Tardie

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 28.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geomar Alga Iszap

Geomar Alga Iszap
2015. szeptember 10.

Kedvenc! Számomra kicsit macerás a használata, de utána a bőröm.... Hihetetlen! Mindig a Thalasso scrub rimodellante nevű testradírral együtt használom hetente egyszer, 30 perc helyett 1 órán át szoktam hagyni hatni.Felkenés után befóliázom magam, különben leülni sem tudnék.
A hatás: pihe puha bababőr! Nem azt mondom, hogy ha nem sportolsz, cukros, lisztes, mekis vagy konyhakész kajákon élsz és ezt használod akkor semmivé válik a narancsbőr.... Nyilván ilyen nem létezik, de kisimítja a bőrt tartós használattal és valóban csökkenti az enyhe narancsbőrt (nekem ez van) és feszesít, kompaktabb lesz tőle a bőr. Egy a baj vele: soknak tűnik, de például én az egész törzs(has+hát)+popsi+combok részekre használom, így kb 3 alkalomra elég (nem vékonyan felkenve).
Sajnos az ára Magyarorszagon több mint a kétszerese mint amennyiért Olaszországban meg lehet venni (itt akciósan szoktam venni 7-8 euróért).
Egyébként csillagos ötös! Ajánlom mindenkinek, főleg aki diétázik, életmódot váltott vagy éppen formálja a testét, mert nagy segítség a bőrnek!

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2015. szeptember 10.

Régi vágyam volt ez a parfüm!:) Szerintem ez egy komolyabb illat, nem a "tini kategória". Nagyon szeretem mert édes de mégsem " nehéz", nem ül bele erőszakosan minden környezetedben levő orrba. A tartósságáról annyit, hogy D&G-hez képest azt hittem sokkal tartósabb lesz, de így is 4 csillagot kap.( Igazából az egészet 4.5-re értékelném.)

Vermix Forte Szárító Keverék

Vermix Forte Szárító Keverék
2015. szeptember 10.

sillagos ötös! Régóta szenvedtem az államon a nagy mély (hormonok miatti) pattanásoktól, amik időről időre begyulladtak. Ezt a terméket pár hónapja vettem meg már végső elkeseredésemben. Elkezdtem használni (amikor kijött a herpeszem arra is ezt kentem) és már 1hét használat után elkezdett szépülni az állam. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Számomra csodaszer! Én minden éjszakára felkenem, viszont nem vattával hanem az ujjammal vastagabb rétegben, nem sajnálom :) ami érdekes, hogy nem szárítja ki a bőrt, nem hámlik tőle az egész állam! Tényleg úgy hat ahogy azt kell!