tara95

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2022. június 12.

Az első termék lesz életem során, amit néhány próba után - még hatalmas Bourjois fan létemre is - izomból vágok a kukába.

Pacsuli szag, nagyon erős, a legvilágosabb árnyalat is irtó pink és sötét, csúszkál-mászkál az arcomon, fedése alig, ahogy hozzáérek már kenődik, tartóssága 0, ellenben minden apró pórusomba úgy beleül, hogy sírni tudnék. Lemosásnál az egyébként rezisztens arcom ég, piros, fáj. Zsírosabb bőrnél a ,,szalonkazsírban fürödtem" finish garantált.

Alapvetően egy tündéri lánytól vettem potom áron a zsibiről, ha nem így lenne, még dühösebb lennék.

Balea 3in1 Micellás Víz Kaktuszfüge

Balea 3in1 Micellás Víz Kaktuszfüge
2022. június 9.

Netes hacket követve habzó arclemosó flakonjába töltöm (balea med), tökéletesen működik, selymes, puha habot kapok, ami szépen muzsikál. Olcsó, nagy kiszerelés, nem irritál, leviszi a maradék sminket az olajos lemosó után.

For Your Beauty Profi Alapozószivacs

For Your Beauty Profi Alapozószivacs
2022. június 5.

Borzalmas. Már másodjára vettem újra és ment a kukába. Kemény, sok terméket beszív, mint egy gumilabda. A mülleres barbara hofmann szivacs sokkal jobb, puhább és nem szív be terméket.

MeMeMe Flawless Loose Face Powder

MeMeMe Flawless Loose Face Powder
2022. május 27.

Nagyon krémes, szinte hidratáló hatású púder, emiatt hajlamos kenődni. Ennek ellenére meg vagyok vele elégedve, mert nagyon természetes, selymes-bársonyos a finishe, bőrfénnyel. Normál és száraz bőrűek fogják igazán szeretni, az inci nem a legszebb és a színe sem teljesen transzparens, enyhén barackos. Átfényesedik, mint minden rajtam, viszont nem generál gyulladásokat és száraz foltokat. Ár-érték arányban jó kis darab, az illata megszokható és hamar elillan, klasszikus.

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó

Bourjois Always Fabulous 24Hrs Alapozó
2022. május 21.

120-as Light Ivory lett az enyém, szép sárgás-neutrál árnyalatnak tűnt, feltéve rózsásabb sajnos. Ezt leszámítva nem feltűnő, félmatt, tartós, szivacs segítségével viszem fel. 2 pumpányi elég az enyhe-közepes fedéshez, az illatnak sem örülök, mindenesetre kellemes. Csak a szín miatt nem adok ötöst, nagyon nehéz még gyakorlattal is eltalálni.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2022. május 20.

Kimaradt egy évig, borzalmas volt az arcom a stressz miatt, újravettem. Jelenleg egységes, sápadt, mert minden vörösséget lenyugtat, halványodnak a hegek, feltöltött és hidratált az összkép. Illatmentes, olcsó, könnyen elérhető, higiénikus és hatékony. Inkább kétszer teszek fel lencsényi mennyiséget, hagy maga után egy fényesebb réteget, reggelre eltűnik.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2022. május 15.

Sajnos nagyon félrevezető a magyar név, ez nem lemosó, hanem egy tonik, nem lesz képes eltávolítani a teljes sminket, nem is feladata, viszont szépen hidratál, a vízhiányt kezeli, nyugtat, olcsó és könnyen beszerezhető.

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál

Miss Sporty Volume to Last 24H Szempillaspirál
2022. április 22.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. A klasszikus szilikonos Lovelyhoz hasonló spiráljukat is nagyon szeretem, viszont enyhén kenődik, nap végére már feltűnő, hiába teszek alá púdert. Szép pillákat kreál, a kefe sem vesz fel sok festéket és nem szúrom meg vele a szemhéjam sem. Olajos lemosó viszi, meg sem moccan, az enyhe sírásnál megadja magát.

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál

Essence Lash Princess False Lash Effect Szempillaspirál
2022. április 15.

Másodjára vettem újra, csodálatos amit varázsol. Az alapanyag nagyon jó, csak szőke, de ezzel hosszú, dús, göndör, igazán látványos és fekete lesz a hatás. Csak felülre használom, alul maszatolódhat.

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel

Neutrogena Hydro Boost Creme Gel
2022. március 30.

Ár: középkategóriás, kicsit sokallom.
Csomagolás: mellőzi a higiéniát, de mivel nincs benne komolyabb hatóanyag, kibékültem vele.
Textúra: szilikonos, könnyed krémgél, zsíros, felszíni vízhiányos bőrre is tökéletes.
Finish: inkább matt és nem is fényesedik át, ami felüdülés, nyilván csökkenti a pórusok láthatóságát is.
Hidratálás: kevés az átmeneti időben, de rétegezéssel teljesen rendben van, lezárja a felvitt szérumot és szilikonmentes hidratálót, nyárra elég lesz magában is.
Sminkalap: remekel, primerként is állja a sarat, sokkal tartósabb vele a sminkem, átfényesedik, de tart.

Összességében: még tesztelés alatt, de meg vagyok vele elégedve, számomra az egyik legnehezebb feladat a jó hidratálókrém megtalálása, de ez bekerült a dobogós listába.