Tabi

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. január 7.
Bőrprobléma: -

Pantene Pro-V Superfood Sampon

Pantene Pro-V Superfood Sampon
2019. január 24.

A kedvenc samponom eddig. Nagyon jól hidratál, olyan krémes, habos, dús hatása van, ahogy hajat mosok, puha lesz tőle a hajam, jól fésülhető. Sokáig is elég, úgyhogy nem tudok róla rosszat mondani.

Isana Sanfte Pflege Haarmilch

Isana Sanfte Pflege Haarmilch
2019. január 24.

Egy hajápolónak jó volt. Finom illata van, jól eloszlatható, kevés is elég belőle, hővédőnek is jó, viszont kicsit szálkásnak látszik a hajam vele szárítás után, amit más hajvégápoló megoldott. Mindent betart, amit ígér, de nem egy csodaszer.

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj

Isana Intensiv 2in1 Hajolaj
2019. január 24.

Haj egyenesre szárítás előtt és után használom, és nagyon látványos a különbség. Sokkal kevésbé látszik tőle töredezettnek tőle a hajam, nagyon finom illata van, nem zsírosít. Viszonylag sokáig elég is lenne, ha nem éreznék folyton késztetést arra, hogy mindig 10 nyomásnyit tegyek a hajamra. :D De jó ideig így is elég lesz. Hosszútávon se látom, hogy károsodna a hajam tőle, úgyhogy szerintem hővédőként is jól működik.

Isana Color Balm Ajakápoló Balzsam

Isana Color Balm Ajakápoló Balzsam
2019. január 24.

Szerettem volna valami enyhén színezett szájfényt, és ez szimpatikusnak tűnt, de igazából nincs túl sok hatása. Csillog és egy nagyon pici színe is van, de semmit nem hidratál és gyorsan le is kopik. Ha gyakran használom, akkor jó, csak általában nincs nekem ahhoz kedvem. Pedig az Isana termékeket általában szeretem.

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry

Isana Young Lovely Lips Ajakbalzsam - I Love Cherry
2019. január 24.

Nekem nagyon tetszik maga a színárnyalat, isteni illata van, egy kicsit talán lehetne hidratálóbb, de egyszerre szoktam hidratálóval használni nyáron és egy friss, természetes kinézete van.

Catrice Dewy Wetlook Stick

Catrice Dewy Wetlook Stick
2019. január 24.

Smink legutolsó lépéseként szoktam felvinni, és tényleg sokat változtat ez a kis részlet, frissebbnek és kipihentebbnek látszom tőle. Nagyon finom kis csillámok vannak benne, teljesen természetesnek tűnik, ha nem világítja meg közelről lámpa. Tartós is, este még mindig a helyén van, nem nagyon mászkálnak el a csillámok.

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító

Catrice Prime And Fine Smink Átalakító Cseppek - Világosító
2019. január 24.

Catrice alapozóhoz vettem meg, mert elég világos bőröm van, és nekem nagyon bejött. Nagyon szépen keveredik, tényleg világosít, nem csökkenti az alapozó fedését. Néha szoktam kontúrozásnál használni, arra is nagyon jó. :)

Lovely Sculpting Powder

Lovely Sculpting Powder
2019. január 24.

Elsősorban a highlighter része miatt vettem meg, ami nekem highlighternek teljesen használhatatlan. Olyan, mintha rózsaszín szemhéjpúdert kennék az arcomra. De egy korábbi hozzászóló tanácsára kipróbáltam a szememen, ott egy szolid, csinos sminket ad. :) A púder és bronzosító részével elégedett vagyok, végül leginkább ezt a részét szoktam használni, ha nagyon sápadt napom van, de csak finoman, mert elég erős színe van.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2019. január 24.

A legjobb alapozóm, amim valaha volt. Nedves beauty blenderrel viszem fel, és közelről nézve sem/alig látszik, hogy van rajtam egyáltalán alapozó. Színből tényleg nincs túl sok választék, de a Catrice-nek van alapozó világosítója, én azzal használom. Nagyon jó a fedése, jó az állaga, tetszik ez a pipettás megoldás is, tartós, de könnyen le lehet mosni este. Az egyetlen baj, hogy talán egy nagyon picit oxidálódik, és szürkés lesz, de tényleg olyan minimálisan, hogy csak akkor lehet látni, ha nagyon bele akarok kötni valamibe.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling

Neutrogena Hydro Boost Aqua Peeling
2019. január 7.

Nagyon hámlott a bőröm, és tényleg szörnyen néztem ki, amikor először kipróbáltam ezt a hámlasztót. A hydro név miatt reménykedtem, hátha nem szárítja ki még jobban a bőröm, de nem szárította, sőt olyan selymes és egyenletes lett tőle a bőröm, egészen meglepődtem. Pár nap alatt teljesen rendbejött az arcom. Én majdnem minden nap szoktam használni, és egy kicsit utána piros a bőröm tőle, de nem érzem száraznak és nem húzódik vagy fáj. Már használom egy ideje, és nekem eléggé bejött. Ha télen a szél kifújja a számat, azt is hámlasztom vele, utána bekenem ajakápolóval és sokkal jobb lesz.