tammancs

Regisztráció dátuma: 2018. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. december 7.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2018. december 17.

Eddigi legjobb szempillaspirál, amit kipróbáltam. Nem csomósodik, nem szárad be. Szép fekete pilláim lesznek tőle, a nagy kefével könnyű felvinni.

Garnier Wahre Schätze Mythische Olive Hajmaszk

Garnier Wahre Schätze Mythische Olive Hajmaszk
2018. december 16.

Szülés után a nagyon száraz, kezelhetetlen, kifésülhetetlen hajammal csodát tett. Már a harmadik használatra teljesen helyreállított a hajam, puha, táplált, könnyen kezelhető lett tőle.

Gliss Kur Ultimate Color Sampon

Gliss Kur Ultimate Color Sampon
2018. december 16.

Bár én nem festett hajra használom, nagyon elégedett vagyok vele. Száraz volt a hajam, de puha lett tőle, jó illatú és nem zsírosodik hamar.

Oriflame Swedish Spa Testradír

Oriflame Swedish Spa Testradír
2018. december 16.

Nagyon hatékony termék. Jól radíroz, hagy maga után egy olajos réteget, ami táplálja a bőrt és puha lesz tőle. Nekem az illata nem tetszik.

Bepanthen Sensiderm Krém

Bepanthen Sensiderm Krém
2018. december 8.

Kisfiam ekcémás bőrére használtam, enyhítette a viszketést és a piros kiütéseket is. Sokkal jobb volt, mint a bőrgyógyász által kiírt szteroidos krém.

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2018. december 7.

Sarok ápolására, puhítására nagyon jó. Viszont kézen/testen nehezen szívja be a bőröm, és nem hidratál. Nehezen kenhető, nem olvad fel a kéz melegétől. Olajjal keverve biztos jobb lenne, de én nem szeretek ennyit pepecselni. Büdös :D

Manna Ápoló Babaolaj

Manna Ápoló Babaolaj
2018. december 7.

Tényleg puha, hidratált lesz tőle a baba bőre, és a koszmóra is nagyon jó. Viszont az illata engem nem babaillatra emlékeztet, inkább mamaillatra a levendula miatt.

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő

Babylove Sensitive Nedves Törlőkendő
2018. december 7.

Többször vásároltam már, néha nem volt elég nedves, máskor meg az utolsó 10-20 kendő már használhatatlanul tocsogott a nedvességtől. Vékony, viszont nagy méretű kendők vannak benne.

Pampers Sensitive Törlőkendő

Pampers Sensitive Törlőkendő
2018. december 7.

A legjobb popsitörlő. Végre nem egy vékony pospsitörlő, hanem kellőképp vastag. Enyhe illata van.

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők

Libero Sensitive Nedves Törlőkendők
2018. december 7.

Nagyon vékonyak és picik a lapok benne. Kellemetlen illata van.