tahdetontaivas

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé

Nivea Visage Aqua Sensation Élénkítő Arclemosó Zselé
2012. július 4.

Ezer éve vettem egy tubussal és még mindig van benne, pedig naponta használom. Nem értem miért kellene lemosnia a sminket, ez nem arra való. Kombinélt bőrön használom és tetszik. A zsíros részeket kitisztítja a szárazakat pedig hidratálja. Kicsit talán a túl sűrű az állaga, de ilyen hülyeségbe nem kötök bele:)

2012. július 4.

Nagyon szeretem. Reggel szoktam használni, nagyon frissiítő hatású, olyan mint egy nagy csésze kávé. Pont megfelelő mértékben radíroz és még az én szörnyen sértődékeny, kevert bőrömön is tökéletesen működik. Jó lenne, ha kétszer ekkora kiszerelésben lehetne hozzájutni.

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Testradír

Aldo Vandini Secrets Of Amazonia Testradír
2012. július 4.

Az illata tényleg nagyon kellemes, de kissé talán túlhidrtál. Ragad utána a bőröm. Emiatt veszít egy pontot. A cukros, Spirit of India nekem jobban bejött.

Aldo Vandini Spirit of India Testápoló

Aldo Vandini Spirit of India Testápoló
2012. július 4.

Azért szeretem, mert nem nehéz, egyáltalán nem ragad és elképesztően jó illata van. Kicsit tényleg drága, de engem kárpótolt. A testpermetje szintén nagyon jó, bár 125 mlért kissé túl sokat kell fizetni.

Avon Foot Works Fahéj és Narancs Hidratáló Lábkrém

Avon Foot Works Fahéj és Narancs Hidratáló Lábkrém
2012. április 28.

A legjobb illatú krém, amivel valaha ember találkozhatott :D

Vichy Normaderm Purifying Astringent Toner (régi)

Vichy Normaderm Purifying Astringent Toner (régi)
2012. április 6.

Nekem tetszett. Tényleg csak kiemelkedően zsíros bőrre szabad alkalmazni, és persze csak hidratálás mellett. Mindenesetre ennéll jobb tonikot még nem fedeztem fel, úgyhogy marad ez, amíg nem hoznak ki valami csodaszert.

2012. április 5.

Kicsit az zavaró, hogy ilyen kicsi kiszerelésben lehet hozzájutni. Egyébként nagyon hatásos, száradásra hajlamos, problémás bőrre kiváló,

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2012. április 5.

Régóta kerestem ilyen hidratálót, zsíros bőrre tökéletes. Így rendszeres arctisztítás mellett sem szárad ki a bőröm. Nagyon kevés is elég belőle és nem is drága. Tökéletes.

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik

Garnier Pure Tisztító Pórusösszehúzó Tonik
2012. március 30.

Szerintem borzalmas. Ha létezik olyan termék, ami a zsíros bőrt még zsírosabbá teeszi, akkor ez pontosan az.

Vichy Normaderm Daily Exfoliating Cleansing Gel

Vichy Normaderm Daily Exfoliating Cleansing Gel
2012. március 30.

Szintén támogatom, nagyon hasznos termék. Nagyon sokáig jó egy flakon és ellentétben a drogériákban kapható arclemsókkal, nincsen túlillatósítva. Szépen tisztít és az én bőrümet egyáltalán nem szárította. Kissé drága, igen, de sokkal hatékonyabb mint a Neutrogena vagy a Garnier hasonló tremékei.