tara95

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

MENARINI A-Ret Tretinoin Gel 0.1%

MENARINI A-Ret Tretinoin Gel 0.1%
2024. február 11.

Kissé elkámpicsorodva rendeltem meg, mert a bőröm jelenleg sztrájkol és az állam, illetve az állcsontom tele van pattanásokkal. Valószínűleg meg van borulva a rendszer, úgyhogy úgy éreztem, nem lesz elég a G&G 0,5-ös verzió. Sárgás gél, gyógyszeres szaggal. Heti egyszer tervezem a használatát, kombinálva a G&G stress less szérummal és cicaplasttal, nappalra 50-es fényvédő.
Alapvetően a hatóanyag-üres nap-hatóanyag kört követem a rutinomban, meglátjuk, mennyire mehet mellé még a bha. Egyelőre már az első alkalom után is éreztem a gyulladáscsökkentő hatást, fogok még updatelni.

Up1: két használat után teljesen lehámlasztotta az arcom, foszlásig. Még ki kell találnom, hogy ezt miként küszöböljem ki, a netes tapasztalatok alapján kb ez a normális.

Up2: lerakom végül, mert az egész arcomat minősíthetetlenül hámlasztja, úgyhogy ennyit nekem nem ér, visszatérek a g&g-hez. Feltettem eladásra, valszeg csak az én bőröm ilyen, ha eddig csak 5 csillagot kapott.

Isana Szappanmentes Arclemosó Gél Aloe Verával

Isana Szappanmentes Arclemosó Gél Aloe Verával
2023. június 17.

Pontosan úgy jártam mint Fehereszti, tökre meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem csípi a szemem, szépen felhabzik, kék, géles és teszi a dolgát. Üde váltás, a Baleából már 10+ tubus fölött használtam el, de innentől az Isana is bekúszik.

Up: Sajnos én is kipattogtam tőle elég rendesen, visszatérek a baleához...

K-beauty Fém Makeup Spatula

K-beauty Fém Makeup Spatula
2023. június 17.

Sheinről rendeltem hármat, minimális összeg. A sminkelési rutint teljesen átalakítja, annyira szépen terül vele az alapozó, amit a felvitel után szivacs segítségével dolgozok el. Nap végére is megtartja a szép finisht, alig ül be a mimikai ráncokba, így a smink irtó természetes. Számomra nélkülözhetetlenné vált.

Catrice The Jungle Book Duo-Króm Hatású Szemceruza

Catrice The Jungle Book Duo-Króm Hatású Szemceruza
2023. május 14.

Impulzus vásárlás eredménye volt az irizáló arany-zöld árnyalat. Érdemes rá lecsapni, a saját szemszínemhez passzol, tart egész nap és nagyon különleges, könnyű vele dolgozni.

Pyunkang Yul Acne Cream

Pyunkang Yul Acne Cream
2023. április 30.

Stabil kis gélkrém a melegebb időkre. Van egy enyhe gyulladáscsökkentő hatása, a hidratálása az én vízhiányos bőrömön édeskevés, viszont könnyen belesimul bármilyen rutinba. Zsírosabb bőrre megváltás lehet, nagyon szép az inci.

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup

Estée Lauder Double Wear Stay-In-Place Powder Makeup
2023. április 30.

A shell landolt nálam (köszi Erzsi!), ami egy hullaszín rózsás árnyalat. Önmagában is van egy kis fedése, azért nem mondanám fullnak. Szépen mattít, fixál, viszont könnyen csomósodik és kopik. Nem tapasztaltam erősen az oxidálódást, fényviszonyoktól is sok függ, természetes fényben jó. Az irodában lakik és napközben tökéletes igazításhoz, viszont a teljes árát nem éri meg.

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
2023. április 30.

Bevált, bár nem kell és nem is szabad tőle csodát várni. Szépen és könnyen felvihető, 5-10 perc után nekem nagyon könnyen lemosható maszk. A felesleges zsírt lekapja, de nem szárít agyon, aranyos, ahogy habzik. Összességében meg vagyok vele elégedve, mert egyáltalán nem macerás a használata.

RIVAL loves me Szemöldökspirál

RIVAL loves me Szemöldökspirál
2023. április 30.

Most erre esett a választásom, a világosabb árnyalat pont passzol. Sűrű szemöldököm van, nekem a helyén tartja a szálakat, viszont zavaróan ormótlan a keféje, mert hiába pici, nem keskenyedik el és emiatt könnyen összekeni a bőrt.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2023. április 30.

Meglepődtem, hogy mennyire jó. Elsőre nagyon sötét barackos szín, eldolgozás után mégis idomul a nagyon fehér bőrömhöz. Mindig fixálom és korrektorral kiegészítem, egész nap tart, kevésbé fényesedik át és kézzel pikk-pakk felvihető. Már értem az árát, mert annak ellenére, hogy egy alacsony fedésű bb, annyira szép alapot ad, hogy megéri megfizetni a megbízhatóságát.

Essence Juicy Bomb Szájfény

Essence Juicy Bomb Szájfény
2023. március 21.

Jó kis cucc, a Müllerben ömlesztve ki van rakva most, kettőt be is zsákoltam. Inkább ajakolaj, mint szájfény, színes, ízes, szagos, olcsó, nem ragad és ápol.