tarkacica

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. február 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Herbamedicus Zöld Hűsítő Lóbalzsam

Herbamedicus Zöld Hűsítő Lóbalzsam
2019. március 2.

10 órát álltam munkában, kipróbáltam. Nem hűsít, de a fájdalmamat derekamban, térdemben maximálisan enyhítette.

RdeL Young Stay On Alapozó

RdeL Young Stay On Alapozó
2016. május 27.

Szerintem tökéletes. Évek óta keresek olyan alapozót, ami lefedi a rendkivül erős bőrproblémámat. Megtaláltam az igazit.

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték
2016. április 19.

92 -essel festettem be a hajam. Azt hittem a szivem megáll, amikor lilás-barnává kezdett válni a hajam, ami eddig szőke volt.Gondoltam, itt a vég, mostmár úgyis mindegy, kivárom a végét, legfeljebb barna leszek, és megyek szőkitőporért, meg oxi-ért a 100 ft-os boltba. 20 perc elteltével lemostam a barnás lilát, kezdtem megszáritani és csodák-csodája, én nem tudom hogyan, de hamvas szőke lettem. Szóval nagyon becsapós, az próbálja ki , akinek erősek az idegei. A balzsama nagyon jó!!! A leirtak ellenére jó volt a végeredmény, de nem veszem meg többet, az biztos! Nem véletlen volt kiárusitásban.

Duo Műszempilla Ragasztó

Duo Műszempilla Ragasztó
2016. január 29.

Nekem sincs jó véleményem róla.

Catrice Allround Vízálló Szempillaspirál

Catrice Allround Vízálló Szempillaspirál
2016. január 11.

Pont annyit tud, amennyi az ára, egyszerű, de nagyszerű szempillaspirál. De az biztos, hogy vizálló, mert a cicám beteg, sokat sirok, és nem maszatolódott el!

Isana Testápoló Lotion Normál Bőrre

Isana Testápoló Lotion Normál Bőrre
2016. január 10.

Többet vártam tőle, alig van illata :(

Isana Tejproteines Tusfürdő

Isana Tejproteines Tusfürdő
2016. január 6.

Vetekszik a Nivea tusfürdőkkel!!!

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow

Tonymoly 7 Days Tatoo Eyebrow
2015. december 24.

Nehogy elhigyje valaki, hogy 7 napig tart! Nekem már másnap semmi sem látszódik belőle! Igaz alig van szemöldököm, na de akkor is.... Felesleges pénzkidobás valóban és csodák nincsenek!!!

Editt Perfect Mat Alapozó

Editt  Perfect Mat Alapozó
2015. december 18.

Meglepően jó ennyi pénzért!! Nem egész napos a tartóssága, de hát 450 ft-os cucc!!

StarGazer Permanent Tattoo Pen

StarGazer Permanent Tattoo Pen
2015. december 18.

24 órát irnak rá, hogy kibir. Annyit nem, de ha ezzel rajzolom a szemöldököm még másnap is meglátszik. Sajnos vöröses beütése van, de szálakat nagyon szépen lehet vele húzni. Azoknak ajánlom akiknek a szemöldöke nem fogadja be a sminktetoválást.Nekem barna szinben van meg.