taptilu

Regisztráció dátuma: 2019. július 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. július 24.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2021. május 18.

Nekem kombinált bőrömre ez A fényvédő! Több fényvédőt teszteltem, míg eljutottam hozzá, elkeseredésemben már majdnem elfogadtam, hogy a fényvédő mindig is kellemetlen érzettel fog társulni, aztán kipróbáltam ezt! Ég és föld az eddigiekhez képest. Gyorsan beszívódik, szép matt és kellemes finisht ad, nem fénylik, nem ragad, sminkelni is jól tudok rá. Mindenképp újravevős!

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. május 18.

Nagy reményekkel vettem meg, de a bőröm nem tolerálta, még órákkal később is piros, irritált és meleg érzetű volt tőle, talán a 2. helyen szereplő alkohol miatt ami az illatán is érződik szerintem valamennyire. Ezen felül nem is szívódott be egyhamar, jó félórával később is ragadtam itt-ott picit, pedig nem kentem magam agyon. Maradok az Eucerin Oil Controlnál, az nagyon jól bevált :)

Мой by Stefanie Giesinger Arclemosó Gél

Мой by Stefanie Giesinger Arclemosó Gél
2021. május 18.

Imádom az illatát, szemsminkleszedésre viszont nem javaslom, csípi a szemem és nem is hatékony rá.

Essence Camouflage+ Healthy Glow Korrektor

Essence Camouflage+ Healthy Glow Korrektor
2019. július 24.

Kedvenc korrektor, sok év korrektorkeresés és -tesztelés után találtam rá, és imádom. Főleg beauty blenderrel felvíve érek el nagyon szép fedő hatást.

Dr. Böhm Bőr Haj Köröm Tabletta

Dr. Böhm Bőr Haj Köröm Tabletta
2019. július 24.

Csomó hajnövesztő kapszula szedése után találtam rá erre, és nekem ez az egyetlen, ami bevált! A hajam alapból vékonyszálú, töredező, nem nő egy bizonyos hossz alá, és azt is lassan teszi, viszont ettől látványosan elkezdett nőni! Egyedüli mellékhatás, hogy mindenhol máshol is nő a szőr, nem csak a fejen :D
Nekem azt javasolta fodrász, hogy kúraszerűen érdemes szedni 2-3 hónapig, majd pihentetni 1-2 hónapig.

Nature Box Avokádó Sampon

Nature Box Avokádó Sampon
2019. július 24.

Az illata nagyon megosztó, nekem bejött. Az ára az, ami miatt nem biztos, hogy újra fogom venni, meg nem éreztem a hajamon különbséget más samponokhoz képest. Egynek abszolút jó :)

Frank Coffee Scrub

Frank Coffee Scrub
2019. július 24.

Évekkel ezelőtt vettem meg egy adagot, azóta sem tudtam elhasználni, akkora mennyiség :D
Az illata jó, a bőröm utána nagyon selymes. Az ára elég borsos. Szerintem bármilyen jobb minőségű itthoni body scrub is megteszi ugyanúgy.

Frank Body Original Body Scrub

Frank Body Original Body Scrub

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél
2019. július 24.

Kis utazós méretben kaptam ajándékba, imádom az illatát (bár kicsit mű eper :D). De magamnak szerintem nem venném meg, mert elég borsos az ára.

Guess Girl

Guess Girl
2019. július 24.

Nekem kicsit átlagos, "semmilyen" illat. Nem is nagyon tartós. Előnye az olcsó ára.