Tánya88

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 13.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)

Benton Snail Bee High Content Essence (régi)
2018. április 4.

Nagy reményekkel kezdtem meg a használatát, tekintve, hogy nagyon jókat írtak róla. Az állaga nagyon kellemes, gyorsan beszívódik, olyan vizes-mézes érzetű, kedvelem az ilyet. A hatása... primerként nagyon jó és a hidratáló alatt is jól működik, érzem, hogy jobban hat vele a hidratáló. Ám azt a csodahatást, amit ígért, hogy a bőrhibákat 2-3 héten belül gyönyörűen eltünteti... hát, én ezt nem vettem észre. :( Ugyanúgy tele vagyok a ragyáimmal... :( A teljes árat így nekem nem érte meg, mert amiért vettem, arra nem vált be, de még így is érzem, hogy egy nagyon jó minőségű valamivel van dolgom. :)

Balea Hajformázó Víz

Balea Hajformázó Víz
2017. június 17.

Ezzzz egy csodaaaa!!! :D Az utóbbi időben, valahogy nem jön össze a hajfánkkal a szép konty. Persze, le is vágták a hajam, lépcsőzetesre, nyilván ezért sem.
Most gondoltam egyet, a viszonylag frissen mosott, sikamlós lófarkamra fújtam belőle párat, és láss csodát, pikk-pakk összehoztam a kontyot, ami reggel még nem jött össze.
Az illatát meg imádom!!! A Balea hajwaxának van hasonló illata, kicsit férfias-aftershave-es, friss, szuper! :)
Még a tartósságáról updatelek, de eddig nagyon pozitív. :)

update: Lassan egy éve használom, folyamatosan újra veszem, mert egyszerűen fantasztikus. Szupertartós, de ha kibontom a hajam, könnyen ki tudom fésülni. Sokkal jobb, mint bármelyik hajlakk, nem nehezíti el a hajat.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2017. január 8.

Hát, ez tényleg szuper! :) Annyira drágának találom a highlightereket, plusz már be is fürödtem 1-2-vel, így örültem, hogy erről az olcsó highlightertől ilyen jó vélemények voltak itt.
Szép, visszafogott, de azért látványos is. Finoman csillog, akár nappali sminkhez is jól használható.
Csak ajánlani tudom, mert emellett még nagyon tartós is, mikor már az alapozó is átfénylik, ez még mindig a helyén van. :)

Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Embryolisse Lait-Crème Concentrè
2017. január 1.

Hónapok óta szemeztem vele, hiszen sok beauty blogger ajánlotta primerként. Drágállottam kicsit, ezért is gondolkoztam sokat, hogy megvegyem-e. Alapvetően érzékeny-kombinált bőröm van; nyáron zsíros, télen normál, de könnyen kiszárad. Egy itteni hozzászóló jelezte, hogy (a borzalmasan idegesítő reklámú :D) Notinoról rendelhető, emberi(bb) áron, hát, úgy gondoltam, szülinap, karácsony, meg amúgy is ez a hideg tél... szóval adok magamnak ennyi luxust.

Mint hidratáló: nekem is kellett két hét, de tényleg sokkal szebb lett a bőröm. A bőrhibák eltünedeztek, egységesebb és simább a bőrfelületem. Az utóbbi egy - két hétben igaz, megjelentek csúnyább pattanások az arcomon, bár sejtésem szerint az új arclemosóm a ludas ebben. 5*

Mint primer: nem értem, nekem miért nem működik... Sokkal-sokkal hamarabb lekopik az alapozó / BB krém, ha ez a krém van alatta. Szinte tartósabb a smink, ha ezt nem használom alá. 3*

Összességében, így 4*-ot adok adok rá, de szomorúan, mert én vagyok az első, aki nem 5*-ot ad neki. Azért is szomorú, mert elsősorban primernek szereztem volna be, de úgy látszik, továbbra is le kell nyúlnom barátom Nivea after shave-jét. :)
Nem fogom újra megvenni, mert bármennyire jó hidratáló, ennyit nem vagyok képes kiadni érte, főleg, ha még primernek se tudom használni. :(

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2016. december 5.

