Tamaska

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 10.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2020. július 12.

A versace yellow diamond mellett ő a téli slágerem, a váltótársa. Kellemes púderilattal és nem hivalkodó mégis " jelzem, hogy itt vagyok" kiváló a tárgyalásaim lebonylításához. Egyszerűen nem bírok ellenállni neki, mindig újraveszem pedig néhányszor már megcsaltam de eddig semmi sem múlta felül.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2020. július 12.

Tudom tele van káros összetevőkkel, de sajnos a parfümökkel kivételt teszek, mivel egyelőre még nem találtam meg a leideállisabb zöld parfümöt... Azonban a parfümből csak a ruhámra és a hajamra fújok magamra soha nem a bőrömre. Az egy idő után foltot fog hagyni a nyaknál, főleg ha szoláriumba vagy napra megy az ember. Persze ez csak 40 év parfümhasználat után :-) Szóval nálam ő az abszolút favorit immár 8 éve veszem újra és újra. Kellemes virágos citrusos illat nem hivalkodó mégis különleges és egész álló nap alatt tart. Imádom

Alverde Sensitive BB-Krém

Alverde Sensitive BB-Krém
2020. július 12.

Nemigazán használok sminket, sőt szinte egyáltalán nem. Korábban az avonos szemhéj sminkrögzítő volt az utolsó csepp a pohárban és ekcémás lettem. Így azóta kerülöm a sminket. Azonban az alverdével teszek csak kivételt. A kislányomnak is ezt javasoltam,amúgy is megrögzött dm-es vagyok itt találtam rá. Szóval a kislányom után választottam ezt a BB krémet kipróbálásra és úgy használom, hogy egy kis sminkszivacsot bevivezezek és arra nyomok ki a tubusból azt oszlatom el az arcomon. Nekm nagyon tartós nem fénylik a bőröm tőle még délután is kitart. Az enyhe pattanásaimat elfedi jótékonyan, de a nagyobbakat már nem. csak ezért 4 csillag lenne de nagyon meg vagyok elégedve ezért mekapja az 5 csillagot.

Dorka Szappan Marcipános Finomság Vajhabkrém Testhab

Dorka Szappan Marcipános Finomság Vajhabkrém Testhab
2020. július 12.

Kerestem a tiszta sheavaj helyett egy könnyebben kenhető gazdag össztevőjű és illatmentes testápolókat.pl testhabokat. Aki tudja nagyon megnézem mi a termék össztevője hiszen a szemhéjmon ekcémával küzdök folyamatosan, hála az életmódváltásnak mam már kordában tudom tartani.
Az összetevők listája alapján, választottam ezt a terméket. Abszolút zöld! Nem csalódtam. A testhab zsíros de nagyon tápláló, én elsősorban napozás utáni bőrtáplálásra használom. Könnyen olvad és krémes lágy textúrájú. Megnyugtat és táplál enyhe napégésre kiváló, a hámlást is megakadályozza. Bár illamentes de enyhe marcipános ilatta van mégis. Nem tudom melyik összetevőtől de kellemes. Remélem télen is beválik majd visszatérek, mert tervezem az arcomra rendszeresen használni, nemcsak a testemre. Egyelőre csak a kis kiszerelést vettem meg az is nagyon kiadós, de ha szeptembertől újra kapható lesz akkor már a nagyot fogom megvenni. Most a hűtőben tartom de egy hűvösebb fürdőszobában sem olvad meg.

Vintage Beauty Nyugtató Szérum

Vintage Beauty Nyugtató Szérum
2020. május 5.

Saját magamnak köszönhetem ekcéma miatt évek óta küzdök és eddig mindig szteroid lett a vége. Szerencsére a Terméketek most azt hiszem meg fog menteni, talán idén először együtt használva a hidratáló arckrémetekkel. Még jelentkezem, de végre megszűnt a kétnaponta hámlás és vakarózás! És ezt veletek értem el köszönöm!

Vintage Beauty Hidratáló Arckrém

Vintage Beauty Hidratáló Arckrém
2020. május 5.

Végre egy olyan termék ami tényleg megéri az árát. Hiába kerül sokba de aki évek óta küzd ekcémával és szeretné természetes módon helyrehozni azoknak nagy kihívást jelent, mi a megfelelő termék. Én most kijelentem megtaláltam. A szemhéjamon lévő ekcéma mérséklődött már 3 heti használat után kijelentem. és jön a többi terméke is. Már most használom a bőrnyugtató szérumot is remélem örökre búcsút mondhatok a szteroidos krémnek! Csillagos 10-est adnék ha lehetne! Még akkor is ha nekem kicsit zsírosabb kérmre és felülzsírozásra van szükségem még ez után a krém után de a csillagos 5-ből nem engedek! Köszönöm hogy rátok találtam!

Dorka Szappan Hajvarázs Tündérfürtök Hajmosó Kecsketejes Szappan

Dorka Szappan Hajvarázs Tündérfürtök Hajmosó Kecsketejes Szappan
2018. április 23.

Több próbálkozásom volt már hajmosó szappannal de eddig csak ez vált be. Vékony szálú hosszú szőke festett hajam van ami zsírosodásra hajlamos. Eddig minden szappan még ha ecetesen öblítettem is a végén beleragadt és szárazon kifésülhetetlenné vált és a szappanmaradék benne maradt. Azonban ez a szappan megváltás volt. Először nem mertem megvenni a sok csalódás után de a Dorkaszappan oldalán a termék ajánlóban találtam egy videót, ahol pontosan bemutatják a szappanos hajmosást ezzel a szappannal. Na az meggyőzött, hogy legalább adjak egy esélyt ennek a terméknek. Bejött azóta csak ezt használom és nem cserélek senkivel. A korpát a sárga agyag tartalma szerintem segít kordában tartani és ha még lassabban is mint a Head and Shoulders de szépen elmúlik. Most már elég ö naponta megmosni a hajam és nem kell ecetes öblítést sem erőltetnem ha éppen nagyon sietek. Könnyű marad a hajam.

Avon Sminkfixáló Spray

Avon Sminkfixáló Spray
2018. április 5.

Azt hiszem anno az allergiás tüneteim ennek a terméknek a hatására jöttek ki és állandósultak. Nekem nagyon nem vált be.

Avon Hajvégápoló Szérum

Avon Hajvégápoló Szérum
2018. április 5.

Nagyon régen használtam amikor még hosszú hajam volt . kifejezetten jó terméknek találtam még a fodrászom is javasolta. Én nagyon meg voltam vele elégedve. Tényleg csak a hajvégekre kell használni fölöslegesen nem, mert elnehezíti a hajat. Nagyon megéri az árát.