TamTam

Regisztráció dátuma: 2019. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush American Cream Préselt Kondicionáló

Lush American Cream Préselt Kondicionáló
2021. április 23.

Legjobb!!! Nem nagyon használtam eddig hajbalzsamot vagy kondicionálót, de ő mehozta a kedvem, próbálgattam klasszikus balzsamokat meg kondicionálókat de jobbat még nem találtam. Az illata nagyon finom, szép selymes puha hajat varázsol, és sokág tart. Meg ugye csomagolásmentes. Kissé fura, úgy tűnhet hogy nehezen oldódik de jól bele lehet dolgozni a hajba kis gyakorlás után.

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló

Dove Purely Pampering Pisztácia és Magnólia Testápoló
2021. április 23.

Annyira nem hidratálja túl jól a bőröm, de az illata, mint valami parfümkrém. Egy randi előtt telitalálat. Az ára kedvező.

Nature Box Makadámdió Testápoló

Nature Box Makadámdió Testápoló
2021. április 23.

Hmm szeretem. Puha lesz a bőröm tőle, egy kissé olajos textúrát hegy de engem nem zavar. Borotválkozás előtt egy kis kávézaccal nagyon jó bőrradír. Bár nem a legkedvesebb testápolóm de megédemli az ötöst. Illata is tetszik, különleges.

Organic Shop Regeneráló Kondicionáló Avokádóval és Mézzel

Organic Shop Regeneráló Kondicionáló Avokádóval és Mézzel
2021. április 23.

Nem tudom nekem nem csinál semmi extrát a hajammal, nem lesz tőle puhább, fényesebb. Ha csak sampont használok akkor is ilyen. Nem veszem újra. A pumpás csomagolás viszont praktikus, meg az illata finom bár nem tartós a hajon de ugye nem is az a lényeg... ezért kettő csilag.

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam
2020. június 29.

Hát nekem elsőre nem jött be az illata. Miután kibontottam a tégelyt a gyermekkori rajzszakköri emlekeim jutottak eszembe, teljesen olyan számomra mint a több éves romlott tégelyes tempera. Miután felkentem sokat javult az illat, alig érezhető, kellemsebb lett. A bőrömet puháva teszi, jól hidratál. És nyilvánvalóan tetszik a vegán vonal benne de azért az ára eléggé borsos és számomra nem nyújt annyit mont mondjuk a Love Beauty and Palnet testvaja ami ugyanebben az árkategóriában van. Aki nem szereti az erős illatokat annak remek választás lehet de nekem kicsit több kell a lágy tempera illatnál.

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2020. március 6.

Nagyon finom illata van ami több órán át is érződik, pont annyira amennyire kell. Fantasztikus jól hidratál, pihe puha lesz tőle a bőröm, nekem nem hagy semmilyen réteget. Az állaga is nagyon tetszik, és a csomagolás is hogy újrahasznosított műanyag, már csak az lenne jobb ha szilárd tömb lenne. Az ára eléggé drága és gyorsan fogy de nem tudok beteni vele így is jár az 5 csillag

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő
2020. március 1.

Évek óta szappant használok de azert mégis hiányzott a tusfürdő érzés. Ez a kis cucc olyan krémesen habzik mint a Dove tusfürdők. Kókuszost akartam venni de az a avokádoshoz volt ajándék fém tégely szóval azt kaptam le a polcról nem bántam meg. Az illata kellemes, nem tolakodó de érezni tusolás után pár óráig a bőrömön. Mivel néha nincs időm/energiám testapolót is hasznamálni ebből a szempontból is praktikus mivel nem szárít mint a legtöbb szappan. Kiváncsi vagyok meddig lesz elèg, igencsak nagynak tűnik a kiszerelés. És hát ugye az is vonzó volt hogy műanyagcsomagolás mentes! Az illata még mindig hmmm.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2020. február 6.

Nekem nem nagyon használt. Mitesszerek miatta vettem de kaptam 2 pattanást úgy hogy szárította a bőröm.

e-Wax Titán Poharas Gyanta

e-Wax Titán Poharas Gyanta
2020. február 6.

Nekem nagyon bejövős. Párszor megpróbálkoztam különböző hideg, meleg gyantákkal, nem barátkoztam össze velük, maximum az arcomon használtam hideg gyanta csíkot. Láttam a neten különböző wax-gyantás cuccokat és meglakat a Rossmannban a szemem ezen a kis tégelyen. Hazavittem és hát nagyon nagyon jól működik. Bár az otthon matuzsálemi mikróval nekem nem elég 3-4 perc, meg rakok alá egy tál vizet, mert egyszer lecseszte a mikrót (ez máskor is előfordult már de a folyadékhiánynak tudom be). Elsőre kicsit nehéz vele bánni meg pókháló szerűen nyúlik néha, de egyszerű feltakarítani. A bajuszvonal és szemöldök környéki gyantázás mellet kipróbáltam lábon, hónaljon is. Valami csodás amit csinált. De még továbbmentem a bikinivonal igazításnál is amit szintén borotváltam eddig ott is jól működött, csak a nagyon érzékeny részekre nem tudtam rámenni (ott marad a borotva vagy kozmetikushoz megyek). Szóval az erős borotvált durva szőröm eléggé jól kiszedte. És némely helyen egyáltalán nem fáj, arcon szinte meg sem éreztem. !!!!És egyébként akármennyire kicsi kiszerelésnek tűnik és úgy csináltam hogy felvágtam miután elhasználtam és úgy melegítettem újra, és ugyanolyan jól működött(bár kicsit bizarr volt a végén a sok szőr :D)!!!!!! Természetesen az arcomon kezdtem és úgy haladtam lefelé, amikor végeztem csak akkor dobtam ki és fertőtlenítettem a kezelt felületeket. Szóval ha egy fél vagy egész napot rászánsz meg úgy jön össze az egész testedet le tudod vele kezelni. A kicsik hátrányok ellenére is öt csillag!!