Kellett egy kis idő, míg összebarátkoztunk, de szuper arctisztító. A bőrömhöz gyengéd, de a szennyeződésekkel elég kíméletlen, mert a micellás víz se nagyon talál már utána rajta fogást, ami nagy szó. :)
Szememre még nem mertem használni,de ha igen, update-elek. :)

Up: használtam szemre is, tökéletes - nem irritál, szépen leszedi a sminket! :)

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2016. december 5.

Nekem nagyon-nagyon bejött, elsőre én se vártam tőle sokat, azt hittem, hintőpor, de nem. Barna hajam van és nem látszik egyáltalán rajta... Dúsít, megemel. Nekem kétnaponta kéne mosni a hajam és semmi tartás nincs benne, úgyhogy ez nekem most maga a csoda :D Én úgy használom, h kiszórok a tenyerembe egy adagot és a másik kezemmel folyamatosan szórom "csipetenként", nehogy sok menjen rá. Azután összegumizom 10 percre, utána egy tiszta, száraz törülközővel áttörlöm a hajam, végül kifésülöm. Nekem tökéletesen bevált...

Aki tudja, honnan lehet megvásárolni, annak epekedve várom válaszát, mert sehol sem találom drogériákban... :(

Ebelin Alapozó Szivacs

Ebelin Alapozó Szivacs
2016. november 15.

Kicsit szívtam a fogam, amiért 800 Ft-os szivacsot vettem, de, mivel a Bourjois púderben nem volt szivacs, ezért ezt választottam hozzá, hogy útközben is tudjam használni. Nagyon praktikus a csomagolása (megint csak utazáshoz).
Piszok jó és erős anyagból van. Én a púder és pirosító felvitelére használom (alapozóhoz nekem ecset v. beauty blender), arra tökéletes és javítani is szépen lehet vele.

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó

L'Oreal Paris True Match Genius Alapozó
2016. november 15.

Teljes áron húzósnak éreztem, szerencse, hogy a Joy-napok keretében be tudtam szerezni féláron!
Nagyon praktikus a kiszerelése, pl. utazáshoz kiváló, a szivacsa is megfelelő minőségű (nem mondom, hogy szuper jó, de a dolgát teszi).
Habár primernek és púdernek is van titulálva, azért sminkalapot is szoktam alátenni (Nivea Men After Shave :) ) és púder is kell felé.
Viszont nagyon tartós, szép és természetes hatású sminket ad, talán olyan, mint egy elég jó BB krém!

Kíváncsi vagyok viszont, mennyire lesz kiadós ez a 7g, remélem, nem fog elfogyni rémisztően hamar.
Az 5 csillag viszont jár, mert nagyon meg vagyok elégedve.

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++

Holika Holika Sweet Cotton Pore Cover BB SPF30 / PA++
2016. november 13.

1600 ft-ért rendeltem ebayről, nagyon rendesek voltak, még kaptam mellé két Tonymoly termékmintát is. :o)
Meglepően sűrű állagú kis bb krém ez, az volt az első gondolatom, ahogy kentem fel, hogy akár alapozónak is elmenne.
Nagyon jó a fedése, és szépen illeszkedik a bőrömhöz. Iszonyat kevés kell belőle, ezért úgy vélem, elég kiadós lesz!
Alá is szoktam dolgozni (Nivea Men after shave :D), felette meg az imádott Bourjois púderem van, úgyhogy igazából nem tudom, ki a felelős érte, de ezek így hárman nagyon jó barátok és szuper tartós, photoshoppolt, de! természetes hatású sminket tudok készíteni vele.
Nagyon-nagyon elégedett vagyok, ajánlom mindenképp.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2016. november 10.

Természetes, tartós, csodás. :) Legjobb púderem, pedig párat már végigpróbáltam! Szuper :)