Tardie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dolce & Gabbana The One Desire

Dolce & Gabbana The One Desire
2019. november 11.

Kellemes, nem tolakodó de édeskés illat (hidegebb időben szoktam elővenni). A tartósságával viszont nem vagyok megelégedve sajnos :(

Chica Y Chico Beta-Salic 2.0

Chica Y Chico Beta-Salic 2.0
2019. november 11.

Nagyon bevált. Éjszakára használom és reggel puha és egységes bőrrel ébredek! Nem irritál, nagyon szeretem! újravevős!:)

Schwarzkopf Live Pastel Spray

Schwarzkopf Live Pastel Spray
2017. március 3.

Sajnos iszonyatosan szárítja a hajat!!! Száradás után és másnap konkrétan nem mertem megfésülni a hajam, először olajos balzsamot kellett ráfújnom, hogy egyáltalán maradjon hajam fésülködés után. Nem tudom melyik összetevőnek köszönhető ez a nemkívánatos végeredmény. Valakinek van ötlete? Mert legközelebb szeretném elkerülni...

BH Cosmetics Forever Nude Sculpt & Glow Kontúr Paletta

BH Cosmetics Forever Nude Sculpt & Glow Kontúr Paletta
2017. január 20.

Olcsó húsnak híg a leve... Sajnos nagyot csalódtam a paletta minőségében. A light árnyalatot rendeltem meg.
Először is a két kontúr árnyalatból az első legnagyobb meglepetésemre vörösesbarna, míg a második (ami egyébként szuper pigmentált) csillámos!!!
A banán púder és a highlighter sajnos nagyon porzik és túl nagy szemcsés. Nem egy finom szemcsés púder amivel szépen lehetne dolgozni, nem szép a finishe. Olyan mintha a kínaiban vásárolt púdert kenném magamra... Nagyon olcsó hatása van.
Oké, hogy a BH cosmetics megfizethető és nem is vártam high end-et de azért ennyire rossz minőséget sem!
Inkább kiadok kicsivel több pénzt más kizmetikai márkára de azzal nem szenvedek és nem szidom magam hogy bedőltem az interneten keringő óriási hype-nak, ami ezt a márkát körüllengi.
Kezdőknek talán megfelel, akik most kezdik belevetni magukat a sminkelés fortélyaiba, kísérletezésnek...
Nálam leszerepelt!

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2016. december 31.

A tonikjával együtt használtam, inkább nyáron, mert könnyű gél, jó érzés volt a melegben a zsírosodó bőrömnek. Nagyon szépen lehúzza a gyulladásokat és a pirosságot! Biztos újra fogom rendelni ha újra normális tartományban lesz az ára.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2016. december 31.

Nagyon szeretem! Eleinte nem voltunk jóban, inkább jobban előhozta a mitesszereket, de aztán ahogy tisztult a bőröm nagyon megkedveltem. Hidratál, leviszi a gyulladást. Csak azt nem tudom, mi történt, hogy pár hónap alatt duplájára nőtt az ára.... Emlékszem nyár elején rendeltem kevesebb mint 6000 ft-ért a propolisz géllel együtt, most meg csak a tonik kerül annyiba :O Horror!

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal

Tindigo Siker Anti Aging Szérum 15% C-Vitaminnal
2016. december 31.

