Talus

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. április 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2020. január 14.

Itteni vélemények alapján vettem meg,mert kerestem egy f*sza piros,matt tartós rúzst.Hát húha...nagyon jó...tartós,krémes,jó az állaga,nem szárít.Nekem evés,ivás után picit javítós,de ezen kívül wow.Vivid Red és utána szinte rögtön megvettem a Lovely Rose árnyalatot is :)

Batiste Dry Shampoo Dark

Batiste Dry Shampoo Dark
2020. január 14.

Sokáig kerestem szárazsampont,mivel mindegyik nekem vagy erős illatú,vagy büdös.Ezt ajánlották.Illatra hát..elmegy kategória,de a hatása a nevéhez képest nem sok.Szóval nem is tudom..egyes.. :/

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2020. január 14.

Mivel a szagokkal/illatokkal küzdök mindig az ilyen termékeknél,így ez nálam egész jó helyen áll.Nem mondom,hogy nekem nem erős az illata,de ezt el tudom viselni,szóval 4es! :)

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2020. január 14.

Hatásra ez sem rossz,de az illata nekem ennek is erős,nem tudom eltűrni :( Szintén kettes emiatt.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2020. január 14.

Hatását tekintve le a kalappal.De a szaga,az borzasztó,nekem elvselhetetlen...emiatt kap kettest.

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval

Balea Tisztító Arclemosó Gél Gyümölcssavval
2020. január 14.

Én szeretem vegyes bőrre.Finom az illata,állaga is jó,könnyen le lehet mosni és nekem megfelelően tisztít is.Érezhetően felfrissül és megtisztul tőle a bőröm.Annyi,hogy a radírozó ereje szerintem kicsit gyenge,így én előtte néha pluszban még radírozok.Nekem újravevős,így megérdemli az ötöst.

Balea & Pepi Art Hydrogel Lip Patch Art Edition

Balea & Pepi Art Hydrogel Lip Patch Art Edition
2020. január 6.

Akciósan vettem azt hiszem még tavasz vagy nyár környékén.Már szerettem volna kipróbálni valami ilyesmit.
Nem volt szakadt mikor kibontottam és volt benne anyag bőven.
Radíroztam előtte az ajkamat.Nekem nem csúszkált,ha hajoltam csak akkor kezdett el felválni,de utána ülő pozícióban olvasás közben semmi gond nem volt vele.
Negyed órát hagytam fent,bizsergést én nem éreztem.Levétel után valóban picit ragadt a helye,inkább csak a szám környékén.De én áttöröltem egy száraz papírzsepivel és no problem :) Puha lett az a rész,amit befedett.

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Forforin Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2019. szeptember 16.

Nem nyert sajnos.Nagyon sokféle samont kipróbáltam már,nem igazán segített semmi,sajnos ez sem,pedig nagyon reménykedtem.Addig haszáltam míg el nem fogyott a flakon,tehát több mint egy hónapig,így az előírt minimális kúrát bőven túlléptem.Valamennyit enyhített a korpán,de nem sokat.
2 csillagot kap,mert icipicit segített és mert kellemes illatú.Azon kívül többet nem érdemel részemről.
Drága is ráadásul.Csalódás :(

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2019. július 5.

Nagyon remélem,hogy nem szüntetik be,mert akkor ordítani fogok. :D
Imádom!Gél lakkot használtam előtte,csak az túl drága ahhoz,hogy az ember annyi féle színt megvegyen belőle.
De ez..hát ez csodálatos dolog ez a lakk :D
olcsó,gyorsan szárad,nem kopik,iszonyat jó a színe.Egyetlen egy nem tetszett belőle,most meg nem mondom a szín nevét,egy gyönygházas rózsaszín.
Utálom a rózsaszínt,de ez megtetszett,megvettem..hát felkentem és lett egy ilyen metál majdnem ezüst szín a körmömön :/
Na de mindegy,ettől nem vonok le csillagot!Nagyon szeretem,az összes nekem tetsző színt beszerzem majd :) Eddig 5 van :)

Perfect Nails Elastic Hard Gel

Perfect Nails Elastic Hard Gel
2019. július 5.

Nagyon jó.Nem szeretem ha nagyon hosszúak a körmeim,szóval nekem tökéletes.Zselé vagy porcelán helyett inkább ezt választom :)
Könnyű vele dolgozni,szépen nő alatta a saját köröm,hosszabbítani is lehet vele.Én imádom,csak ezt használom :)