t.evacska21

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Nail Experts Pearl Shine

Avon Nail Experts Pearl Shine
2015. január 14.

Tényleg más az üvegben, de attól is függ, hogy fessük ki vele a körmünket. ...vagyis a húgom körmén nagyon szép rózsaszín, az én körmömön meg olyan matt halvány rózsaszín, szinte nincs is színe, meg nem is szép a fénye, hanem tényleg olyan matt... Lehet, hogy ha több réteget kenek fel, akkor jobb lesz, ezért nem akarom nagyon lepontozni. Most 2 rétegben vittem fel, de majd megpróbálom többel is, hátha úgy másabb..

Avon Planet Spa Golden Moment Fürdőelixír

Avon Planet Spa Golden Moment Fürdőelixír
2015. január 14.

Nekem még nem volt ilyenem, viszont egy kedves ismerősöm rendelt tőlem nemrég. Együtt megnézegettük, megszagoltuk. Jó sűrű állaga van és kellemes illata. Valamint -bár nem az a lényeg - szerintem a csomagolása is nagyon szép.
Az ismerősöm nemrég szólt azóta, hogy imádja, és ha kifogy, újra fogja rendelni :)
Tehát én még nem próbáltam ki, de az alapján, ahogy láttam ezt a fürdőelixírt, meg amit az ismerősöm mondott, biztosan jó! :)

Avon Planet Spa Arcmaszk Szezámmag- és Szantálfaolaj Kivonattal

Avon Planet Spa Arcmaszk Szezámmag- és Szantálfaolaj Kivonattal
2015. január 12.

Érdekes, hogy mindenkit befogott... :O Anyukám is rendelt ilyet, de őt egyáltalán nem fogta be, neki tetszik ez a maszk. Nem rossz ez, bár nem is "csodakrém". Ha fogna, az nyilván anyukámat is nagyon zavarná. Még nem sokat használta, kíváncsi leszek, hogy őt majd befogja-e..

Avon Sensuelle EDP

Avon Sensuelle EDP
2015. január 11.

Nagyon nőies és kellemes, virágos-púderes illata van. Nem túl halvány, nem is túl erős, és rajtam elég tartós is. Nem nekem van ilyen, hanem a Mamámnak :) Azonnal megszerette, amikor megérezte az illatát, egyből rendelt is magának. Akkor próbáltam ki én is, mindketten nagyon szeretjük :) Most sok parfümöm van, de egyszer lehet, hogy én is rendelek majd ebből :)

Avon Premiere Luxe Gold Blush

Avon Premiere Luxe Gold Blush
2015. január 11.

Olvastam, hogy többen hasonlítják a Passion Dance-hez. Egyik barátnőm pedig szereti a PD-t, ezt viszont ki nem állhatja. Szerintem sem hasonlítanak. Az előbbi szerintem egy elég jó illat, bár nem a kedvencem. Ezt az új Premiere Luxe-ot viszont nem nekem találták ki (az első változatát sem).

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2015. január 11.

Számomra nagyon praktikus ez a kiszerelés, mert szétszórt vagyok, és van hogy itthon elfelejtem befújni magam, ez viszont mindig nálam van a táskámban, így használhatom, amikor eszembe jut :-) Magát a parfümöt is nagyon szeretem, a kedvenceim között van.

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2015. január 11.

Olyan érdekes, általában nem szeretem az édes illatokat, és ez édes, mégis tetszik. Annyira kellemes, nőies illat. Ugyanakkor erős és tartós is. :-)

Avon Naturals Mandulaolaj és Avokádó Hidratáló Sampon, Száraz és Töredezett Hajra

2015. január 11.

Sokkal jobban teljesített a vártnál, meg is lepődtem. Ugyanis elég gyorsan zsírosodik a hajam, még ennél márkásabb, zsíros hajra való sampont használva is. Ez pedig száraz hajra való, mégis ettől tovább maradt normális állapotban a hajam :O
Máskülönben az illata kellemes, kicsit hígabb, mint az eddigi samponjaim, de nem bánom, a lényeg, hogy szép lesz tőle a hajam :))

Scenia Körömvirág Krém

Scenia Körömvirág Krém
2015. január 10.

Én ezt arckrémként használom, tisztítás és tonizálás után. Nem mondanám csodaszernek, de azért szépül tőle a bőröm, én szeretem ezt a krémet. A kiszerelése is jó, kicsi ugyan, de sokáig elég. Valamint könnyen beszívódik és kellemes az állaga. Nekem még a tégelye is tetszik :)

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém

Sudocrem Antiszeptikus Védőkrém
2015. január 2.

Én pattanásra használtam még régebben. Nekem nagyon bevált, szépen leszárította a pattanásaimat, valamint feleolyan zsíros sem volt a bőröm utána, mint a használat előtt.
De nagyon erősen szárít. Zsíros a bőröm, így sokszor örültem ennek a hatásnak, néha viszont már túlzottan kiszárított. Vigyázni kell vele, nem szabad túlzásba esni a használatával, különben egy nagyon jó kis krém.