Talus

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel

Sundance Napozó Spray Sportoláshoz Átlátszó FF50 Erős Védelemmel
2022. június 16.

Nem lesz kedvenc az biztos... Utazás lhoz vettem a kényelem miatt, merthogy fújós.
Használata jó is, de : nagyon erős férfi dezodor szaga van, és iszonyatosan zsíros, be szívódik de mégse. Mikor azt hittem, hogy megszáradt, kB 1 óra múlva, akkor is ragadtam. Hatása jó, de használni/viselni kényelmetlen.

s-he stylezone Eyeshadow Base Szemhéjalapozó

s-he stylezone Eyeshadow Base Szemhéjalapozó
2022. május 8.

Nagyon szuper kis szemhéjalap!Most vettem először ilyet,de teljesen elégedett vagyok vele.
Nem ül meg a ráncokba,nem foltosodik.
Sötét ?El kell dolgozni rendesen és nincs vele semmi probléma,teljesen jó mind világos,mind sötét szemhéjpúderekhez.
Nem kell sok belőle,szépen bele kell ütögetni a szemhéjba ,amíg el nem tűnik a színe és kész is.
Biztosan újra fogom venni,tökéletes.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. május 7.

Szerintem nagyon szuper!
Gyönyörűen el lehet dolgozni,kombinált bőröm hamar beszívja,sminkelni is szuperül lehet rá,illata nekem nagyon finom.
Ára ilyen kis kiszereléshez,szerintem azért borsos,de nekem eddig ez a favorit.

Catrice All Matt Shine Control Alapozó

Catrice All Matt Shine Control Alapozó
2022. május 7.

Most vásároltam először,már kb a 4. alkalommal használtam.Nekem teljesen jó.Pont elég a fedése,könnyű vele dolgozni,illata jó,szép matt hatással.
Szerintem újravevős :)

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon

SYOSS Korpásodás Elleni Sampon
2022. január 3.

Az illata kellemes,ezen kívül más pozitívumot nem tudok róla írni.Amire való,arra nem használ semmit.Tisztít valamennyire,de a korpán semmit sem javított.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2021. december 23.

Mivel ez nem egy sminklemosó így ne várjátok,hogy majd pikkpakk leszedi a sminketeket...Ez egy tonic,tehát rendes arctisztítás UTÁN fogja eltávolítani a MARADVÁNYOKAT.Egyébként teljesen jó.Kombinált bőröm van,nagyon szereti.Kellemes érzés marad utána és jöhet a hidratáló.Én csak este használom.Bátran ajánlom mindenkinek! :)

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. december 23.

Teljesen rendben van.Kellemes tisztaság illata van,ha lehet azt mondani,mivel illatmentes.Alaposan tisztít,de nem szárít(kombinált bőröm van).Este használom csak,micellás víz után.Biztos újravevős nálam. :)

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz

Nivea Hydra Skin Effect Micellás Víz
2021. december 22.

Félve vettem meg,mivel a detoxos csípte a szememet és hagyott egy furcsa réteget is maga után.De adtam neki egy esélyt és nagyon jól tettem!
Egyáltalán nem csíp,dörzsölés nélkül simán lehozza a sminket(erősebbet is).Hogy a vízálló sminkkel hogy viselkedik,azt nem tudom sajnos,mert én olyan termékeket nem használok,de a simákkal könnyedén megbirkózik.
Egyszerűen imádom,ezentúl csak ezt veszem. ^_^
Nagyon remélem,hogy nem vonják majd ki a forgalomból! :D

Alaya Sheavajas-Kurkumás Kecsketej Szappan

Alaya Sheavajas-Kurkumás Kecsketej Szappan
2021. december 22.

Imádom a kecsketejes szappanokat.
Házi szappant szoktam venni a városi rendezvényeken,ahol lakom,de sajnos az utóbbi időben,csak növényi szappanosok jöttek,így kénytelen voltam a dm-ben venni egyet.De bátran mondhatom,hogy ez is ugyanolyan szuper!
Télen(illetve ősz végétől,ahogy jobban bejön a hideg idő) szoktam elkezdeni használni,mert csontig tudnám vakarni a lábamat,annyira viszket ebben az időszakban.Ugyan teljesen nem mulasztja el a viszketést,de a kecsketej szappantól végre nem vakarom sebesre a lábam.Így ezekben az időkben csak és kizárólag ilyennel fürdök,Az év többi szakában elég egy sima tusfürdő is.

Ziaja Kecsketejes Kézkrém

Ziaja Kecsketejes Kézkrém
2021. november 28.

Finom illat,jó állag,hamar beszívódik,sőt túl hamar,mert kétszer kenem mire úgy érzem,hogy na most talán jó lesz.
Nem tart sokáig a hatása.Nem rossz,de volt már jobb kézkrémem.A tusfürdője sokkal jobb szerintem.
Egynek jó volt.