Be kell valljam ez az első c vitaminos szérum amit kipróbáltam, emiatt még vissza fogok jönni updatelni, ha sikerült másikat is tesztelnem.
Mivel a terméket véleményezem, ezért nem térnék ki a weboldal és a kedvezmények megszervezésének hiányosságára...
Lehet, hogy ez az én butaságom de nagyon sok kozmetikumot (főleg ami folyékony) használat előtt fel szoktam rázni, hogy az összetevők elkeveredjenek (egébként van olyan alapozóm is,amire rá van írva kifejezetten, hogy használat előtt felrázandó). Na ennél is automatikusan így tettem....Nem volt ráírva semmi tiltás, úgyhogy biztosra mentem...A biztos bukás következett: A szérum egy része szétspriccelt felbontáskor, mint a felrázott szénsavas üdítő.... Rendkívül bosszantó volt, de életem első szérumja, fene se gondolta volna, hogy így fog viselkedni... :D
Nekem az első héten semmi hatása nem volt, kb. 2 hét után kezdtem észlelni jótékony hatását, feszesebb volt a bőröm, szebb a bőrképem, pattanások is visszahúzódtak. (Itt szeretném megjegyezni, hogy a szérumon kívül a cosrx aha/bha + benton aloe tonikját használom és egy nagyon jó Aloessence nevű hidratálót, tehát ezen 4 termék együttes használata alkalmával kaptam a kimagasló eredményt)
Maga a szérum 4 hónapig volt elegendő, de hűtőben tároltam, és csak addig vettem le a kupakját amíg csepegtettem (már már beteges odafigyeléssel), nagyon gyorsan dolgoztam vele mindig, nehogy levegőt kapjon, a hűtőn kívül is csak maximum 1 percet töltött naponta, így nekem nem romlott meg. Fél vagy majdnem egy pipettányit használtam esténként az arcomra, mert a 3 cseppet kevésnek találtam. Az arcon csak egy nagyon picit ragacsos felkenve, de hidratálókrémet rákenve, ez nagyjából el is tűnik.
Mostanában megint előjöttek nagyobb gócos pattik, de most sajnos nem vettem észre az első alkalommal érzékelt csodát...:( Egy két narancssárgás folt viszont megjelent rajtam, amit nem értek, mert használok fényvédőt...
Összességében viszont meg vagyok elégedve a szérummal, bár még nincs viszonyítási alapom. Egyedül az ára húzós, főleg szállítással, sajnos csak akkor tudom megvenni, mikor akciós, bár még úgy is jóval drágább mint a többi c vitaminos szérum. Ezt nagyon sajnálom, főleg hogy rövid szavidejű dologról van szó...

UPDATE: Kipróbálva más C vitaminos szérumokat, teljességgel állíthatom, hogy ez vált be leginkább. Feszesít, kisebbek voltak a pórusaim, rugalmasabb a bőröm, és a környezetemben is megjegyezték, hogy fiatalodtam :D ( amúgy én is így éreztem)

Viszont FONTOS: mielőtt felkenitek a szérumot, valamilyen savas kémhatású tonikkal muszáj tonizálni, felkészíteni a bőrt (pl. cosrx aha/bha tonik), mert így lesz maximális a hatása!!!

InstaNatural Age-Defying Skin Clearing Serum (régi)

InstaNatural Age-Defying Skin Clearing Serum (régi)
2016. december 29.

Ez a szérum oké... Viszont amit nem értek az az, hogy miért ilyen magas a ph-ja? (7 vagy több)
A c vitaminos szérumuknak is ez a baja. Hiába van benne a SAP, ami a c vitamin egy stabil formaja, annak is 5-6 os ph kellene hogy azt tegye amiért felkenjük!!! Arrol nem is beszélve, hogy ilyen magas ph nem jó a bőrnek hosszú távon!
Szépek az összetevők de amiért vettem arra nem jó!
Még mindig a Siker szérum a legjobb!

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2016. július 28.

Alapdarab lett, már a második flakont kezdtem meg belőle :D
Enélkül sehova! Azért szeretem, mert nem hámlasztó, nyáron is használható, mégis csodát tesz a bőrömmel. Én pont a c vitaminos szérum előtt törlöm át vele az arcom, hiszen beállítja a bőr ph-ját, felkészíti a bőrt a szérum befogadására.
Csillagos 5ös!

Omia Laboratoires Crema Corpo Testápoló Hidegen Sajtolt Organikus Jojoba Olajjal

2016. július 28.

Könnyű, jó illatú testápoló, nem irritálja az ekcémára hajlamos bőröm. Örülök, hogy egymásra találtunk :)
Nyáron is simán használható, mert könnyen beszívódik és jól hidratál.
Van Aloés változata is, amit télen a kirepedezett kezemre szoktam használni, mert gyönyörűen regenerálja a bőrt.