Tatsuya

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2017. május 25.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Luxure Idol for Men EDT

Luxure Idol for Men EDT
2018. március 9.

Nekem nem hozta az elmenyt, illatra nem volt rossz, viszont tartossaga rajtam alig erezheto. Huvos idoben pedig jol ereztem volna ezt az illatot.

Original Source Extreme Tingle XXX Mint

Original Source Extreme Tingle XXX Mint
2017. május 31.

Mar a harmadik tubust nyustolom, megint ugy alakult hogy nyaron hasznalom. A menta illatat imadom, tobbek kozott es az osszetevoi miatt valasztottam.
Maxmimum csillag.

La Rive Athletic Man

La Rive Athletic Man
2017. május 27.

Illatjegyek alapjan valasztottam ki, oszre kellett egy parfum de valami regi megszokott, ismeros illatt. Nos a La Rive jol letette az asztalra.

J. Fenzi Victorius Homme

J. Fenzi Victorius Homme
2017. május 27.

Tavaly tavasszal hasznaltam, mert szerettem volna kiprobalni valami Invictius felet, kellemes jo illatt, tartosagat par orara tennem, nyilvan tobbszor kell magad fujni hogy fennmaradjon az illatt. En ezt egy atomizer-el oldottam meg.

Blue Up Acqua Di Bello

Blue Up Acqua Di Bello
2017. május 27.

Illata nagyon jo, kellemes Aquas, friss szerettem hasznalni, tartossaga par ora. Talan ez az egyetlen negativuma.

Nivea for Men Cool Kick Deo Stift

Nivea for Men Cool Kick Deo Stift
2017. május 26.

Kellemes, friss, citrusos illata van, alumentes korszakomban hasznaltam el ket deo-sticket. Egyetlen negativuma hogy gyorsan fogyott.

Balea Men Sensitive After Shave Balzsam

Balea Men Sensitive After Shave Balzsam
2017. május 26.

Nem az illata miatt vettem, hanem hogy sensitive es nagyon baratsagos borotvalkozas utan, Aloe-Vera-sat akartam mindenkeppen es ez bevalt. Ha tobbet teszek az arcomra akkor nehezebben szivodik be, de ettol meg teljesen jol mukodik.

Balea Men Energy Q10 Arclemosó Gél

Balea Men Energy Q10 Arclemosó Gél
2017. május 26.

Illata kellemes, tisztito hatasa nagyon jo nem bantam, hogy helyettesitokent vettem.

Balea Men 5in1 Bőrradír és Arcmaszk Vulkáni Kőzettel

Balea Men 5in1 Bőrradír és Arcmaszk Vulkáni Kőzettel
2017. május 26.

Borradirnak nekem eros volt, lassan fogyott el viszont nagyon jol leszedi a hamlott bort. Annyira nem tudtam mit kezdeni vele hogy vegen tusfordonek hasznaltam.

Rexona Men Cobalt Férfi Izzadásgátló Stift Dezodor

Rexona Men Cobalt Férfi Izzadásgátló Stift Dezodor
2017. május 26.

Az elso rexona stickem, olvastam mar rola korabban viszont most vasaroltam belole eloszor. Nagyon hatasos a tuzo melegben is, igazan csak extreme korulmenyek kozott valik kellemetlenne az ember, de az is kis mertekben. Siman vallalhato es tartos.