TattyCherry

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Giordani Gold Dreamy Arcpirosító Gyöngyök

Oriflame Giordani Gold Dreamy Arcpirosító Gyöngyök
2013. november 8.

Először a szép csomagolása fogott meg, és mivel oriflamezek így olcsóbban hozzá jutottam.
Sajnos rossz helyen tároltam és széttört a teteje. Haragszom is magamra ,mert tényleg nagyon szép. Ennyit a külsőről.
Szerintem nagyon jó illata is van. A sminkelés végén használom átmegyek egy púder ecsettel az arcomon.
Nekem tetszik. Mivel nem szoktam erősen sminkelni. A tudat viszont kell,hogy azért valami van rajtam. Azért használom,hogy a por alap miatt fixálja kicsit a bb krémet és érezzem a jó illatát.
Semmi extra dolgot nem tudok mondani. Egyszerűen jó illata van és szép a csomagolása.
Azt ,hogy ragyogna az arcom vagy csinálna bármit is azt nem vettem észre. Eredeti áron biztos nem venném meg ,de így nem bántam meg. Maximum azt,hogy nem figyeltem oda és széttörtem tetejét.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2013. november 8.

Sajnos a szemem eléggé érzékeny. Akárhányszor használtam szempillaspirált mindig könnyes lett fáj és nagyon piros lett. Ezért utána néztem milyen érzékeny szemre való szempillaspirál van a piacon. Itt találtam meg ezt, és a vélemények alapján úgy gondoltam,hogy beruházok rá.
2500 ft -ért volt a Douglasban pontosan egy darab. Szóval szerencse.
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem is veszem észre,hogy rajtam van. Nem könnyezik a szemem nincs semmi negatívum. Az érzékeny szeműeknek csak ajánlani tudom.

Avon Naturals Görögdinnyés Ajakápoló

Avon Naturals Görögdinnyés Ajakápoló
2013. november 8.

Akciós volt ezért beruháztam rá. Nagyon jó illata van. Szeretem, bár annyira intenzíven nem hidratál,de akkor is már az illatáért megérte.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2013. november 8.

Eredetileg Doveban akartam megvenni,de feljöttem ide és a vélemények alapján az csak koppintás így maradt ez. Komoly gondot okozott a boltban melyik illat legyen a három közül,de mivel ez volt az alap így megvettem.
Sokat küzdök az izzadással egy kis stresszhelyzet vagy egy kicsit magasabb hőmérséklet és bármelyik ruhán ott lesz a hónom alatt a kínos folt.. Nagyon idegesít és megkeseríti a minden napjaim, ezért muszáj volt beruháznom egy olyan dezodorra amit tesz is valamit,mert tényleg kibírhatatlan volt a dolog.
Azt kell mondanom,hogy KÖSZÖNÖM REXONA ! Végre nincsenek foltok, nem kell aggódnom miatta. SZUPER!
Este fürdés után és reggel használom és egész nap védve vagyok a foltok ellen.
Annyi,hogy nem dolgozom bele rendesen a bőrömbe, akkor kicsit fehér foltot hagy ,de ezt ki lehet küszöbölni.
Azt kell mondanom,hogy az árát teljes mértékben megérte.

Bronnley Golgotavirág Testpúder

Bronnley Golgotavirág Testpúder
2013. november 8.

Csak ajánlani tudom. Nagyon finom illata van és a bőrnek is kellemes és luxus érzést ad.
Finomabb, mint egy testápoló hiába por állagú.
Pamacs is jár hozzá amivel könnyű használni.
A kedvenc testápolásra használt termékem.
Sajnos nem sok helyen lehet kapni és az ára se alacsony, viszont egy tégely még ha minden este fürdés után is használtam a borotvált terültetek nyugtatására elég sokáig elég.

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2013. szeptember 25.

Alapvetően főként télen olyan szinten kiszárad a kézfejemen a bőr,hogy sebes lesz és ezt egy elég drága szappannal lehet csak helyrehozni.
Viszont ez a krém ezt az állapotot megtudja előzni, ha rendszeresen használom.
Oka,hogy nagyon jól hidratál és visszapótolja az elveszett nedvességet.
E mellett nagyon jó illata van.

Dove Silky Nourishment Testápoló

Dove Silky Nourishment Testápoló
2013. szeptember 25.

Testápolók közül a kedvencem.
Főként azért,mert az alaptulajdonságai mellett ( hidratál, kellemes illatú, gyorsan beszívódik) még extraként csillámokat is tartalmaz, ami nekem személy szerint nagyon tetszik.
A felsorolt okokból kifolyólag bérelt helye van a fürdőszobában.

Catrice Geometrix Körömlakk

Catrice Geometrix Körömlakk
2013. szeptember 25.

Nekem több árnyalatban is megvan.
Szeretem mert az ecsete széles könnyen szinte egy vonással befedi a körmöm egységesen szépen.
Sok rétegre sincs szükség és gyorsan szárad.
Az ára akciókor a legtűrhetőbb,de ha azt nézem,hogy milyen sokáig elég és jó minőségű akkor megéri eredeti áron is.

Oriflame Pure Color Körömlakk

Oriflame Pure Color Körömlakk
2013. szeptember 25.

nekem a baby pink árnyalat van meg,de nem igazán jött be.
sok réteget kell felenni,mert nem látszik és könnyen elkenődik nem tartós és szerintem nem szárad valami gyorsan.
szerintem vannak ennél sokkal jobb körömlakkok is hasonló árban.

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

ajakápolók között a no. 1
akárki akármit mondhat, aki kipróbálta az tudja,hogy ez az állítás kicsit sem túlzás.
hiszen minden tulajdonsággal rendelkezik amit egy ajakápolótól elvár az ember:
1) hidratál..... 2) hidratál...... ééééés a tetejébe még HIDRATÁL is :)
mégis mi mást várnánk el egy ajakápolótól?
Én személy szerint azt,hogy segítségre szoruló cserepes számat védje.