált, egyre inkább száraz irányba mászó bőrömnek, de nem, alaposan kipattogtam az arcomon és a dekoltázsomon egyaránt, DE! a kézkrémnek zseniális. Hidegekcémás a bőröm a kézfejemen, egy csettintésre "kígyóbőröm" lesz, berepedezik, csíp a fél világ, ez viszont helyretesz mindent. Igazából kézkrémnek elég drága, de esélyes újravételre..

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2020. január 12.

Nem voltam nagy rajongója ennek a hajápoló olajnak. Jobb volt mint a semmi, de szerintem a nr. 1 a Loreal Elseve Extraordinary Oil károsodott hajra.

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2020. január 12.

Használat előtt a hidratálás kihagyhatatlan. Két árnyalat van meg, egy narancsos-korallos színű kupakos (az én számon inkább olyan barnás, nem kifejezetten szép), és egy vörös (050), ami számomra A VÖRÖS. Önmagukban igen egyenetlenül fognak, de benedvesített vattapálcikával megoldható. Szárít mint az atom és nem érdemes rákenni ajakápolót, mert attól csak elmászik. Lehet abszolút marhaság, de az Avon matt rúzsával ('Bitten Apple') szoktam párosítani, pro: sokkal egyenletesebb a szín, kontra: a szárító hatás hatványozódik.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2020. január 12.

Semmi extra. Íze elég fura, szétszáradt szájat nem fog megmenteni. Jó lehet, ha nem szokott kicserepesedni a szád (nem tudom, hogy létezik-e ilyen ember, de ha igen, jó neki)

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2019. február 23.

Mmm hát nem tudom mire ez a nagy hype, szerintem nemigazán fedett, gyér színválaszték, úgy oxidálódik mint a dög, nekem nagyon nem jött be.