Tardie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Astor Skin Match Pirosító

Astor Skin Match Pirosító

Nagyon megszerettem. Szolid csillogás, pont erre volt szükségem. :D
A középső csillámos világosabb színt highlighterként szoktam használni! A pigmentáltsága nekem bevált, nem túl sok nem túl kevés.
Az tuti, hogy 50%-os kupon nélkül nem vettem volna meg, de egyelőre csak ezt használom.

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2016. július 28.

Kombinált bőrömre nyárra vettem, és tökéletes! Az tuti, hogy télen valami "krémesebbet" fogok használni, de ez az alapozó ilyenkor 30 fokban nagyon bevált. A 11 es vanilla árnyalat tökéletesen passzol a bőrszínemhez, emiatt sajnálom, hogy télre mást kell keresnem...:(
Száraz vagy vízhiányos bőrre viszont abszolút nem ajánlom!

Geomar Hidratálókrém Fehérmályva Virággal

Geomar Hidratálókrém Fehérmályva Virággal
2016. július 28.

Számomra ez a hidratáló krém tavaszi és őszi szezonban hasznos amikor még nem veszem elő a nehezebb krémeket mert még nincs hideg, de a nyári géles, könnyű hidratálók már kevesek a bőrömre. Nem irritál, puha tőle a bőröm de semmi extra. Ennek ellenére szerintem ez egy jó nappali krém, smink alá is!

Omnia Botanica Aloessence Crema Viso

Omnia Botanica Aloessence Crema Viso
2016. július 13.

Érzékeny,vízhiányos, zsíros és pattanásos bőrömre kerestem valami hidratáló krémet ami gyulladáscsökkentő. Megtetszett, hogy az aloe tartalma magas de por formában van jelen illetve az egyéb hatóanyagai alapján gondoltam nem lőhetek mellé...és így lett!
Tényleg van bőrtisztító hatása, a pórusok kisebbek és tisztább tőle a bőrkép, remekül hidratál, hiába van benne olaj mégsem zsirosít. Felkenés után kicsit fénylik a bőr de estére szoktam használni és reggelre teljesen beszívódik. Remekül leviszi a gyulladt pattanásokat anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. Egyszóval nekem ő most a top top top 10 pontos hidratáló krém ami tökéletesen orvosolja a problémáimat!:)
Tutira újraveszem, mert teljes áron sem drága (5,90 eur) de féláron is szokott lenni.:)

Biopoint Speedy Hair Spray

Biopoint Speedy Hair Spray
2016. április 24.

Amíg használtam tényleg gyorsabban nőtt a hajam, és még napi használat mellett sem zsírosodott jobban. Tényleg nagyon praktikus, a hajtőre kell fújni és bemasszírozni. Gyorsan felszívódik.
Maximálisan meg voltam vele elégedve, új hajszálak is jelentek meg.
Viszont most látom, hogy második helyen áll az alkohol az összetevők listájában... Így tuti nem fogom hónapokig használni, akármennyire is bevált, mert szerintem hosszú távon ez nem jó a fejbőrnek.
A speedy hair-nek ezen kívül van egy samponja és balzsamja is, azokat viszont nem próbáltam. Lehet úgy még jobb lenne a hatása.

Oriflame Sminkecsetkészlet

Oriflame Sminkecsetkészlet
2016. április 13.

Nem lehet velük normálisan dolgozni... A szőr hullik a pirosító és a púderecsetből, nem elég tömöttek... Kidobott pénz.

Aquolina Pink Sugar Sensual

Aquolina Pink Sugar Sensual
2016. március 14.

Egyik kedvencem! Szerintem sokkal jobb mint a pink sugar, mert nem annyira tolakodó és ezt nem érzem minden második tinédzseren ha végigsétálok Budapesten! Viszonylag tartós!

Vitalcare Luxury Argan Balzsam Spray

Vitalcare Luxury Argan Balzsam Spray
2016. március 13.

Nekem nagyon bevált.
Tejszerű, sűrűbb állagú folyadék. A fújója kifejezetten praktikus mert szinte "porlasztja" a balzsamot, annyira finom részecskékre bontja, így a hajra kerulve nem nehezíti el azt (pedig elég gazdag olajokban). Nagyon kevés elég belőle és a hatás csillagos ötös: finom, puha, fényes, selymes haj.
Csak ajánlani tudom főleg száraz vagy extra száraz, erősen igénybevett hajra. Szerintem még a legrosszabb állapotban levő hajon is tud segíteni, bár ezt ki fogom próbálni konkrétan anyukámon és majd updatelek!

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum

Oriflame Hairx Regeneráló Hajvégápoló Szérum
2016. január 15.

Nagyon sok benne a szilikon ezért pillanatnyi megoldás a hajvégeknek. Hajmosás után a még nedves hajvégeken szoktam alkalmazni. Kicsit összelöttyen tőle a haj szerintem, picit elnehezíti pedig csak a végekre rakok, lehet hogy megint a vékonyszálú hajam a probléma. Szerintem hajvágás után valami szilikonmentes olajat fogok keresni mert hosszútávon nem megoldás. Nem szabad belőle sokat használni.
Egyébként 3-4 csillag között értékelném mert teszi a dolgát.

Gabriela Sabatini EDT

Gabriela Sabatini EDT
2016. január 15.

Életem első parfümje, ezért kellemes emlékek fűződnek hozzá. Emlékszem 10 vagy 15ml-es pici kiszerelésben kaptam és nagyon óvatosan fujogattam. Sok évig megvolt. Nagyon tartós, meleg illat, amit tudni kell viselni a karakteressége miatt!