tacsilla

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. június 13.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+

Sundance Kids Sensitiv Sonnenmilch 50+
2019. július 27.

Olcsó alternatívát kerestem és meg is találtam. Könnyen beszívódik, nem ragacsos, jól véd. Teljesen korrekt. Ajánlom.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)
2015. július 3.

Még csak pár hete használom, szintén arclemosóként. Eddig bevált. Szépen leszedi a sminket, nem szárítja a bőröm.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2014. július 3.

Csak mintát próbáltam belőle, de elég meggyőző volt. Elsősorban a gyulladás, irritáció csökkentő hatását tapasztaltam. A mitesszereket nekem se tüntette el. Mondjuk pár használat után ezt nem is vártam el tőle.

Bioderma Photoderm Spray SPF 15

Bioderma Photoderm Spray SPF 15
2014. július 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem pirultam, nem égtem le. Az illatát nagyon szeretem, hogy nem az a tipikus naptej illat. Arcra is használom, nem okozott semmi gondot.

Bioderma Hydrabio Light Cream

Bioderma Hydrabio Light Cream
2014. július 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg, gondoltam jó lesz a vízhiányos bőrömre. Sajnos ezt nem tudtam megállapítani. Két használat után nagyon csúnya pattanások jelentek meg az arcomon. Tettem vele később még egy próbát, háta nem ez volt a hibás, de ugyanaz történt mint előzőleg.
Nagyon sajnálom, mert előtte a Sensibio Light krémet használtam, amivel nem volt semmi gondom, de szerettem volna egy olyan krémet, ami kicsit jobban hidratál.

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál

Max Factor 2000 Calorie Szempillaspirál
2014. július 3.

Dramatic Volume volt meg nekem. Nem volt rossz, tényleg szép, dús és hosszú pillákat csinált. Viszont a végére nagyon besűrűsödött. (Mondjuk az elején is sűrűbb volt, mint amire számítottam. Lehet, hogy sikerült egy olyan példányt kiválasztanom, amit előtte már nyitogattak.)

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2014. július 3.

Bár csak mintáim voltak belőle, de ahhoz elég volt, hogy meggyőzzenek a hatásosságáról. Heti egyszer használtam. Tényleg nagyon puha bőrt varázsol. Ősszel muszáj lesz beszereznem a nagyobb kiszerelést. :)

Paula's Choice Clear Extra Strength Anti-Redness Exfoliating Solution With 2% BHA

2014. július 3.

Deluxe mintám volt belőle. Nagyon szerettem. Az elején naponta használtam, utána elégnek éreztem kétnaponta. Ha megjelent 1-1 pattanáskezdemény, azt másnapra szépen lehúzta. A mitesszerek száma is csökkenni látszott. Egyébként ahhoz képest, hogy csak 30 ml nagyon sokáig elég volt (karácsonytól májusig tartott ki). Most nyárra felfüggesztettem a használatát, de ősszel visszatérek hozzá.