Tardie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Kézkrém Koncentrátum

Balea Kézkrém Koncentrátum
2019. november 13.

Nekem ez A kézkrém! Ekcémára hajlamos kezemet irritálás nélkül ápolja, és érzem, hogy mélyhidratál. Csak az az egyetlen bajom, hogy mostnában nem találom a DM-ben....Remélem nem limitált kiadás volt....

Balea Urea Kézkrém

Balea Urea Kézkrém
2019. november 13.

Éjszakára használom, reggelre szépen hidratál, de napközben ez a hidratáltság nagyon hamar elmúlik, inkább csak "felszíni" hidratálást nyújt. Ár/érték arányban viszont jó krém!

Erboristica Szemránckrém Azonnali Lifting Hatással

Erboristica Szemránckrém Azonnali Lifting Hatással
2019. november 13.

Hát azonnali liftinget nem tapasztaltam, de ez egy jó kis szemkrém. Az adagoló pumpával vigyázni kell mert könnyen túl sok jön ki belőle.
Viszont anyukámnak nem jött be, valami az összetevők közül irritálta, könnyezett tőle.

Erboristica Alkoholmentes Arctonik

Erboristica Alkoholmentes Arctonik
2019. november 13.

Fogalmam sincs az előttem szóló milyen állapotban vásárolta meg a terméket (lehet, hogy nem volt friss? vagy rosszul tárolták), de abszolút nem büdös, van egy enyhe virágillata, de nem erős vagy tolakodó. Pihepuha bőrképet eredményez, bár az argánolaj miatt csak hidegebb időben veszem elő, amikor elviseli a bőröm azt a kis pluszt :)

Erboristica Arctisztító Tej Argánolajjal és Növényi Aha Savakkal

Erboristica Arctisztító Tej Argánolajjal és Növényi Aha Savakkal
2019. november 13.

3 Euróért sikerült megvennem a tonikjával egy csomagban, szóval szinte ingyen volt, szép összetevőkkel, gondoltam kipróbálom. Nem csalódtam. Száraz vagy vízhiányos bőrre ez alapdarab. Nyáron nem ezt használom, mert akkor nekem sok a kombinált bőrömre, de mikor jön a hidegebb idő ezt veszem elő, mert nem húzódik utána a bőröm és remekül tisztít. Plusz pont, hogy többféleképpen lehet használni, számomra az enyhén vizes arcba masszírozás és leöblítés vált be, ha nagyon száraznak érzem a bőröm akkor vattakoronggal törlöm át az arcom a leöblítése helyett.

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2019. november 13.

Alapdarab lett a köröm-rutinomban :) Tetszik, hogy az olajtartalma miatt a körömágyamat is ápolja, felcseppentés után (kb. 2 cseppet használok minden körömre) tényleg biztonságosabb mozogni a friss manikűrrel.

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2019. november 13.

Jól hidratál, de semmi extra. Kicsit olajos érzést hagy maga után a bőrön felkenés után, de nem zavaró, nincs az a "nehéz" érzés utána, nem fullasztó. Viszont ezen tulajdonsága miatt én csak estére használom.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. november 13.

Nagyon szeretem, a pórusaim láthatóan kisebbek lettek a rendszeres használatával, ha irritált az arcbőröm vagy kezdődne egy- egy gyulladt patanás, azonnal megnyugtatja a bőrt.

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2019. november 13.

Valami olyan szérumot kerestem amiben anti-aging finomságok is vannak, szép az INCI-je és kellően hidratál. Nos, megtaláltam! Tökéletes szérum a vízhiányos, kombinált bőrömnek, nem zsírosít a T vonalban és a bőrképem sokkal szebb, tömörebbnek érzem tőle!

Tonymoly Timeless Ferment Snail Lip Treatment

Tonymoly Timeless Ferment Snail Lip Treatment
2019. november 13.

Amíg lehetett kapni ez volt a csodaszerem. Éjszakára felkenve reggel feltöltött ajkakkal ébredtem és egeész napon át tartott a hidratáltság, nem kellett ajakbalzsamhoz nyúlnom....Kár, hogy ez a verzió megszűnt. :(